Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu

Hrůza! Skandál! Konec světa! Premiéři podávají demise, občané píší petice, okrašlovací spolky přecházejí do ilegality a slabší povahy páchají sebevraždy. Co se děje? Taková prkotina – pan prezident mluvil sprostě. Samozřejmě, že by prezident sprostě mluvit neměl, samozřejmě, že ta tři sprostá slova v interview pro ČRo byla přesně o tři víc, než bylo nezbytně nutné, ale jestli je vulgarita pana prezidenta problém, tak jeho kořeny je třeba hledat jindy a jinde.

A není to jen u těch, kteří tolerovali vulgarity Kalouskovi nebo Topolánkovi a projevovali devótní slabost pro sprostotu Schwarzenbergovu, ani u těch, kteří o prezidentovi dávno běžně mluvili s použitím těch nejtvrdších vulgarit a tvářili se u toho, jako že je to jejich morální povinnost. Je to všude kolem. Vulgarita se stala běžnou součástí našich životů, je na divadle, v knihách a zejména v televizi – v té televizi, která se nad prezidentovým lapsem pohoršuje, ale není ji žinantní ty jeho sprosťárny s gustem zopakovat. A to je řeč jen o slovech, ale ta vulgarita je i vizuální, od zbanalizované a zkomercionalizované nahoty zbavené vší erotiky po inflaci devalvované pornografie a samozřejmou brutalitu, která nemá nic společného s naturalismem, ale jen a pouze se ztrátou studu.

V takových podmínkách není to ostentativní pohoršování se nad prezidentskou sprostotou nic jiného, než obyčejné pokrytectví. Jen hlupák se diví a pohoršuje, že národ sprosťáků má sprosťáka za prezidenta. A většina těch, co se tak hlučně pohoršují, hlupáci nejsou. Nevztekají se kvůli tomu, že je prezident sprosťák, ale kvůli tomu, že jim strhl masku, že si už nemohou hrát na svatoušky a předstírat, že jsou  jiní, než ve skutečnosti jsou. Kdo měří dvojím metrem, tomu hrozí, že ztratí míru.

P.S. Ty největší sprostoty se beztak říkají vždy slušně.

Převzato z blogu Tribun

K tématu podrobněji zde (18+)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
70 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
leho
leho
6. 11. 2014 18:09

Už jsem na tohle svůj názor vyjádřil a publikoval hlavně někde jinde, hlavně tam, kde mi ho nesmažou či nezakopají na konec diskuze . Tak tedy pro pořádek ještě jednou zde: Vidím, že civilizace do Kocourkova vesměs ještě nedorazila. Prosím vás, jmenujte a citujte mi jakéhokoliv představitele jakékoliv země, který(á) vypustil něco podobného z úst, jako ten váš. Celý svět si z vás nejenom dělá srandu, ale je zhnusen a já jsem tak rád, že se k vašemu národu už téměř 30 let nemusím nijak hlásit. Dáváte světu bezprecedentní příklad vulgarismu a hulvátismu, jakého není obdoby. Rubrika v mém pasu… Číst vice »

orinoko
orinoko
6. 11. 2014 18:22

Ať žije Pussy Psaki, Pussy Clinton, Pussy NuLAND, Cocot Lehovista, Charles Švancnberk, výsledek voleb v USA , kdy ušaté torpedo Džudy Ohava dostal výprask až mu z černé teče rudá, a v neposlední řadě ať žije chickenshit BIBI En.
Takto – kuřecí hovno – ho nazval emerický POLYtik s tichým souhlasem Džudyho.

leho
leho
6. 11. 2014 18:47

Bedo, jenom pro informaci: Když jste sprostí vy s Orinokem a dalšími tak je to úplně něco jiného, než když mluví vaše hlava státu ke svému národu. Ale tomuhle konceptu vy totiž nerozumíte, takže co se namáhám, že ano…

mirror
mirror
6. 11. 2014 18:49

Domním se, že lehovisté nenávídí Miloše Zemana hlavně za český překlad jména umělecké skupiny Pussy Riot. V odkaze u článku se lze dozvědět, že jedna z vychvalovaných disidentek masturbovala v kostele s krucifixem. S monstrancí ji to nešlo. Leho se za tuto disidentku nestydí. Měl by se celou váhou své morální autority zasadit, aby ČT zajistila těsně po půlnoci reprízu tohoto vysoce uměleckého vystoupení.

