Neřešte islám, řešte problém

Připusťme nyní hypoteticky, že islám je skutečně takový, jak si o něm myslí ti, kteří před ním varují, tedy do morku kostí zkažený, a všichni muslimové jsou plemeno zlé, blbé a zločinné; terminologií Dračího doupěte zákonně zlé. Co z toho plyne? Nic, přátelé, vůbec nic.

Proč? Protože na tom vůbec nezáleží. A proč na tom nezáleží? Protože islám, stejně jako všechny ostatní ideologie, jsou jen kecy. To podstatné jsou lidé, kteří těm kecům věří, ospravedlňují jimi svoje činy a posvěcují jimi prostředky, který užívají. Islám, ať je jaký chce, nespadl z nebe, ale vymysleli jej lidé. Je-li zlý, tak proto, že ho takoví vymysleli lidé. A proč ho takový vymysleli? Protože ho takový chtěli a potřebovali. A proč někdo něčemu takovému věří? Protože něčemu takovému věřit chce a potřebuje.

Neřešte islám, islám není problém, problém jsou lidé. Zakažte islám, zrušte ho, spalte všechny exempláře koránu a všechny muslimy dejte na převýchovu, zavřete je do lágrů, nebo rovnou zabijte, stejně tím nevyřešíte vůbec nic, protože lidé, kteří našli v islámu podporu pro svoji perverzi, si ji najdou jinde.

I kdyby islám mávnutím kouzelného proutku zmizel z povrchu zemského, lidé, kteří jsou frustrovaní, vystresovaní, zoufalí, nešťastní, zmatení nebo prostě zlí, si najdou jiné transcendentální zdůvodnění svého běsnění. Zakažte islám a nevyřešíte vůbec nic. Řešte bídu, frustraci, zlobu a těch pár patologických jedinců, co se za islám schovávají, a možná vyřešíte problém.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
11. 12. 2015 6:00

Je to od Tribuna zajisté chvályhodné, když tvrdí, že také jednou za čas chce řešit a vyřešit nějaké příčiny a nikoliv jen jejich následky. Jenže, to bohužel on jen tvrdí a tvrzení, to jsou zase jen pouhé řeči – a skutek utek. Ano zajisté, islám jako důsledek – stejně jako každá jiná společenská manipulační ideologie – to určitě jen pouhý výmysl je – a o tom tady žádná debata vedena být ani nemusí. Příčina je však v tom, proč jsou vůbec všechny tyto ideologie vymýšleny. Je to snad proto, že někdo chce zlepšit organizaci života všech, anebo (i ten islám)… Číst vice »

Gatta
Gatta
11. 12. 2015 7:17

Islám opravdu nemusíme řešit, pokud bude někde v píscích Arábie. Islám, takový nebo makový, tvoří z lidí v něj věřících skupinu … i s jejich skupinovými zájmy. A dnes -My jsme si Islám nevybrali – Islám si vybral nás !! „Neřešte islám, řešte problém“ – ale Co je tedy ten problém? Naše slabost … a ti lidi, co se zde proti naší vůli usazují. A co se týká příčin a následků …. Už když to začalo, jsem psal, že je potřeba ten migrační proud OKAMŽITĚ ZASTAVIT a začít jednat akonat. Jinak že velmi brzy už budeme mít úplně jiné starosti… Číst vice »

bergpora
bergpora
11. 12. 2015 7:34

Takze nasim problemem nejsou uprchlici, ale jejich frustrace? Tak to bychom meli namisto bombardujici koalice nasadit nejake psychoanalyticke vojsko.

