Natacha Jaitt: Případ mrtvé argentinské prostitutky, která obvinila Bergoglia z pedofilie

 

O tomto příběhu pravděpodobně velká část veřejnosti nemá vůbec tušení. Rozhodně o něm nikdy neinformovala mainstreamová média, protože obsahuje pravdy tak šokující a kruté, že znepokojují každého, kdo sedí na místech politické a finanční moci.

Je to příběh Natachy Jaitt. Natacha byla argentinská prostitutka, která si v posledních letech získala určitou proslulost v alternativních médiích své země za senzační odhalení, která učinila.

Natacha Jaitt veřejně hovořila o tématu obchodování s lidmi, do kterého bylo zapojeno několik politiků z Argentiny a dalších zemí. Obchod se sexuaálními otroky, jehož síť se prý dotkla několika členů argentinských fotbalových týmů, které tato žena obvinila ze zneužívání dětí z nejchudších oblastí Argentiny, jež se staly oběťmi pedofilních stvůr.

Tito pedofilové se však z nějakého důvodu těší ochraně na nejnemyslitelnějších vládních místech. Natacha se především zmínila o člověku, jehož jméno čtenářům pravděpodobně mnoho neřekne, ale v Argentině se těší značné proslulosti.

Jedná se o Gustava Veru. Pokud napíšete jeho jméno do jakéhokoli vyhledávače, najdete hned několik jeho fotografií, na kterých pózuje spolu s Jorgem Mario Bergogliem.

Gustavo Vera je politik a byl papežovým blízkým přítelem již v letech, kdy byl Bergoglio ještě arcibiskupem v Buenos Aires. Jmenování arcibiskupem se Bergoglio dočkal nikoli bez jisté kontroverze, protože, jak prozradil spisovatel Marcantonio Colonna (historik francouzského původu) ve své knize „The Dictator Pope“ (Papež diktátor), již tehdy bylo v církvi mnoho těch, kteří zůstali v šoku z toho, že byla Bergogliovi svěřena tato vysoká funkce.

Dokonce i u jezuitů se vyskytl poměrně velký odpor ze strany vysoce postavených v hierarchii tohoto řádu, jako byl například Holanďan Peter Hans Kolvenbach, který v 90. letech zastával funkci generálního představeného Tovaryšstva Ježíšova. Kolvenbach považoval Bergoglia za nevhodného pro tuto pozici především pro jeho bezskrupulóznost a manipulační schopnosti, díky nimž se tehdejší biskup více hodil k politickým intrikám než k evangelizaci duší.

V Římě však existují temné síly, které Bergoglia chránily po celou dobu jeho kariéry, jež mu nakonec dokonce otevřely dveře k trůnu, na kterém v posledních dvou tisících letech seděli Kristovi náměstci. Tyto temné síly vládnou Vatikánu od smrti Pia XII. Jeho nástupcem byl Jan XXIII., narozený jako Angelo Roncalli. Tento byl papež považovaný za francouzského zednáře. Byl to on,  kdo se rozhodl svolat koncil, který zcela změnil doktrínu, na níž byla založena katolická církev.

Pokoncilní církev je církví modernistickou a liberální, která si osvojila ateistického a sekularistického ducha současného moderního světa, proti němuž měla naopak bojovat a snažit se ho zastavit. V době, kdy Bergoglio začal stoupat po stupních církevní hierarchie, infekce svobodného zednářství ovládla veškerý prostor vatikánských paláců. A tato infekce způsobila, že se celá řada různých kněží, biskupů a kardinálů přímo zapojila do nejšpinavějšího typu obchodování.

Natacha Jaitt mluvila o tom, jak důležitou roli v této pedofilní síti hrál Gustavo Vera, „filantrop“ velmi blízký pontifikovi. Tato žena při více než jedné příležitosti podala svědectví o tom, že Vera ve skutečnosti používal svou „bohulibou“ nadaci „La Alameda“ k obchodování se ženami a dětmi, místo aby jim poskytl střechu nad hlavou, což si tato nadace formálně kladla za úkol.