Mrzí mne, že Zeman se neporadil s angličtinářem o tom, jak vyslovovat název skupiny a jaký je nejpřesnější překlad. Kmoníček nebyl po ruce, s vládou to nemá smysl, manželka studovala španělštinu. S Kavanem asi nemluví.

Béda
6. 11. 2014 18:52

leho,

chtěl jste odkaz, dostal jste ho. Nezamlouvejte to. Máte tam svou náměstkyni MZV i s prezidentem a tím Polákem jak se říká přichycené při činu inflagranti – a nejsou to vyjádření na adresu nějaké obskurní „hudební“ skupiny anebo vnitřního zákona jako u Zemana ale na adresu cizího společenství, státu, anebo jejich nejvyššího politika. Pokud byste chtěl z místních zdrojů, tak je zde jeho jasnost štamgast páté cenové a jeho k.k.t Kalousek (to není moje nadávka ale jeho sebehodnocení)

K. J.
K. J.
6. 11. 2014 18:54

Poslední rok jsem si říkal, že jsem se nechal zbytečně médii ať už oficiálními, či alternativními zmanipulovat a vyhecovat k tomu, že jsem šel volit prezidenta a volil jsem Zemana. Mainstreamová média mě dokonce dostala k vlastnímu psaní. Popravdě řečeno je to jediná věc, za kterou jsem jim vděčný. Zeman, někdy těsně po zvolení prohlásil, že spousta lidí ho volila díky negativní kampani mainstreamových médií. Sám za sebe říkám – trefil do černého. V současnosti občas přijdou okamžiky jako je tento, že se zamyslím a jsem rád, že jsem mu ten papír do plechovky onehdá hodil. Proč? Kdyby už nic… Číst vice »

leho
leho
6. 11. 2014 19:03

mirrore, se zmíněnou ruskou disidentkou nemám nic společného a tak se není za co stydět či nestydět. Se Zemanem ale něco společného mám, jelikož je prezidentem země, kde jsem se narodil a jejíž jméno je zmíněno v mém pasu. A to mě vadí. Pussy Riot souložící na výstavě jsou mi u …, no hádejte, kde, že ano… Nemyslím, že mirror rozumí tomu, co jsem napsal. O žádné Pussy (ne, nikoliv dámské přirození, ale něco jiného) Riot tady vůbec nejde a normálně bych se vůbec nepohoršoval nad stupidním přeložením významu slova „pussy“ v tomto spojení někde v Kocourkově v 5. cenové,… Číst vice »

mirror
mirror
6. 11. 2014 19:05

Leho, ještě byste nám zmateným měl objasnit, jestli při protestu proti Medvěděvovi nebo Putinovi lze pocítit silné sexuální uspokojení a ogasmus? Víte o čem pïšu. Jde o supinový soulož v přírodovědeckém muzeu v Moskvě. Není to zrada ideálů svobody, demokracie a lidských práv? Jak obhájíte tento grupensex před soudem dějin? Bude člověk v tísní šířit po základních a středních školách vídeo z této slavné události? Nemáte dojem, že mražené kuře schovává pod sukni jen prefíkaná zlodějská?

