Novinářská pakáž a žumpa zase řádila!

Nebýt neuvěřitelně drzého kousku investigativního novináře Patryka Szczepaniaka a jeho spolupracovníků, který se slizce vetřel na podezřelá jatka a nyní díky své podloudné činnosti, kteroužto tajné natáčení, fízlování a práskání zajisté je, likviduje polský masný průmysl a dodavatelsko-odběratelské vztahy po celé svobodné Evropě, žili bychom nadále ve sladké nevědomosti.

A že na ni máme svaté právo!

Normálně smýšlející konzument musí být zcela zhnusen chováním této lidské hyeny. Vloudit se do prosperujícího podniku, potají zde natáčet noční dřinu mnoha poctivých zaměstnanců a nakonec spustit aféru, která nemá ve svobodné, demokratické společnosti obdoby? Nebýt tohoto takzvaného novináře, mohli jsme nadále svobodně a demokraticky konzumovat zdechliny, na kterých jiní vydělají spoustu peněz, načež pomáhají udržet konzumní mašinérii, ekonomii a HDP v chodu.

Proč nám pan Szczepaniak odebírá práva konzumentů mršin? Kdo si myslí, že vlastně je, aby rozhodoval za jiné, hrál si na jakéhosi investigativního detektiva a likvidoval celé jedno průmyslové odvětví? Copak ty nemocné, chcípající či již chcíplé krávy souhlasily s tím, aby je natáčel? A kde je pieta? Copak do úmoru pracující zaměstnanci nočních směn jatek chtěli přijít o lukrativní výdělek, stejně jako vlastníci jatek, obchodníci a koncoví zpracovatelé, třeba luxusní restaurace? A nebo vyhlášená řeznictví v bývalých Sudetech?

Opět řádil novinářský póvl a hnůj, aby naši vyspělou společnost vrátil a pořádný kus zpět. My jsme však chtěli nadále žít v nevědomosti, kynout konzumací zdechlin a blahořečit volnému trhu s čímkoli, jakékoli jakosti a za jakoukoli cenu!

Hanba! Hanba! Hanba!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
9. 2. 2019 9:10

Domnívám se, že ty shnilotiny zkonzumoval plebs v Polsku, už jen z toho důvodu,
že v případě delší cesty do Čech by jim to kamionu mohlo odejít takříkajíc po svých. A protože obchod je obchod nedělám si iluze, že by to zde nebylo možné.
S trochou škodolibosti jsem zaznamenala, že i naše vyšší vrstva si v pražských
nóbl restauracích pomlaskávala na mase z „Argentiny“, protože oni si přece
zaslouží jen to nejlepší. Holt vysoká cena = vysoká kvalita!

Gatta
Gatta
9. 2. 2019 12:25

comment image