Sio
Sio
11. 12. 2015 7:38

Šmarjá, to je myšlenkový guláš! Chybí tomu řád a proto jsou v těch úvahách chyby i když dílčí výsledky jsou správné. 1. Islám vymysleli lidé a udržují ho při životě lidé. Oddělovat člověka od jeho víry je nemoudré. 2. Nikdo (až na řídké vyjímky, samozřejmě) tu neřeší islám jako takový. Řešeni jsou muslimové a to v souvislosti s jejich nelegální organizovanou masovou migraci za sociálním státem. Zase je tu nepodstatná menšina, která vskutku utíká před válkou. Ale to by stačilo utéct do nejbližší pokojné islámské země. Takže prakticky všichni jsoi ekonomičtí imigranti. 3. Problém není islám, problém nejsou lidé-muslimové jako… Číst vice »

jogín
jogín
11. 12. 2015 9:23

Bohužel je hlavním problémem samotný islám. Ve třináctém století sepsal francouzský biskup pro papeže seznam kacířství. Jedno bylo zásadní: Víra v neměnné přírodní zákony je kacířství, protože popírá všemohoucnost Boží. Cituju energetika Fuksu s mnoholetými zkušenostmi z Arabie. Jestli k nám přijdou, tak to bude těžká práce je naučit myslet jinak. Nemají myšlení příčiny a následku. Jen začnou a pak už je to na Alláhovi. Vše je plně v jeho rukou. Tak staví i elektrárny. Naplánují si dokončení a když jim člověk řekne, že se to nestihne, řeknou jen inšálláh a věří. Prostě všechno se děje dle Alláha, zákonité následky… Číst vice »

Béda
11. 12. 2015 9:33

Tribun má svým způsobem pravdu. Tím hlavním problémem není islám ale korporátní kapitál (americký, britský, francouzský, německý, italský, saudský, katarský etc.etc.) s globálními aspiracemi. To díky němu – jeho špičkám a jejich zájmům vznikly ty války a převraty, migrační invaze do Evropy, díky němu dnes máme v ekonomice finanční letadlo a nadvádu lichvy, díky němu byly radikalizovány islámské státy.

Béda
11. 12. 2015 9:39

Je to korporátní kapitál, který ve skutečnosti nemá pražádných morálních zábran, a jeho měnící se potřeby, který způsobil, že mají teroristé a islámští radikálové zbraně a prokročilou vojenskou technologii – mnohdy i zpravodajské informace západních rozvědek, výcvik ve vojenských dovednostech atd..

fajt
fajt
11. 12. 2015 9:54

ano, v podstatě neřešte vůbec nic, význam lidu v demokratuře je přeci o něčem jiném. ..)

Béda
11. 12. 2015 10:06

fajt napsal

ano, v podstatě neřešte vůbec nic, význam lidu v demokratuře je přeci o něčem jiném. ..)

Proč neřešte nic? Podstatné je utnout dodávky zbraní od ziskuchtivců islamistům, přetnout finanční toky islamistů, utnout politiku rozvracení států, likvidace sekulárních režimů, vměšování a násilných změn vlády, embargovat a sankcionovat ty co podporují války (dodávkama zbraní, peněz etc.) teroristy a islamisty, poskytují jim podporu (Turecko, S. Arábie…), zavřít Merkelovou do blázince a zrušit politiku otevřených dveří po vzoru Austrálie… Možností jsou takřka mraky.

fajt
fajt
11. 12. 2015 10:18

Béda napsal Proč neřešte nic? Podstatné je utnout dodávky zbraní od ziskuchtivců islamistům, přetnoutfinanční toky islamistů, utnout politiku rozvracení států, likvidace sekulárních režimů, vměšování a násilných změn vlády, embargovat a sankcionovat ty co podporují války (dodávkama zbraní, peněz etc.)teroristy a islamisty, poskytují jim podporu (Turecko, S. Arábie…), zavřít Merkelovou do blázince a zrušit politiku otevřených dveří po vzoru Austrálie…Možností jsou takřka mraky. to jo, ale to neudělá sprostý lid ( nemá na to páky) a ti nahoře IS vytvořili a ještě ho hromadně krmí a vyzbrojují a těm dole se smějí do ksichtu ( a dávají jim všechno k proplacení… Číst vice »

