Nejsilnější hlas

Pavel LetkoJsme v rukou mamonu a mezinárodního impéria psychopatů, toho času se sídlem ve Spojených státech amerických.


Rád bych našim čtenářům doporučil seriál „Nejsilnější hlas“ z produkce HBO. Česká premiéra je ohlášena na 13.8.2019. Pojednává o zrodu Fox News, nejvlivnější televize v USA, a jejím zakladateli a řediteli Rogeru Ailesovi s Russellem Crowem v hlavní roli.

Původně jsem chtěl zveřejnit varování pro příznivce ODS a TOP09, aby se nedívali, neb by jejich světonázor mohl utrpět těžký úder. Jenže pak jsem si uvědomil, že většina z nich stejně ví, že věří v lež a obhajuje podvod. Dávno vědí, že král je nahý, jenže je to stále král, že? Takže se mohou dívat všichni, alespoň ta naše Čapí hnízda a nezměrná láska k Západu dostanou ty správné proporce. Základní poselství filmu bych po zhlédnutí všech sedmi dílů shrnul takto: „Jsme v rukou mamonu a mezinárodního impéria psychopatů, toho času se sídlem ve Spojených státech amerických.“

Ostatně soudím, že je nejvyšší čas vystoupit z NATO.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 100 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
15. 8. 2019 22:41

Take se domnivam, ze by se Spojenym Statum ulevilo, kdyby Ceska republika, spolu s Tureckem, z NATO vystoupily.
Polsko se zda byti spolehlivejsi partner a geograficky je take Rusku blize.
Armada Evropske Unie uz je ve stadiu planovani, povede ji stab Nemecka a Francie. Jelikoz je Ceska republika pod rizenim Bundeswehru, tak to bude prca, az Nemci budou v Cesku prosazovat a chranit lidska prava emigrantu, cerstve prerozdelenych. :-)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 8. 2019 7:58

Dana napsal Take se domnivam, ze by se Spojenym Statum ulevilo, kdyby Ceska republika, spolu s Tureckem,z NATO vystoupily. Polsko se zda byti spolehlivejsi partner a geograficky je take Rusku blize. Armada Evropske Unie uz je ve stadiu planovani, povede ji stab Nemeckaa Francie. Jelikoz je Ceska republika pod rizenim Bundeswehru, tak to bude prca, az Nemci budou v Cesku prosazovat a chranit lidska prava emigrantu, cerstve prerozdelenych. Však my také v NATO jen Švejkujeme, nebo vy jste nikdy neviděla např. výkvět našeho i vašeho voj. vzdělávání pana gen. Pavla?? Být vámi starám se spíše o zcela „úžasného“ vašeho pana… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 8. 2019 8:15

Ke vztahům USA – Turecko velmi výstižně
Россия давно победила США! Кедми о том, как русские „Триумфы“ ВЗБУДОРАЖИЛИ Запад!
https://www.youtube.com/watch?v=1mAUJKC-Jq4

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 8. 2019 8:53

Dokonale vystižení dnešní situace USA a „principů“ fungování USA. USA = vulgarizace Evropy, USA = karikatura Evropy. A to přitom Kedmi velice výstižně charakterizoval a popsal i chování Evropských „elit“ v minulosti, a Evropu nikdy nijak nešetří, označil ji za vrchol přetvářky a bezcharakternosti – která např. porodila fašismus. Na první místo přitom staví pokrytectví Británie. USA se dle něj „vrací na své místo“… Ostatní státy a země v souladu s potenciální sílou svých národů se postupně naopak dostávají blíže svým reálným pozicím. USA se to nelíbí, snaží se udržet si své výhody a svá privilegia. Jsou však odsouzeny k… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 8. 2019 11:07