Béda
6. 11. 2014 19:07

leho, že se s náma vůbec takový citlivý, jemný a distingvovaný ( „jako zaplivaný, zahulený a smradlavý pajzl plný stupidních ožralých štamgastů“) člověk jako vy vůbec zahazuje. Mimochodem, včera jsem nabyl dojmu, že svůj český pas chcete buďto zahodit anebo vyměnit za nějaký jiný.

leho
leho
6. 11. 2014 19:10

Béda napsal leho, chtěl jste odkaz, dostal jste ho. Nezamlouvejte to. Máte tam svou náměstkyni MZV i s prezidentem a tím Polákem jak se říká přichycené při činuinflagranti – a nejsou to vyjádření na adresu nějaké obskurní „hudební“ skupiny anebo vnitřního zákona jako u Zemana ale na adresu cizího společenství, státu, anebo jejich nejvyššího politika. Pokud byste chtěl z místních zdrojů, tak je zde jeho jasnost štamgast páté cenové a jeho k.k.t Kalousek (to není moje nadávka ale jeho sebehodnocení) Jaký odkaz že jsem to chtěl? Nejsem si vědom, že bych něco dostal. Vaše hlava národa k vám promluvila jako… Číst vice »

leho
leho
6. 11. 2014 19:11

Béda napsal

leho, že se s náma vůbec takový citlivý, jemný a distingvovaný ( „jako zaplivaný, zahulený a smradlavý pajzl plný stupidních ožralých štamgastů“) člověk jako vy vůbec zahazuje. Mimochodem, včera jsem nabyl dojmu, že svůj český pas chcete buďto zahodit anebo vyměnit za nějaký jiný.

Bédo, asi jste minul můj příspěvek, kde jsem vás opravil, že já český pas nevlastním 20 let …

Béda
6. 11. 2014 19:13

leho,

víte kdo napsal tato slova hned v prvním příspěvku v diskusi pod článkem? „…Prosím vás, jmenujte a citujte mi jakéhokoliv představitele jakékoliv země, který(á) vypustil něco podobného z úst, jako ten váš…“

leho
leho
6. 11. 2014 19:14

mirror napsal Leho, ještě byste nám zmateným měl objasnit, jestli při protestu proti Medvěděvovi nebo Putinovi lze pocítit silné sexuální uspokojení a ogasmus? Víte o čem pïšu. Jde o supinový soulož v přírodovědeckém muzeu v Moskvě. Není to zrada ideálů svobody, demokracie a lidských práv? Jak obhájíte tento grupensex před soudem dějin? Bude člověk v tísní šířit po základních a středních školách vídeo z této slavné události? Nemáte dojem, že mražené kuře schovává pod sukni jen prefíkaná zlodějská? Proč bych měl obhajovat nějaký gruppensex? Je mi to úplně u …, už jsem to napsal, asi jste účelově přehlédl. Já se… Číst vice »

leho
leho
6. 11. 2014 19:17

Béda napsal

leho,

víte kdo napsal tato slova hned v prvním příspěvku v diskusi pod článkem? „…Prosím vás, jmenujte a citujte mi jakéhokoliv představitele jakékoliv země, který(á) vypustil něco podobného z úst, jako ten váš…“

Ha, hnidopich, takže upřesním: Představitelem jsem myslel hlavu státu, prezidenta nebo ministerského předsedu během oficielního projevu k národu a ne nějaké soukromé odposlechy. Tak jsem to myslel a mám pocit, že v kontextu je to jasné. Prosím, účelově nepřekrucujte. Děkuji…

Ladys
Ladys
6. 11. 2014 19:20

Ty dvě stejnojmenná slova co pronesl prezident byl doslovný překlad názvu té „hudební skupiny“, tak nechápu proč se mnozí pohoršují nad doslovným překladem názvu této skupiny, když její „vystupování“ obhajují. Právě na tuto souvislost chtěl prezident poukázat. Na toto pokrytectví kdy název vadí a skutky jsou naopak vyzdvihovány jako projev ryzí demokracie. Že něco vláda pokazila a byl při její hodnocení použit poněkud expresivnější výraz, to snad je také již zvykem v naší politice a právě proto, že Miloš tyto výrazy běžně (nebo vlastně vůbec) veřejně předtím nepoužíval, tak bych mu i věřil, že chtěl na naopak naprosto běžné chování… Číst vice »

