Nikolaj Starikov: Na Ukrajinu vyslali likvidační komando

 

Nikolaj Viktorovič Starikov je ruský politický společenský aktivista, novinář a spisovatel. Ve svých knihách se zabývá geopolitikou, ekonomií a historií. Je zakladatelem politické strany s názvem „Velká vlastenecká strana“, vyučuje na několika ruských vysokých školách. Je obchodním ředitelem televizní stanice „Pěrvij kanal“.

Překlad a titulky: Irena

Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
30. 6. 2014 16:26

Doporučuji všem čtenářům přeposílat tento článek + video co největšímu počtu adresátů. Jde o naprosto jasné a pravdivé vysvětlení zdánlivě nepochopitelné autodestrukční politiky západem prosazené chunty na Ukrajině.

Rado Miko
30. 6. 2014 23:27
Béda
1. 7. 2014 4:12

Ukrajinská fašistická loutková junta, v jiných státech jiné loutky USA využívají válku jako prostředek k zakrytí likvidace státu, zbídačení a zadlužování. Cílem je odvést pozornost lidí od podstatných dějů umělým přiživováním nenávisti a násilí. Co by se asi stalo, kdyby najednou v těch zemích násilí ustalo a lidi by začali přemýšlet nad tím kam zmizelo bohatství, proč setrvale klesá životní úroveň, proč roste zadluženost, komu ty války, zadlužování a snižování životní úrovně prospívá? To je ten důvod proč to největší světový terorista a darebácký stát provádí, proč rpozeštvává národy, náboženství, státy mezi sebou – zvyšuje všude chaos a zasévá permanentní… Číst vice »

Béda
1. 7. 2014 4:29

Zajímavé taky je, koho si USA vybírají k „demokratické“ vládě v zemích které pomohly destabilizovat, viz kupř. agent CIA Karzáí, mafián Porošenko, gruzínoameričan Saakašvili -žeby to byla jenom náhoda? Všechno vzorní „demokrati“, šiřitelé „svobody“, „míru, pravdy a lásky“, hluboce oddaní zájmům USA, nikoliv národů ze kterých vzešli.

Béda
1. 7. 2014 4:39

Když Hillari Clintonová a M.Allbrightová mluví o podobenstvích s Hitlerem, měli by se dívat do zrcadla. Viděli by toho, kdo jde ve šlépějích Hitlera, kdo provádí Drang nach Osten, kdo se snaží ovládnout planetární zdroje, zotročit cizí pracovní sílu, kdo se nadřazuje nad jiné národy a státy, komu je každá lež dobrá, kdo používá strategii rozděl a panuj, heslo účel světí prostředky.

Vaska
Vaska
1. 7. 2014 4:50

Béda – tohle napsal jeden borec na zvedavcoj – myslím že to nemá chybu : Měl jsem zato,že se svět už vyrovnal s Kreuzfeld-Jacobsouvou chorobou,známou více pod lidovým názvem“Nemoc šílených krav“.Jak dokládá výskyt několika postižených kusů v USA,není tomu tak.I přes nespornou,vysokou úroveň lékařské vědy se jim to nedaří už hodnou řádku let.Důkazem budiž projevy chronických stavů Albrightky,Cundolízy Rice,Hytlery C.a aktuáně Nullandové.Zevně je i vývrácen mýtus o nepřenositenosti na samce skotu,zbaveného repr.orgánů,což dokazuje případ McCain….Lze jen doufat,že si příroda pomůže sama a hovězí dobytek v USA se postupně s nákazou jej ohrožující,vyrovná sám a to přirozeným způsobem,neohrožujícím umWeltschutz….

Ladys
Ladys
1. 7. 2014 9:40

Politika čím hůře (pro ostatní), tím lépe (pro USA) je z jejich hlediska naprosto logická. Pokud totiž budou ostatní oslabeni, v rozvratu a v bídě, pak si USA mohou i nadále udržet do budoucna svojí hegemonii a tím pádem i status světového parazita.

peter.
1. 7. 2014 15:24

Zverejnený odposluch rozhovoru medzi ukrajinským generálnym prokurátorom a ministrom obrany:
http://www.srspol.sk/clanek-och-pravdicka-aka-si-len-prostucka-9537.html