O cenzuře ve „svobodné“ Americe… https://www.projectveritas.com/2019/08/14/google-machine-learning-fairness-whistleblower-goes-public-says-burden-lifted-off-of-my-soul/ Vůbec se nedivím že „propagandista“ V. Solovjov vyjadřoval ve svém pořadu rozhořčení nad naprosto lživými „zprávami“ o „protestech proti dvacetileté tyranii Putina“ v Moskvě. Podání událostí ve „sdělovadlech hlavního proudu“ už nelze označit ani jako „Fake news“ a naši „bijci s komunistickým a ruským nebezpečím“ (což je vydáváno za totéž) se soudruhem Jandou a Miliony chvilek demagogie „v čele pracujícího lidu“ nepochybně pečlivě dbají na to, aby příslušné „Black listy“ obsahovaly všechna jména „neposlušných“… Jednou vyjde najevo, že nejen že západní novináři psali často na zakázku pro tajné služby západu, a nesměli často napsat… Číst vice »

Dana
Dana
16. 8. 2019 14:30

Vy jste se nejak rozepsal, Martine. Uroda uz je pod strechou, ze. „…..Čím dál více lidí začíná mít skutečně jasno, že nerealizace Stalinova průlivu byla historická chyba vedení CCCP…“ .. Prave kvuli takovym hlaskam, prave proto, musime mit zle hlidaci psy Boltony a Pompea, ostrazite vlcaky….. —— Zase citujete americkou oposici. Kde ze se Trumpova vlada rozhorcuje nad protesty v Rusku ? To je parketa Demokratu. —— Bundeswehr je pro srandu kralikum, ovsem, nemecke tehotne vojandy ve slusivem stejnokroji by ceskou kotlinu jiste zvladly. :-) Nebojte, az nebudete v NATO, EU armada nebude muset zasahovat, protoze uz jste stejne, dle… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2019 14:53

Koko ..dak, kokoko…dak, kokoko….daaaak…..

Tom1622
Tom1622
16. 8. 2019 15:22

Naše vystoupení z NATO je jenom první krok . Hlavně se musí vypakovat američtí okupanti z Evropy . Pak už totiž Dane skončí ta diktovaná imigrace do Evropy .

Dana
Dana
16. 8. 2019 23:28

Tom1622 napsal Naše vystoupení z NATO je jenom první krok . Hlavně se musí vypakovat američtí okupanti z Evropy . Pak už totiž Dane skončí ta diktovaná imigrace do Evropy . A kde se ten prvni krok zadrhava, smim li se zeptat. Vypakovani imperialistickych okupantu je uz dlouhodoby mokry sen neschopnych, jeste z dob Sovetskeho Svazu. Mezitim se socialisticky blok rozpadl , uz skoro 30 let mate v Cesku kocourkovsky system a ted navic hrozbu imigracnich vln z rozvojovych zemi. Domnivam se, ze migrace do Evropy neskonci, pac miliony cernousku a muslimu jsou dravejsi a hrave prevalcuji zmekle obyvatelstvo, ktere… Číst vice »

Tom1622
Tom1622
17. 8. 2019 0:03

Překvapuje mě tvoje radostný očekávání konce národa , z kterýho jsi vzešel. I když to že si zmrd to vlastně vysvětluje .

PPK
PPK
17. 8. 2019 3:12

Dana napsal uz skoro 30 let mate v Cesku kocourkovsky system a ted navic hrozbu imigracnich vln z rozvojovych zemi. Domnivam se, ze migrace do Evropy neskonci, pac miliony cernousku a muslimu jsou dravejsi a hrave prevalcuji zmekle obyvatelstvo, ktere se malo mnozi. Navic, na to, abyste se sami nicili, nepotrebujete Ameriku. Hadky, tridni nenavist, politicke podrazy a zalobnickovani na svuj narod u silnejsich statu udela svoje Patologická osobní sebechvála v souběhu s nenávistí k vlastnímu národu bývá častým znakem disociální poruchy osobnosti se sklonem obdivu k násilí. Subjekt má neovladatelnou tendenci klamat a provokovat k názorovým konfliktům, přičemž eventuální… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
17. 8. 2019 6:42

Zůstanu raději u snahy pomoci lesům, pěstování kytek a úcty k přírodě. Zklamání z Ameriky coby možnosti pomoci světu když Vám osud a příroda tak požehnala mne přešlo když jsem si uvědomil souvislosti při všeobjímajícím devastačním efektu frackingu který tam Dao provozujete. Nemůžete ani vědět co se tím vše narušuje, ale „v zájmu America First“ ve skutečnosti jste celému kontinentu v podstatě vzali jakoukoliv budoucnost. Těžba uhlovodíků je obecně devastace, ale způsoby používané v RF například jsem si nakonec vyhodnotil jako nejméně rizikové. A ježto jsem si na příkladu osudu lesů u nás uvědomil za co stáli „renomovaní odborníci“ s… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
17. 8. 2019 7:07
Dana
Dana
17. 8. 2019 15:23