Béda
11. 12. 2015 10:33

Spolehlivé indikátory, že jde o škůdce, kolaboranta anebo záškodníka: prestižní ocenění od Aspen Institute, časopisu Time,prestižní cena od US finančního sdružení, pochvala od NY University „levičáka“ Pehe, Klvani, Štětiny, Romancova, Mitrofanova anebo pana Karl Mena von und zu ….

krajtl
krajtl
11. 12. 2015 10:41

Když v minulém století pan profesor Tomáš Garrigue Masaryk se angažoval v takzvaném Hilsnerově procesu, vyčítali mu někteří čeští hlupáci, že je zaprodanec Židů. Masaryk jim prý odpověděl, že to nedělá proto, aby chránil Židy, ale aby chránil českého člověka před hlupáctvím. Těžko by se to dalo říci lépe. http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/jan-werich-o-antisemitismu-na-vystave-millenium-judaicum-bohemicum/ …a já dodávám… Nejde o židy, ani muslimy, ani žádné jiné podobné náboženství, jde u jedno univerzální náboženství které vždy před nějakou válkou v historii ovládlo svět. Peníze. Teprve válka vrací lidem opět hodnotu skutečně potřebných věcí. Střechy nad hlavou, chleba – ty prosté věci, jako sůl jsou najednou nad… Číst vice »

Béda
11. 12. 2015 10:41

Béda napsal http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/21159-jak-efektivn-zamezit-pisthovalectvi-muslim …Proto je přistěhovalectví do nemuslimské země povoleno pouze tehdy, pokud zde člověk může žít podle islámských pravidel, v rámci práv šarí’a. Pokud je člověk neschopen praktikovat Islám, měl by nemuslimskou zemi opustit a vrátit se do svého domova nebo země, kde může udržovat svou víru a praktikovat náboženství. Alláh Všemohoucí ví nejlépe“. Muslimské obce v ČR a na Slovensku (a kým jsou financovány) O to, aby muslimové, kteří přijdou do Čech a na Slovensko mohli praktikovat svoji víru, se starají místní Muslimské obce. V souvislosti s teroristickými útoky v zahraničí mě zajímalo, kdo místní Obce financuje a… Číst vice »

Béda
11. 12. 2015 10:42

pokračování: …Ve druhém kroku jsem proto obeslal mailem všechny tiskové mluvčí rozhodujících českých politických stran (ČSSD, ANO, KDU – ČSL, TOP 09) s dotazem „zda jejich poslanci uvažují o zákazu financování českých Muslimských obcí ze zahraničí“. Laskavý čtenář opět správně tuší, že neodpověděla ani jedna! Proč, nechám na důvtipu každého čtenáře. Můžeme se jen domnívat, že je jen další novinářskou kachnou podezření, že řada českých a slovenských politiků je na výplatní listině domu Saudů, a proto proti financování Muslimských obcí ze zahraničí nechtějí nic podniknout. Souhrnně řečeno: až Vám zase politické strany budou slibovat, že Vás ochrání před muslimskými teroristy,… Číst vice »

Béda
11. 12. 2015 10:45

Ještě poznámka: Je známo, že S.Arábie, která nepřijímá své utrápené migrující souvěrce se rozhodla „pomoct“ těmto v Německu tím, že zafinancuje výstavbu 200 mešit v této zemi. Proč asi?

fajt
fajt
11. 12. 2015 10:55

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/388977-iracka-dvojcata-z-videa-islamskeho-statu-z-masakru-v-tikritu-zadrzeli-ve-finsku.html – ještě abychom těm naším vládním asociálům poděkovali, že tady zavedli podmínky, které odrazují i islámské bojovníky na své evropské kruciátě. ..)

