Neuvěřitelné! Věra Jourová nám sdělila, jakou po volbách nesmíme mít vládu

Tak z téhle zprávy přechází jednomu skutečně zrak i sluch. A nezbývá mu, a též nám všem občanům tohoto státu, než uvědomit si cosi velmi smutného. Dosavadní představa vlády vycházející z vůle lidu vyjádřené ve svobodných volbách se z vůle Komise EU a z vůle české komisařky EU Jourové stává představou mrtvou a pro dnešek už vyřízenou. A spolu s ní je samozřejmě mrtvou a pro dnešek už vyřízenou i dosavadní představa demokracie jako vlády lidu.

Všechno bude od této chvíle a od tohoto mého vyjádření jinak, dalo se vyslechnout z výroků Věry Jourové, když v průběhu neděle oznamovala redaktorce webu Seznam Zprávy Tereze Šídlové, že „Ta představa“, jíž je míněna představa vycházející z názoru předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka, že po volbách by vládu mohla sestavit koalice ANO a SPD, „je pro mě naprosto nepřijatelná“!

Vyrazilo vám tohle diktátorské vyjádření dech z těla? Mně také. Ale nadechněme se, vzpamatujme se, a pokračujme v poslechu toho, co ještě má komisařka EU Jourová směrem k nám na srdci: „Rada bych viděla takovou vládu, která by posílila autoritu Česka v EU. Je to náš národní zájem a unikátní příležitost. Doufám, že po volbách bude vláda rychle nominována právě i kvůli nadcházejícímu českému předsednictví v EU.“

Jistě, paní Jourová, rozumíme vám až moc dobře. Nominována rychle, ale nikoli podle vůle lidu čili podle výsledků voleb, ale podle toho, jak si přejete vy. A otázka s tím související: Je-li představa vlády ANO a SPD nepřijatelná pro vás, znamená to, že je nepřijatelná i pro celou evropskou komisi a pro celé EU? A co v případě této všeobecné „nepřijatelnosti“ chcete dělat? Vyhlásit ČR válku?

A co vy, čeští voliči? Uvědomujete si v celé šíři dosah toho, co Věra Jourová v neděli prohlásila? Že  totiž od momentu jejího výroku se už miliony vašich hlasů při volbách stávají loňským sněhem, a že to jediné a právoplatné se stává to, zda pro Věru Jourovou bude představa povolební české vlády „naprosto nepřijatelná“ či nikoliv? 

4.5 19 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
21. 9. 2021 14:44

Dost dobrý, Orino – Větvička jede :-)) Na vojenskem letišťu O-Mošnov proběhla režimem protěžovana akce Dny NATO. Jak řikaju moji židovšti kamoši, je to tak trochu chucpe, robit přehlidku par dnu pote, co NATO utrpělo slavny vyprask v Kabulu. Tak se to prostě nerobi. Když prohravam, tak nerobim machry a nepředstiram, že sem na vitěznem taženi. To enem stary propagandysta Jozef, kery miloval česke hérečky, vymyšlal formulace typu „vojska se přeskupila do předem připravenych pozic“, misto aby napsal „zme v dupě, museli zme ustupit“. NATO v čele s amerycku armadu utrpělo slavny vyprask v Kabulu, kaj naši ameryčti bratři předvedli,… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
21. 9. 2021 22:55

Ještě že úspěch akce pomohla zachránit policie. Vždyť taky pomáhat a chránit. má v popisu práce :-)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 9. 2021 14:37

Svět dosud ovládali zločinci a psychopati jako ta Jourová. Vždy sice noblesně vystupující na veřejnosti, uhlazení, navenek kultivovaní a hodně blahobytní. Přesto odporní zločinci a psychopati, a to se světovládnými ambicemi. Nyní jejich éra končí. Nezvratně a definitivně. Usídlili se na Západě, jejich centrem se staly USA a západní Evropa. EU je sice poslušný vazal a sluha amerických „elit“, ale v rámci Evropy se chová jako velký pán. Je to doslova Čtvrtá říše jasně pod řízením a velením Německa. Co se nepovedlo Hitlerovi pomocí Luftwaffe, Tigerů a českých Hetzerů, to se povedlo díky masivní propagandě, ekonomickému nátlaku , soustavné mediální… Číst vice »

Last edited 9 měsíců před by Botičky od Diora
Gatta
Gatta
Reply to  Botičky od Diora
21. 9. 2021 20:44

Už starý Řím měl své šílené císaře. Obvykle nezemřeli v boji ani stářím , ale rukou vlastních pretoriánú.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 9. 2021 18:37

Kanadský ministerský předseda Justin Trudeau, syn dvojnásobného kanadského premiéra Pierra Trudeaua, podřízeného britské královny Alžběty II., byl úspěšně zvolen do třetího funkčního období.
A hned odsoudil Rusko za neměnnost moci :-))))

P.S. O Makrele ani nemluvě – 16 let…

Hudryperman
Hudryperman
21. 9. 2021 21:02

Po této události,o které je následující článek,se budou dít mnohem závažnější události,než jsou ty pindy od bruselské mindy.
https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-proti-covid-19-byla-oficialne-objevena-cizoroda-telesa-podobna-sondam-sentinelum-s-antenami-diamantum-chobotnickam-a-dalsim-nano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/
Je zřejmé,že po 9.11. se bude dařit globálnímu podvodu s „vakcínami“ jen stále hůř….

Hudryperman
Hudryperman
21. 9. 2021 21:17

A nestačil jsem kliknout na zprávy a už je to tady :

https://www.ac24.cz/-/evropsky-parlament-zverejnil-na-svych-strankach-zavaznou-informaci-o-vakcinach/

P.S. Včera v noci se jedné paní,kterou dobře znám,zdál úžasný sen. Uviděla před sebou na stole Dr. Fauci zmenšeného do velikosti mouchy.Nezaváhala a plácla ho s výsledkem odpovídajícím rozdílů zůčasněných hmot.Nabrala ty zbytky na papír a vhodila do WC. Když spláchla,začaly za ním padat dolů karty z domečku z karet,který předtím vůbec nebyl vidět.! Symbolika obsažená v tomto snu je snad pochopitelná asi komukoliv..

Alva
Alva
Reply to  Hudryperman
21. 9. 2021 23:15

To nemá chybu! Kouzlo nechtěného?

Bod č. 3 „Zavede systém aktivního dohledu nad očkovanými osobami, který by poskytoval podporu a usnadňoval nezbytnou léčbu nežádoucích účinků“

Po očkování do té doby zdravého jedince je nutné neprodleně zahájit léčbu proti podanému přípravku. :-))).

Joseph Heller Hlava XXII ?