Béda
6. 11. 2014 19:22

leho,

no pokud si vzpomínám Zeman svých vulgarismů užil v souvislosti s název jisté „hudební“ performační politické gruppensestavy, kdy se pokoušel o autentický překlad jejího názvu, který si sama dala a pak v souvislosti s kvalitou jistého zákona. Na rozdíl od vašeho pana prezidenta, který jej užil na adresu „Bibiho“, paní Nulandové, která jej užila na adresu EU a pana R.Sikorského, který jej užil na adrsu USA a jejich politiky vůči Polsku. O tom co je lepší/horší můžeme mít každý rozdílné představy.

mirror
mirror
6. 11. 2014 19:31

leho, vás uráží Zeman, protože si dovolil mluvit pravdu. Mne zase uráží blbec a karierista Stropnický, který v sobě zjistil sympatie k soudruhovi oligarchovi a nechal se najmenovat ke korytu, ze kterého jen sprostě žere a v armádě se nevyzná ani tolik, jako já záložní důstojník ČLA, na kterou jsem přísahal. Celou jeho vykutálenou rodinu by měli nakopat do p…. Jeho manželka mui byla ve filmech z předpřevratové doby docela sympatická, ale tehdy jsem nevěděl, co je to za ryzí character. Stropnický zrovna teď rozdává rady v Hyde Parku na ČT 24. Televizní verbež zastavila diskuziu u tohoto pořadu, takže… Číst vice »

leho
leho
6. 11. 2014 19:39

Béda napsal leho, no pokud si vzpomínám Zeman svých vulgarismů užil v souvislosti s název jisté „hudební“ performační politické gruppensestavy, kdy se pokoušel o autentický překlad jejího názvu, který si sama dala a pak v souvislosti s kvalitou jistého zákona. Na rozdíl od vašeho pana prezidenta, který jej užil na adresu „Bibiho“, paní Nulandové, která jej užila na adresu EU a pana R.Sikorského, který jej užil na adrsu USA a jejich politiky vůči Polsku. O tom co je lepší/horší můžeme mít každý rozdílné představy. Bédo, vidím, že mé úsilí je marné. Je úplně šumafuk v jaké souvislosti váš prezident mluvil.… Číst vice »

Béda
6. 11. 2014 19:47

leho,

mně vadí Zemanova mluva rozhodně méně než politické skutky a postranní mluva vašich vrchních kanálníků podle které z pozice své imaginární sebe nadřazenosti v praxi jednají s jinými národy. Podle mně vraždění, uvádění zemí do války, chaosu, násilí, podpora terorismu jsou miliardu krát horší než jakékoliv vulgarismy kteréhokoliv politika na této planetě ani kdyby v mluvě neužíval ničeho jiného.

leho
leho
6. 11. 2014 19:58

Béda napsal

leho,

mně vadí Zemanova mluva rozhodně méně než politické skutky a postranní mluva vašich vrchních kanálníků podle které z pozice své imaginární sebe nadřazenosti v praxi jednají s jinými národy. Podle mně vraždění, uvádění zemí do války, chaosu, násilí, podpora terorismu jsou miliardu krát horší než jakékoliv vulgarismy kteréhokoliv politika na této planetě ani kdyby v mluvě neužíval ničeho jiného.

Vraždění jako koho? Těch co nás chtějí pobít a zotročit? Ti se vraždit musí, to je pud sebezáchovy. Vy ho nemáte, já ano…

Bety
Bety
6. 11. 2014 20:21

Pamatuji se, jak jsem se styděla při mimořádně podlézavém projevu Václava Havla ve Washingtonu. Hanbou jsem málem lezla pod stůl. Nějaké Pussy Riot jsou mi ukradené.