merlin
merlin
11. 12. 2015 13:52

Islám vyžaduje jiný druh, způsob myšlení než máme my, bez možnosti změny paradigmatu. Problém kolem migrace pro mě není problém islámu. ale naopak problém čím dál rychleji se měnících paradigmat civilizace naší. Moc rychle se to mění, pamatuju jak Afgánci byli oškliví, pak v poho, pak oškliví, od 2001 už je všude zlý muslim terrorista. Role novin nezastupitelná. Navíc je třeba nahlížet, na čem kdo vyrostl, jestli Poláci na panu Wolodyjowském, nelze se divit odporu. Já mimo jiné na našich pověstech, a tam je všude zlý turek, ukrutná tatařín atd. Zmiňuji se to schválně, některé věci zlomit opravdu nejdou. Nemusíme… Číst vice »

merlin
merlin
11. 12. 2015 13:57

PPK – Chcete, Tribune, měnit svět k lepšímu? Inu proč ne, ale pak si za to reformování světa a za svou vlastní politickou aktivitu na svůj hrb naložte i svou vlastní realizační zodpovědnost.
A nechte si od cesty ty své agitační knížecí rady. On totiž i malý čin je víc, než pouhé řečičky.

Moc dobré. Asociovalo mi to oblíbený výˇnatek o povolaných z Tao te ťing : Pravdivá slova nejsou krásná, krásná slova nejsou pravdivá. Ten kdo je povolaný, nehromadí majetek, čím více činí druhé tím více vlastní.

merlin
merlin
11. 12. 2015 13:57

pro druhé

Sasin
Sasin
11. 12. 2015 14:22

Jako obvykle řekla slepice svému vejci. Problém je přece v lidech.

Tvořiví lidé dělají bábovičky a znetvoření šmejdi jim to rozkopávají. Tvořiví lidé pak mají holou zadel a chodí na hřbitovy klást okvětí bílých lilií. Šmejdi opět připravují růst. Stavění bábviček na úvěr se rozjíždí, kulturní fronty se rozmáhají, nová společenská témata se nastolují a noví nepřátelé se identifikují. Ničení je pro šmejdy prostě zlatý důl. A jestli se to nezmění, tak jím aj zůstane do konce světa.

fajt
fajt
11. 12. 2015 14:25

Sasin napsal

Jako obvykle řekla slepice svému vejci. Problém je přece v lidech.

Tvořiví lidé dělají bábovičky a znetvoření šmejdi jim to rozkopávají. Tvořiví lidé pak mají holou zadel a chodí na hřbitovy klást okvětí bílých lilií. Šmejdi opět připravují růst. Stavění bábviček na úvěr se rozjíždí, kulturní fronty se rozmáhají, nová společenská témata se nastolují a noví nepřátelé se identifikují. Ničení je pro šmejdy prostě zlatý důl. A jestli se to nezmění, tak jím aj zůstane do konce světa.

máte u mne jedničku s hvězdičkou. ..)

Sasin
Sasin
11. 12. 2015 14:38

PPK

Váš vstup na začátku se mi líbí. Cítíte v tom už podíl na neprodejné půdě a rozpočtu a právoplatné sečitatelné připomínky, na které mají nárok všichni. Zatím jinými slovy, ale já to poznal. Výborně.

Sasin
Sasin
11. 12. 2015 14:38

Fajt

Děkuji za známku v pololetí. Muheeeeeee

Alena
Alena
11. 12. 2015 15:26

další a další zprávy do sebe zapadají, jak Evropa svými opatřeními a zákony je připravena k vytvoření multikulti směsi evropského jednotného chalífátu
http://www.novarepublika.cz/2015/12/prichazi-pohranicni-jednotka-eu-narodni.html

Béda
11. 12. 2015 15:28

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-Pirk-k-uprchlikum-Jako-by-mi-nekdo-cizi-vlezl-do-baraku-a-ja-ho-vital-s-otevrenou-naruci-Udelat-pritrz-412371 Úvodem rozhovoru si Pirk postěžoval na katastrofální nedostatek zdravotních sestřiček. „Máme perfektně vybavená lůžka, krásné oddělení, ale nemůžeme ho mít otevřené, protože nejsou sestřičky. V Česku se totiž bohužel stalo to, že vzdělávání sester se postavilo řekněme na západoevropskou úroveň, to znamená, že se po nich chce, aby měly vysokoškolské vzdělání. Jenže platové ohodnocení tomu vůbec neodpovídá,“ poznamenává s tím, že sestry poté raději nastoupí na jiné zaměstnání. Společnost se podle Pirka dělí na lidi a na politiky. „Já jsem ještě nemluvil s řadovým občanem, který by neměl přinejmenším strach, neřkuli hrůzu, z toho, že Evropa je zaplavena lidmi,… Číst vice »