Tato její obvinění navíc potvrdil i ukrajinský novinář Arťom Reshetnyak, který řadu let žije v Argentině. Ve svém blogu se podrobně rozepisuje o ilegálních aktivitách Gustava Very. V posledních letech Reshetnyak udělal rozhovor s Natachou Jaitt, ve kterém potvrdil, že má důkazy o tom, že argentinský politik Vera provozuje pedofilní síť s pobočkami v různých zemích, jako je Uruguay, Chile, Brazílie, Peru, Kolumbie, Spojené státy a Itálie. V tomto rozhovoru ukrajinský novinář přináší šokující odhalení, protože obviňuje samotného papeže z toho, že povolil financování pedofilní obchodní sítě Gustava Very. Tato zločinná organizace se údajně dopouštěla obchodování se sexuálními otroky ve výše zmíněných zemích, navíc za spolupráce s americkou zpravodajskou agenturou CIA.  Reshetnyak při té příležitosti také uvedl, že prezident dobročinné nadace Alameda je osobně zapojen do nejhorší trestné činnosti, jako je vykořisťování, prostituce a obchodu s drogami.

Samotná dobročinná argentinská nadace tedy podle toho, co ukrajinský novinář uvedl, není ničím jiným než humanitárním krytím, za nímž jsou všechny tyto zločiny páchány. Reshetnyak se v rozhovoru zmiňuje o tom, že existuje několik svědků, kteří Gustava Veru obvinili  z trestné činnosti, a někteří z nich byli zabiti, jako se to stalo Lucii Perezové, 16leté argentinské dívce zavražděné v roce 2016.

Bergoglio se od svého blízkého přítele nikdy nedistancoval a Gustav Vera dodnes nebyl postaven před soud, aby se z těchto obvinění zodpovídal. Natacha Jaitt byla připravena ho veřejně obvinit u argentinského soudu v roce 2019. Vypovídat už však nikdy nestihla. 23. února 2019 byla nalezena mrtvá v pokoji hotelu Xanadu ve městě Benavidez. Dodnes nejsou známy přesné příčiny její smrti, i když byla podle všeho na Natachině těle provedena pitva, jejíž výsledky se nikdo nikdy nedozvěděl. Ví se jen to, že v jejích nosních dírkách byl nalezen kokain, ale její rodina kategoricky popřela, že by ho Natacha užívala. Její zdravotní stav užívání této drogy fyzicky neumožňoval. Záznam kamer z hotelu, kde byla Natacha nalezena mrtvá, ukazuje tři osoby, které opustily její pokoj a na chodbě se podezřele zbavují balíčku, který mohl docela snadno obsahovat drogu nalezenou v těle oběti.

Než Natacha zemřela za okolností, které nikdy nebyly objasněny, stačila ještě napsat tweet, ve kterém jasně uvedla, že nemá žádné sebevražedné sklony a že kdyby ji náhodou někdo našel mrtvou po zjevné sebevraždě, znamenalo by to, že to nebyla ona, kdo si sáhl na život.

Jaitt dostávala opakované výhrůžky smrtí od různých mocných Argentinců, o nichž informovala společně s odvážným ukrajinským novinářem Arťomem Reshetnyakem. Osud posledně jmenovaného rovněž není znám. Podle dokumentů, které informují o jeho příběhu, je v současné době nezvěstný a není ani známo, zda je ještě naživu, anebo ne. Právě v rozhovoru s Natašou Jaitt sám Reshetnyak uvedl, že ho doma navštívili zástupci argentinských orgánů moci a výslovně mu pohrozili, že ho hodí „do příkopu“, pokud nepřestane mluvit o Gustavu Verovi a jeho „aktivitách“. Vera je velmi mocný muž, a dostává se mu ochrany „shora“ nejen v domovské Argentině, ale především mezi vatikánskými zdmi, odkud mu prý alespoň jednou týdně volá jeho přítel Bergoglio, aby si s ním poklábosil.

Bergogliovy precedenty pro zakrývání pedofilů v církvi

Není to poprvé, kdy byl současný papež obviněn z krytí pedofilů a mužů Církve nehodných nosit sutanu.