Béda
6. 11. 2014 20:26

leho napsal
Vraždění jako koho? Těch co nás chtějí pobít a zotročit? Ti se vraždit musí, to je pud sebezáchovy. Vy ho nemáte, já ano…

Kdo vás chtěl pobít a zotročit? To vy hjste stanovili pravidla (včetně těch o imigraci a liberálním pohybu zboží, osob a kapitálu (včetně toho z muslimských zemí). To vy vyvážíte násilím své hodnoty do světa nikoliv svět k vám. To vy vyvoláváte v různých zemích násilné převtraty a války nikoliv svět u vás.

Béda
6. 11. 2014 20:27

dovětek: to vy, vaši vojáci, vaše rakety, vaši predátoři vraždíte vše živé co vám přijde pod ruku ve vzdálených zemích, nikoliv svět u vás. To vy používáte v cizích zemích zakázanou munici s masovým účinkem, nikoliv svět u vás.

Sio
Sio
6. 11. 2014 20:39

Celý humbuk kolem tabuizovaných slov je velký nesmysl, přežitek, blbost. Kdyby se na těmi slovy nikdo nepohoršoval, tak by je asi nikdo nepoužíval, ztratilo by to jaksi smysl, nemám pravdu? Celý smysl v používání těchto slov tkví v tom, že se říká něco, co se nemá nebo nesmí. Dnes nemá smysl nějak tabuizovat používání lidových výrazů označujících pohlavní a vylučovací orgány. Je to blbost. Klidně tady mohu říci to samé jinými slovy a je to v pořádku. Vagína, vagína, vagína, penis, penis vagína,penis. Exkrement, rektum, rektum, clitoris, exkrement. Noc sprostého jsem neřekl, nebo ano? Čili, vážení přátelé, je to kurtizána… Číst vice »

orinoko
orinoko
6. 11. 2014 20:45
bublin
bublin
6. 11. 2014 21:26

Sio napsal Celý humbuk kolem tabuizovaných slov je velký nesmysl, přežitek, blbost. Kdyby se na těmi slovy nikdo nepohoršoval, tak by je asi nikdo nepoužíval, ztratilo by to jaksi smysl, nemám pravdu? Celý smysl v používání těchto slov tkví v tom, že se říká něco, co se nemá nebo nesmí. Dnes nemá smysl nějak tabuizovat používání lidových výrazů označujících pohlavní a vylučovací orgány. Je to blbost. Klidně tady mohu říci to samé jinými slovy a je to v pořádku. Vagína, vagína, vagína, penis, penis vagína,penis. Exkrement, rektum, rektum, clitoris, exkrement. Noc sprostého jsem neřekl, nebo ano? Čili, vážení přátelé, je… Číst vice »

aram
aram
6. 11. 2014 21:39

orinoko napsal

Krátké zprávy z dnešního banderovského útoku.

http://novorus.info/news/events/29938-http-wwwe-newssu-news-32795-ukronacisty-popytalis-atakovat-yasinovatu

http://novorus.info/news/events/29940-https-vkcom-feedwwall-57424472_27770.html
Сегодня было тяжело с утра, адски днем и инферно вечером. Бои идут по всей линии соприкосновения – даже укры это признают.
Dnes bylo těžko ráno, děsně během dne a peklo večer. Bojuje se po celé linii styku – dokonce ukrové to přiznávají.

Informátoři z Charkova sdělují o přesunech rychlých (asi sanitek?) každých 5-10 min. – vezou dnes raněné ukry.

Vyhodili do povětří auto zástupce Jaroše.

ducatista
ducatista
6. 11. 2014 22:43

Když tady čtu nářky leha, nestačím se divit… Copak asi říkal, když svého času prezident Bush jun. nazval jednoho novináře „prvotřídním sráčem“, když Nulandová fuckovala EU nebo uslintaný McCain vyhrožoval Putinovi, že dopadne jak Kaddáfí? Chtěl se snad vzdát amerického občanství? Jak jste to vnímal pane Leho?