fajt
fajt
11. 12. 2015 15:33

comment image?oh=51e295d6497fb0e55470fa94c81116bc&oe=56D45DFD

fajt
fajt
11. 12. 2015 15:43

Béda napsal
Béda

comment image?oh=3412347e60590e42ec72443aaede8df7&oe=56DB9581

Sio
Sio
11. 12. 2015 16:01

krajtl napsal Když v minulém století pan profesor Tomáš Garrigue Masaryk se angažoval v takzvaném Hilsnerově procesu, vyčítali mu někteří čeští hlupáci, že je zaprodanec Židů. Masaryk jim prý odpověděl, že to nedělá proto, aby chránil Židy, ale aby chránil českého člověka před hlupáctvím. Těžko by se to dalo říci lépe. http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/jan-werich-o-antisemitismu-na-vystave-millenium-judaicum-bohemicum/ …a já dodávám… Nejde o židy, ani muslimy, ani žádné jiné podobné náboženství, jde u jedno univerzální náboženství které vždy před nějakou válkou v historii ovládlo svět. Peníze. Teprve válka vrací lidem opět hodnotu skutečně potřebných věcí. Střechy nad hlavou, chleba – ty prosté věci,jako sůl jsou najednou… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 12. 2015 16:02

Zvlastni situace. Jakoby se Tribun staval disidentem OM. Pritom tusim, co chtel napsanym rici jaksi ve druhem planu. Ja osobne islam vubec neresim, protoze za nej bojuje zoldacky dobytek za cmrdliky maje pred sebou vizi bohate koristi v pripade zoldnerskeho uspechu. Ve svetle krestanskych katastrof v dejinach i historii mi prijde islam dneska jako pubertak okopavajici dospele. Procez … v Jeruzaleme je treba vybombardovat ohromny krater … a po ptakach bude mit krestan, muslim … i Zid. V jednom ma Tribun pravdu: Clovece zdechni!! Preji si zviratka … a Petrovsti. Svet je pod drobnohledem a vlivem Dabla. Svet je rejdistem… Číst vice »

Sio
Sio
11. 12. 2015 16:06

merlin napsal

PPK – Chcete, Tribune, měnit svět k lepšímu? Inu proč ne, ale pak si za to reformování světa a za svou vlastní politickou aktivitu na svůj hrb naložte i svou vlastní realizační zodpovědnost.
A nechte si od cesty ty své agitační knížecí rady. On totiž i malý čin je víc, než pouhé řečičky.

Moc dobré. Asociovalo mi to oblíbený výˇnatek o povolaných z Tao te ťing : Pravdivá slova nejsou krásná, krásná slova nejsou pravdivá. Ten kdo je povolaný, nehromadí majetek, čím více činí druhé tím více vlastní.

Teda, že to říkáš ty, když nesnášíš výraz altruismus. ;-)

merlin
merlin
11. 12. 2015 16:10

jen chci upřesnit svou nepřesnou informaci, bylo to v pokračování debaty z tribunova blogu na janice : Tribun : ,,A k tomu termínu „nepřítel“, které jsem použil – z reakcí v diskusích vidím, že to byla chyba. Přitom sám bych ho nikdy nepoužil a přinutil jsem se k tomu jenom proto, aby se diskuse nezvrtla do obviňování, že nevidím zjevné nebezpečí a chci se bratříčkovat s musulmany. Poučení? Nepodbízet se lůze.,,
Ještě jednou se omlouvám, informací je každý den moc a nemám přes den čas ověřovat.