Za doby jeho pobytu v arcidiecézi Buenos Aires došlo k tomu, že do Institutu Provolo pro hluché a němé děti byli přeloženi kněží, kteří se předtím v rámci stejného institutu ve Veroně dopustili vážného sexuálního zneužívání dětí postižených hluchotou a poruchou řeči.

Když se ve Veroně stal zmíněný skandál, v 80. letech za pontifikátu Jana Pavla II., Vatikán se rozhodl nepřikročit k odsvěcení provinilých kněží na laický stav, ale pouze dotyčné osoby poslal daleko z očí. Kněží obvinění ze zneužívání postižených dětí byli převezeni do Argentiny, kde nerušeně dál pokračovali v tom, co předtím dělali v Itálii.

Bergoglio věděl o tom, co se dělo v ústavu Provolo, a nehnul prstem, aby ukončil tuto sérii odporných zvěrstev na malých dětech, které navíc trpěly vážným tělesným handikapem. Stejný scénář se týká také Dona Julia Grassiho. Don Grassi provozoval centrum „Happy Children“, které poskytuje péči a přístřeší dětem bez domova. Právě v tomto centru argentinský kněz sexuálně zneužil jedno dítě. Don Julio skončil před soudem na konci roku 2000 a Bergoglio při této příležitosti, když byl ještě arcibiskupem v Buenos Aires, neudělal nic, čím by se od pedofilního kněze distancoval. Jeho chování navíc nikdy veřejně odsoudil. Místo toho se rozhodl nechat vypracovat studii, jejímž účelem bylo pomluvit a zdiskreditovat žalobce Dona Grassiho. A to i přesto, že tento pedofilní kněz byl později shledán vinným a odsouzen k 15 letům vězení za zneužívání dětí.

Při každé jednotlivé příležitosti, ať už během Bergogliova vedení diecéze v Buenos Aires, tak po jeho vstupu do komnat Santa Marty ve Vatikánu, se současný papež nikdy nepokusil odhalit a vyloučit kněze, kteří se provinili zločiny proti dětem. Udělal naopak vše, co bylo v jeho moci, aby těmto osobám zajistil ochranu a právní pomoc. Pedofilní lobby je opravdu nečekaně silná a zakořeněná ve všech částech světa.

Pedofilní lobby nerušeně existuje díky účasti mužů sedících v nejvyšších patrech všemocných institucí. Slavný americký režisér, Stanley Kubrick, kdysi prozradil herečce Nicole Kidman při práci na slavném filmu „Eyes Wide Shut“, že tajemství, na kterém je založena moc současné liberální elity, je vydírání. Mocní tohoto světa (z nichž mnozí jsou součástí mezinárodní pedofilní sítě) se navzájem drží v šachu strachem odhalení své účasti na sexuálním zneužívání dětí. Mnoho známých jmen v posledních letech vyšlo na povrch, když byl zatčen americký pedofil a magnát Jeffrey Epstein.

Na seznamu Epsteinových klientů se nacházejí bývalí američtí prezidenti, bankéři, známí herci a politici. (Bratr současného prezidenta USA mimochodem rovněž vlastní ostrov, sousedící se slavným „pedofilním rájem“ Jeffreyho Epsteina.) Všechny tyto osobnosti, které Epstein pozval na svůj ostrov (obvykle tam přiletěly v slavném „Lolita expressu“, soukromé letecké lince s nezletilými letuškami, ale jezdilo se tam prý i ponorkou – pozn. překl.), se na ostrově zřejmě dopouštěly různých neslýchaných násilností, které byly zaznamenány různými skrytými kamerami, aby se mohl praktikovat mechanismus vydírání, o kterém mluvil Kubrick.