Sio
Sio
7. 11. 2014 0:02

ducatista napsal

Když tady čtu nářky leha, nestačím se divit… Copak asi říkal, když svého času prezident Bush jun. nazval jednoho novináře „prvotřídním sráčem“, když Nulandová fuckovala EU nebo uslintaný McCain vyhrožoval Putinovi, že dopadne jak Kaddáfí? Chtěl se snad vzdát amerického občanství? Jak jste to vnímal pane Leho?

Přece po americku – pokrytecky.

Dana
Dana
7. 11. 2014 0:23

Mne zase pan Zeman moc nevadi, pac to jen ilustruje podradnost ceskeho presidenta, coz neni muj problem. Americky president se takto na verejnosti, z vysilani z Bileho domu, samozrejme nevyjadruje, protoze oslovuje vsechny sve obcany, tedy i deti a mluvi k nim slusnou reci, jak se slusi v civilisovane spolecnosti . President Richard Nixon mel taky obcas hubu nevymachanou, ale na projevech v televisi, ke svemu narodu, se vyjadroval korektne. Je to o respektu ke svym spoluobcanum. Kdyz cechackove nevidi subtilni kulturni rozdi mezi obycejnou mluvou a ofiicialnim prohlasenm, nevadi jim ostuda ve svete, pak je Zeman jejich muz. Cesky… Číst vice »

Ladys
Ladys
7. 11. 2014 1:35

leho, právě že jsem se koukal a umím si na rozdíl od tebe v tom google translate najet myší na tu kočičku, kliknout na ni myší a přečíst si ostatní výrazy, ty odborníku emerickej přes vagíny

Béda
7. 11. 2014 1:46

Dana,

prosím vás, vy a váš pan prezident byste slůvko kultura a civilizace měli používat velice jemně a s obzláštní péčí, po tom co předvádíte po celém světě. Pro normálního člověka je lepší křupan v gumákách, který mluví otevřeně a jak mu zobák narostl než elegán s vycizelovanou mluvou před kterým si musí držet portmonku u těla a obávat se o svůj život a o svobodu. Vy mluvíte o míru a o svobodě a máte na mysli „Trvalou svobodu“, to jest válku a okupaci, mluvíte o demokracii ale připravujete a podporujete násilný státní převrat, genocidu, podporujete teroristy a fašismus.

Amenre
Amenre
7. 11. 2014 5:56

Ja se divim, ze se s tema kryplikama ( omluva Stanovi, nemam pro ne jine oznaceni ) stale vybavujete a pristupujete na jejich hru, že jsou buhvi odkud ( asi jako cypersky Bimbo z Kamyku ) a jak jim je tam fajn. I kdyby to byla pravda, o cemz ja dost pochybuju, tak at si to tam uziji.

fajt
fajt
7. 11. 2014 6:40

njn, tunajší teore-tici, to je vždycky bžunda…kundí :-)

Možná by bylo záhodno se starat u Zemana ( když už maj někteří výplatní potřebu ) místo jeho slov o jeho zdraví, už sotva leze a bez notné dávky pilulek by proskučel celý den ( to by byl teprva slovníček:-) ) – první náčelník kokotliny, který to mohl řídit z komatu – to by Kalosovi bodlo, to by se emerický emisar v čezkém buzinci rozjel, možná by se potom i jedna dobře zavedená estebácka firmička zase navrátila do emerického rekta. ..)

Béda
7. 11. 2014 6:47

fajt,

jsem si jist, že kdyby čirou náhodou Zeman znenadání onemocněl rakovinou tlustého střeva a pak předčasně zesnul, dobrý křesťan a ctitel konzervativních hodnot Kalousek by kráčel v první řadě ve smutečním obleku za lafetou. A možná by i přednesl citlivý křesťansko-demokratický projev na pohřbu. Obsah by záležel podle momentálních zdravotních dispozic tohoto duchovního velikána českého parlamentu. Ale třeba bude všechno naopak a kalouskovi dřív ztvrdnou játra než Zemana skolí nějaká neznámá „viróza“.