fajt
fajt
11. 12. 2015 16:13

Béda napsal

fajt,

Mussolini z USA: http://cz.sputniknews.com/nazory/20151211/1912151/mccainovy-navrhy-dais-usa-valka.html

ano, jeden jediný sráč dokáže zatáhnout všechny do války ( já vím, že za nim stojí další, ale odněkud se musí začít a raději s ním než opět s nevinnými jako vždy ). ..

orinoko
orinoko
11. 12. 2015 16:15

Osobne zacinam vyznavat ALTrusismus.
V Syrii ted zacina horet i puda. To , co rekl Putin, to si vsichni zapiste za usi. Notes pochopitelne neni na skodu.
Situace se trochu meni , Iranu mozna pripadne daleko vetsi angazma v Iraku.
Pokud Ohava Neknubin vstoupi do Syrie ve velkem jako pozemni hrac, zacne na Syrii padat Cina. Rus urychluje postup. Ted uz ve velkem miri na Rakka , kde Ohavuv rezim nechce bombardovat neb by obcane mohli prijit o elektrinu, kterou stejne maji jen asi 2 hodiny denne.
Ted uz i cas zacal sprintovat.

fajt
fajt
11. 12. 2015 16:31

orinoko napsal Osobne zacinam vyznavat ALTrusismus. V Syrii ted zacina horet i puda. To , co rekl Putin, to si vsichni zapiste za usi. Notes pochopitelne neni na skodu. Situace se trochu meni , Iranu mozna pripadne daleko vetsi angazma v Iraku. Pokud Ohava Neknubin vstoupi do Syrie ve velkem jako pozemni hrac, zacne na Syrii padat Cina. Rus urychluje postup. Ted uz ve velkem miri na Rakka , kde Ohavuv rezim nechce bombardovat neb by obcane mohli prijit o elektrinu, kterou stejne maji jen asi 2 hodiny denne. Ted uz i cas zacal sprintovat. Ohava do Sýrie nevstoupí, ale… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 12. 2015 16:51

Narodne citici cast FSA prechazi na zpetny chod a otaci proti Ohavovym dickCejenum. A dostava ruskou leteckou podporu. Dneska Rusko bombardovalo na syrsko-irackych hranicich. SU vyzyva sveho Erdragona. A na ruskem Sputniku je parodicke video o ruske propagande , ktere natocila RT ke svemu vyroci. Rval jsem smichy. Medved ma neskutecny smysl pro humor. Rus nezvani … o problemu na stole, silnych H2S signalech, lidskych pravech, gayparade … a podobne vetesi. Tak Ohava chce do Syrie poslat svych 100 000 pytlaku. Chapete to? Kde ta hovada budou zrat, a co … a kdo jim bude delat sprchu a tureckeho hajzla… Číst vice »

fajt
fajt
11. 12. 2015 17:03

orinoko napsal Narodne citici cast FSA prechazi na zpetny chod a otaci proti Ohavovym dickCejenum.A dostava ruskou leteckou podporu. Dneska Rusko bombardovalo na syrsko-irackych hranicich. SU vyzyva sveho Erdragona. A na ruskem Sputniku je parodicke video o ruske propagande , ktere natocila RT ke svemu vyroci. Rval jsem smichy. Medved ma neskutecny smysl pro humor. Rus nezvani … o problemu na stole, silnych H2S signalech, lidskych pravech, gayparade … a podobne vetesi. Tak Ohava chce do Syrie poslat svych 100 000 pytlaku. Chapete to? Kde ta hovada budou zrat, a co … a kdo jim bude delat sprchu a tureckeho… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 12. 2015 17:10

V saudskem kralovstvi … ty vole, to je nonsens … staci prahodit pismenka … kraVOLSTVI … se jednani o syrskem problemu konala v neskutecnem prepychu. Ale jak zacali jednat, tak luxus zacal byt dehonestovan urozenymi blickami a povstaleckou melenou. – Asi tak, jak pise Hasek o cisari v Schoenbrunu.
Jemenci potopili dalsi saudkravolskou valecnou lod a znehybnili obrnenou vozbu na ruznych mistech.
A Iran chysta masivni nakupy ruske a cinske vojenske techniky, pricemz ma v chodu VLASTNI vyvovojovou zakladnu na rakety a vsechno mozne.
V ramci islamskych zemi naprosto ojedinely pripad.
Kulove eso na stole. Dicku Cejene.