Martine, neda se prirovnavat ohromna rozloha Ameriky s tim vsim prostorem a expanzi k Evrope, ktera je huste obydlena. Vetsina Evropanu vnima Ameriku z velkych mest, jak tamni obyvatele ziji, coz zdaleka neni pripad cele Ameriky. Pamatuji se, jak na zacatku pobytu jsme jeli 10 hodin v divoke prirode, nikde ani zivacka, proste sok. Nasledne lidi na venkove maji jeste v sobe usili se prirode ubranit a prezit, coz je jina mentalita nez v Evrope. Clovek uz odpradavna prirodu vyuziva, jen v minulosti nas bylo mene a meli jsme mensi prostredky k destrukci. Tisicilete kutani uhli na celem svete take… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
19. 8. 2019 15:45

Cítím krysí zápach. Zápach síry. Kam čert nemůže, pošle svého mediálního propaganDANA z us-ambasády. Svou omezeností a nenažraností amíci by mohli pořádat dostihy. Vítěz je předem DANý. Proč skoro celý svět upřímně přezírá a nenávidí usa a jeho mediálních LGBT-poskoků jako je místní troll „DANA“? Není to náhodou kvůli tomu, že války, rozvracení států, smrt miliónů a sankce jsou jediným konkurenčním americkým exportním výrobkem? Cena skoncování s tím je zatím moc vysoká ale ono se to poddá. Setrvačnost návyků upadající supervelmoci usa je hrozná síla. Zejména tehdy, když se zdá, že všechno funguje jak má, přestože „podvratná činnost“ žádné strategické… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
19. 8. 2019 15:56

Martin napsal:
Čím dál více lidí začíná mít skutečně jasno, že nerealizace Stalinova průlivu byla historická chyba vedení CCCP, jelikož národům světa by se bez takového US „státu“ v jaký se dokonalá US „demo“kracie vyvinula asi také docela ulevilo.

Tohle, Martine, TESAT DO KAMENE! Bez velké krve to bohužel nepůjde. Nebo si myslíte, že přežraní amíci jen tak, z plezíru, pustí z mastné huby kostičku? Stačí se podívat na zfanatizovaný us-troll „dana“…

Gatta
Gatta
19. 8. 2019 19:56

Re Botičky od Dioda
Pravda, nekdy je mimo, ale tak nějak nevím, co je zrovna na těchto příspěvcích „Dany“ trolujícího … ???

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 8. 2019 6:47

Gatta napsal

Re Botičky od Dioda
Pravda, nekdy je mimo, ale tak nějak nevím, co je zrovna na těchto příspěvcích „Dany“ trolujícího … ???

„Švejku, víte co to znamená, když se o někom řekne, že je degenerovaný?“ Tohle je ten placený a cíleně nastrčený troll. Nebo věříte na náhodné vzplanutí nespoutané lásky k Říší Zla?

Gatta
Gatta
21. 8. 2019 6:59

Troll zprava – troll zleva ….

orinoko
orinoko
21. 8. 2019 9:00

To je ovšem hotový kasTROLL.
Aneb TROLL over Beethoven vulgo TROLLing Stones.
Hotová TROLLada na treti.

orinoko
orinoko
21. 8. 2019 12:03

Právě jsem v Telci. Navštívit kamarádku , která má pod palcem novou restauraci. Prave přišli Španělé a hned po nich Rusove. Vypadají úplně jinak než ti soudruzi ukroboti , ktere mám denně na očích ve firme.
Nejsou tlusti , ale nevypadaji, že by dorazili na kolech.
A objednali si malinovku.
Svět naruby.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 8. 2019 20:14

Již zcela otevřeně…
В студии Соловьева РАЗГОРАЕТСЯ пламя! Кедми об БЕССОВЕСТНОЙ и ущербной политике США!
https://www.youtube.com/watch?v=OfShWRTkyb0