Starý doktor
7. 11. 2014 8:11

leho napsal mirrore, se zmíněnou ruskou disidentkou nemám nic společného a tak se není za co stydět či nestydět. Se Zemanem ale něco společného mám, jelikož je prezidentem země, kde jsem se narodil a jejíž jméno je zmíněno v mém pasu. A to mě vadí. Pussy Riot souložící na výstavě jsou mi u …, no hádejte, kde, že ano… Nemyslím, že mirror rozumí tomu, co jsem napsal. O žádné Pussy (ne, nikoliv dámské přirození, ale něco jiného) Riot tady vůbec nejde a normálně bych se vůbec nepohoršoval nad stupidním přeložením významu slova „pussy“v tomto spojení někde v Kocourkově v 5.… Číst vice »

Starý doktor
7. 11. 2014 8:13

a hledali tam vodítka, co mají ten den dělat. A pokud se takto servilně a vystrašeně chováme vůči USA, tak nevím, jestli je z našeho pohledu pro Ameriku pojem „spojenec“ ten nejvýstižnější.

Nicméně k tomu všemu bych obecně dodala, že Miloš Zeman umí hýbat „svými pappenheimskými“. Je to zkušený a obratný loutkovodič a umí scénu dokonale opanovat svým scénářem, i když by na programu měl být jiný kus. Nebo spíš právě proto.
Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Kundi-vzpoura-preklada-novinarka-Spencerova-Pussy-Riot-Nasi-malomestaci-se-zblaznili-dodava-a-analyzuje-Prosperujici-Cina-krachujici-Zapad-samostatny-Donbas-344676

fajt
fajt
7. 11. 2014 8:34

Starý doktor napsal

a hledali tam vodítka, co mají ten den dělat. A pokud se takto servilně a vystrašeně chováme vůči USA, tak nevím, jestli je z našeho pohledu pro Ameriku pojem „spojenec“ ten nejvýstižnější.

Nicméně k tomu všemu bych obecně dodala, že Miloš Zeman umí hýbat „svými pappenheimskými“. Je to zkušený a obratný loutkovodič a umí scénu dokonale opanovat svým scénářem, i když by na programu měl být jiný kus. Nebo spíš právě proto.
Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Kundi-vzpoura-preklada-novinarka-Spencerova-Pussy-Riot-Nasi-malomestaci-se-zblaznili-dodava-a-analyzuje-Prosperujici-Cina-krachujici-Zapad-samostatny-Donbas-344676

starého a vypelíchaného psa novým kouskům nenaučíš…a ani jeho parchanty :-)

fajt
fajt
7. 11. 2014 9:29

mno nic, nějaká rýmovačka v duchu pomatených intošů z buzince by bodla ne :-)

Na dálnici dívka stála,
zdálky na mě mávala.
Neváhal jsem, zastavil jsem,
hned se po mě sápala.
Prej jestli mám pětikilo,
bude celá moje,
makal jsem až se ze mě lilo,
mezi keři v stoje.
Unaven a vyčerpán,
ležím v škarpě na zadku,
než odešla pošeptala,
že má holka kapavku. ..)

fajt
fajt
7. 11. 2014 9:36

comment image?oh=00e2f7e3709e04608540085ceaa95b0f&oe=54EF0E22&__gda__=1424112916_1656d793e108c9741cc13655f843b902

Admirál
Admirál
7. 11. 2014 9:57

leho napsal
Proč bych měl obhajovat nějaký gruppensex? Je mi to úplně u …, už jsem to napsal, asi jste účelově přehlédl. Já se bavím o fekální mluvě hlavy vašeho státu při oficielním projevu a vy na mne nějakým gruppensexem a mraženém kuřeti kdovíkde. Prosím, držme se tématu, ano? Ale pochybuji, že vy něco takového dokážete…

Ale vždyť se, pokud dobře čtu, všichni tématu drží. Jen nevytrhávají slova z kontextu.