Jedná se mimochodem o tytéž veřejně známé mocné figury, o nichž se zmiňuje další oběť sexuálního otroctví, Cathy O’Brien, ve svém slavném knižním odhalení s názvem „Transformations of America“. Cathy O’Brien byla již v ranném dětství svými rodiči prodána do tajného programu CIA (Project Monarch), v rámci kterého probíhaly experimenty s „kontrolou mysli“ (MK Ultra) a dětští otroci, jako byla Kathy, byli školeni v poskytování sexuálních služeb vytypovaným osobám. Podle svědectví Kathy O’Brien se například jednalo o lidi typu prezidenta George H. Bushe, otce George W. Bushe, a Pierra Trudeau, bývalého kanadského premiéra a otce současného kanadského premiéra Justina.

I v případě Kathy O’Brian (a dalších přímých obětí a svědků, jako je například Anneke Lucas z Belgie) se stále jedná o stejnou pedofilní síť, kterou se Natacha Jaitt a Artyom Reshetnyak pokusili odhalit internetovému publiku. Tato kriminální síť samozřejmě není nikdy zmíněna v mainstreamových médiích. Nad pedofilní elitou visí deka mlčení, která má za účel chránit všechny osoby skutečně zodpovědné za mezinárodní pedofilii. Právě pod touto navenek láskyplnou a líbivou přikrývkou se skrývá ona nevyslovitelná pravda, která se italské a celosvětové veřejnosti nikdy neříká. Dětští predátoři se skrývají v kancelářích, kde sídlí skutečná moc. Týká se to samozřejmě různých kruhů globalismu a svobodného zednářství, o kterých média zásadně nikdy nic neříkají.

Cesare Sacchetti, oficiálními italskými dezinformačními kanály korunovaný jako „král konspiračních teorií“,  je nezávislý novinář žijící v Římě, kde se narodil v roce 1983. Vystudoval politické vědy a vypracoval se na odborníka na mezinárodní vztahy, geopolitiku a ekonomii. V minulosti spolupracoval s některými známými italskými periodiky, jako jsou například denník Libero a Il Fatto. Jeho blog La Cruna del’Ago, v překladu Oko Jehly, a jeho kanál na Telegramu – s 60 tisíci abonenty – jsou v současnosti jediným objektivním zdrojem informací v zemi, kde ještě nedávno většina občanů věřila všemu, co se říká v televizi.

Zdroj: La Cruna del’Ago

Překlad: Hamletka

3.9 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Točmistr
Točmistr
24. 9. 2023 5:44

Rozhovor s Cathy:
https://www.youtube.com/watch?v=tvA2ED1FkR4
https://www.youtube.com/watch?v=G3UuO8ReJaE
Co by mohlo zajímat pana Kristka, v rozhovoru uvedla, že marihuana je u současných elit v nemilosti, protože regeneruje mozek. Myslím že na tom něco je, i když skutečnost bude komplikovanější.

Aleš
Aleš
24. 9. 2023 7:36

Lidi se dají rozdělit do 3 kategorií: Konspirační teoretici, konspirační praktici a ovce. A ovládání světa pomoci vydírání je prostý fakt.

Bety
Bety
24. 9. 2023 13:35

O čem se nemluví, to neexistuje. Zvlášť když máme takové podstatné starosti jako je například zamezení urážlivého podržení dveří od machistické části populace.
Jak jsem četla v jedné americké detektivce, děti a mladiství mají na jisté newyorské
avenue životnost JEPICE. A zajímá to někoho?

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
24. 9. 2023 19:12

První, co se vybaví je poručík Hamáček:
https://youtu.be/ZJn-of6nTvE?si=dcJmKPQg_oXOW_5M

Četla jste od Londna „Mořského vlka“ ?
Dvě rozdílne hlavní postavy – tvrdý Darwinismus vs. Intelektuální humanismus a jejich rozmluvy …
V jedné kapitole se zabývají cenou života – velmi inspirativní pro zamyšlení.

Londonovsky syrové a psané dobově, ale doporučuji.
https://www.databazeknih.cz/knihy/morsky-vlk-44306

Můj závěr – cena jiného člověka pro každého souvisi s jeho důležitostí (citovou, hmotnou …)pro jeho vlastni osobu.

Pokud bych volně parafrázoval otázku Kapitána Larsena: „Kolik byste dal za svůj život – a kolik dáte za život někoho ve střední Africe?“


Nejnovější příspěvky