orinoko
orinoko
11. 12. 2015 17:18

Ano, Rus je paria. Ale kdyz se ohavne ozene, tak to nebude nikomu jedno.
Nekde jsem videl „fotoshop“ ceskeho lva a ruskeho medveda. Vypadalo to dost zvlastne. Kdekdo ma orlici, jen saudkravolstvi je ve znameni prvoka. A to si jeste ke vsemu libuji v praseci hlave.

fajt
fajt
11. 12. 2015 17:32

http://expert.ru/2015/12/11/neft-obrushilas-do-minimumov-s-2008-goda/ – to snad vypadá, že příští týden bude ropa na 30 dolarech za barel ( něco mi říká, že cena pro OPEC od západu bude jiná, taková válečná kartelová dohoda, která má poškodit druhou mocnost – další důvod se podívat někomu pořádně pod ručník ). ..)

Asfalt
Asfalt
11. 12. 2015 17:40

Vážený pane Stane! Nerad to dělám, ale musím. Jsem nucen si stěžovat, že zde máte moc divoké autory. Největší divočák je Tribun. Nedávno zde například po čtenářích stále mámil nějakou záhadnou odpověď na jeho ještě záhadnější otázky. A snad aby toho nebylo ještě málo, čtenářům pak správnou odpověď ani nesdělil. Vím to dobře, neboť sám jsem celých pět dnů a pět nocí bedlivě, netrpělivě a nepřetržitě blog sledoval a čekal. Marně, po tribunově odpovědi ani stopa. Nemusím Vám snad vysvětlovat, že jsem z toho nejen nevyspalý, ale i na barbituráty. Přitom zajisté v tom nejsem sám, ke komu se Tribun… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 12. 2015 18:00

Tedy … jist si opravdu nejsem … ale existuji indicie, ze Rus prevzal na sebe vzdusnou ochranu Libanonu. A je mozne, ze dojde i na Cyper. Njn, erDOGan chtel tak dlouho bezletovou zonu, az se z ni stala skutecnost. Jeho EUROplany si v ni moc nezaletaji. Aby se nakonec nestalo to, ze v ramci syrskeho narovnani se turecka volska ohanka bude muset stahnout ze severniho Kypru. To by Kypr Rusum a Putinovi nikdy nezapomnel . Turecky hajzl pri svych snech o Krymu zapomnel na Kypr. Boze, chran nas pred kreteny, kteri si mysli, ze sezrali veskere pouzitelne plusy, coz samozrejme… Číst vice »

cnemo
11. 12. 2015 18:28

Tribune, svatá ty prostoto, co to je za blábol. Náboženství je psychický virus, je jejich materiálno celkem jedno. Nejznámější teroristé jsou z řad islámské elity. >Neřešte islám, islám není problém, problém jsou lidé. Zakažte islám, zrušte ho, spalte všechny exempláře koránu a všechny muslimy dejte na převýchovu, zavřete je do lágrů, nebo rovnou zabijte, stejně tím nevyřešíte vůbec nic, protože lidé, kteří našli v islámu podporu pro svoji perverzi, si ji najdou jinde. Vaše posedlost metodami Stalina a Hitlera je typicky „sluníčkářská“. Asi je to tím, že multikulturní sluníčkářství je celkem agresívní forma nejprimitivnějšího typu fašismu. Přitom je pro nás… Číst vice »

Magnus Maximus
Magnus Maximus
11. 12. 2015 18:46

Tenhle pražskej floutek Tribun … to je ale týpek … na zatrhnutí tipce.

fajt
fajt
11. 12. 2015 20:40

comment image?oh=f7f9b8aa3fbec0f638b38c4e80be95bf&oe=56D3B25C