Pokud je kavárenská prvdaaláska auf, dělá prezident Zeman dobrou práci.

Alice
Alice
7. 11. 2014 11:55

Teď jste tomu Leho dal korunu. Tak to, že se někdo fekálně nazve a fekálně chová vám nevadí. Vám vadí, že někdo ten jejich fekální název vysloví nahlas. To mně podrž! Vy neumíte anglicky? Ten název skupiny nevymyslel Zeman (pak by byl sprosťák) daly si ho samy a dávno. Ale nesmí se říkat česky… Tak si to představujete?

lomikel
lomikel
7. 11. 2014 12:05

postupne
Leho ty jeden pusssyku! :)

Filip me potesil, jednak cilem mise, druhak ze s tim nesere
http://www.novinky.cz/domaci/352873-filip-je-s-cestou-do-ruska-spokojen-pal-vocud-hajzle-rekl-kalouskovi.html

Sio
Sio
7. 11. 2014 12:52

Dana napsal Mne zase pan Zeman moc nevadi, pac to jen ilustruje podradnost ceskeho presidenta, coz neni muj problem.Americky president se takto na verejnosti, z vysilani z Bileho domu, samozrejme nevyjadruje, protoze oslovuje vsechny sve obcany,tedy i detia mluvi k nim slusnou reci,jak se slusi v civilisovane spolecnosti . President Richard Nixon mel taky obcashubu nevymachanou, ale naprojevech v televisi,ke svemu narodu,se vyjadroval korektne.Je to o respektu ke svym spoluobcanum. Kdyz cechackove nevidi subtilni kulturni rozdi mezi obycejnou mluvou a ofiicialnim prohlasenm, nevadi jimostuda ve svete,pak je Zeman jejich muz.Cesky plebs si ho zvolil,je jeden z nich,maji, co chteli. Kazdy… Číst vice »

Sio
Sio
7. 11. 2014 12:55

Béda napsal Dana, prosím vás, vy a váš pan prezident byste slůvko kultura a civilizace měli používat velice jemně a s obzláštní péčí, po tom co předvádíte po celém světě. Pro normálního člověka je lepší křupan v gumákách, který mluví otevřeně a jak mu zobák narostl než elegán s vycizelovanou mluvou před kterým si musí držet portmonku u těla a obávat se o svůj život a o svobodu. Vy mluvíte o míru a o svobodě a máte na mysli „Trvalou svobodu“, to jest válku a okupaci, mluvíte o demokracii ale připravujete a podporujete násilný státní převrat, genocidu, podporujete teroristy a… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
7. 11. 2014 12:56

Peter si mě překvapil to nevíš že se to používá jako smyšlený město , kámoš vždycky řiká že byl na Slovensku na vojně v Čierné pričope dva roky , přitom nebyl na vojně vůbec :D a ty mladý mu to žerou . No přesně tak , lehovisti , havlisti to jsou zkurvínci a hurvínci , kterym nevadí vrazi a zloději ale ty co nazývaj věci pravými jmény , to je fakt na hlavu postavený . Jehovisti musí stát po městech a vnucovat lidem brožury , lehovisti maj jiný média , hlavně tv , to je jiná liga , leho je… Číst vice »

peter.
7. 11. 2014 13:02

Sugar Ray napsal
Peter si mě překvapil to nevíš

Však ja sa nehnevám!Fakt som to nevedel.Už som u vás nebol nejakých 6 rokov.Ale keď sa to týka Leha,tak na neho treba použiť silnejší kaliber.Inak sa neodbaví.

Gatta
Gatta
7. 11. 2014 13:35

Re Tribun – výborně napsáno – plný souhlas.

Za přečtení stojí i Větvičkovo zamyšlení na toto téma – včetně shlédnutí všech odkazů v článku:
http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/433612/Je-ostuda-met-prezidenta-kery-neumi-anglicky.html