Novinky o „wuchanských šílenostech“

Novinky.cz 26. dubna publikovaly tento článek:

Vědci ve Wu-chanu dělali s koronavirem absolutní šílenosti, tvrdí přední ruský mikrobiolog

„Vědci v laboratoři ve Wu-chanu aktivně pracovali na vývoji nejrůznějších forem koronaviru více než deset let,” uvedl přední ruský mikrobiolog a světově uznávaný expert v oblasti molekulární biologie Petr Čumakov a dodal, že podle něj tam vědci dělali absolutně šílené věci.

Teď jenom dodám, co NOVINKY čistě náhodou z originálního článku opomněly přeložit:

Montagnierovy závěry tedy nejsou neopodstatněné, jedná se o velmi vážné podezření. Je příliš brzy obviňovat kohokoli. Varianty viru byly vytvořeny bez škodlivého záměru, možná, jak říká Montagnier, ve Wuchanu chtěli vytvořit vakcínu proti HIV. Ačkoli nikdo nevylučuje, že za vědci stáli kurátoři, kteří řídili akce jiným směrem, který potřebovali. Koneckonců je známo, že laboratoř byla částečně financována notoricky známou Nadací George Sorose, která má ve světě nejednoznačnou pověst.

Myslíte si, že Čína umožní vyšetřovací komisi Wuchanu, pokud bude vytvořena?

Budou to nuceni přiznat. Vzhledem k tomu, že prezident USA již slyší hlasy o možné peněžní kompenzaci za to, co se stalo, bude v zájmu Číny prokázat svou nevinu při infekci celého světa koronaviry. Je možné, že za vinu jsou obviňováni pouze jednotlivci, ale je možné, že mezi viníky jsou i američtí konzultanti.

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
Botičky od DioraIrenaGattaidiotronicMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
leviathan
Člen
leviathan

Tedy „čínský“ koronavirus? Ale kdeže, wu-chanská laboratoř má dlouhodobé úzké vztahy s obdobnými institucemi v USA a je také hojně financována dolary z USA. Patent na koronavirus není čínský, ale z USA. Trump by se měl místo na zvrácené sexuální devianty měl zaměřit na smrtelně nebezpečné psychopaty ve více či méně utajených biolaboratořích a částečně i na věhlasných US univerzitách. Mnozí ctihodně působící akademici se propůjčili doslova Ďáblu a účastní se zvěrstev, o nichž hovoří Čumakov.

Irena
Člen

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/polska-kachna-zabranila-americke-rakete-trefit-sovetsky-tank-40322528

Jen dodám, že se střílelo na „sedící kačenu“ (sittink duck – lehký cíl), která ovšem na rozdíl od té polské přežila. Poláci by se nad tím měli zamyslet, to oni jsou tou kačenou, která si to odnese v boji USA (respektive kolektivního Západu) proti SSSR/Rusku.

Tomu se říká ironie osudu.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Hrdinná kachna ! Ochránkyně Sovětských tanků ! Ta diskuse pod článkem v odkazu je zatím skvělá, dokládá i přes placené jandovské trolly, že lidi už i na mainstream-merdiích z Ušáků mají srandu… :-) Nad naší horskou vískou včera létaly celkem 4 březňačky (ač byl poslední den dubna). Poprosil jsem je, aby nám přinesly déšť – když už taky nejspíše marně hledaly vodu. A v noci alespoň trošičku po víc jak měsíci sprchlo! Dnes je zatím polojasno či pod mrakem, snad tedy další kachny už zoufale potřebné deště na svých perutích přinesou. :-) US protitankové „antikachní“ rakety tady sestřelujeme prakem či… Číst vice »

Irena
Člen

Byla to Putinem osobně vycvičená protiraketová kachna :-)

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Málem jsem si „nakolářil“ do textilu :-) Prosím vás, nevíte někdo jestli nebude potřeba na kachny zbrojní průkaz ? Máme doma 15 kačen a nerad bych měl popotahování za nedovolené ozbrojování :-)
Jinak zkuste si jen představit, že ruská armáda cvičí v Mexiku, kousek od hranic s USA, stříleni do amerického abramsu. To by byla hrůza a ohrožení demokracie na celém civilizovaném světe…

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Řeporyje mají památník vlasovcům, doplňuje ho ruský tank s německou přilbou Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pomnik-vlasovci-diplomacie-reporyje-novotny-rusko.A200501_090455_praha-zpravy_zdo Poté, co hrdina Kolář využil hysterie kolem nákazy a nechal odstranit pomník maršála Koněva, aby vzápětí zalezl pod kámen se zásobou náhradních trenýrek, se o slovo přihlásil druhý hrdina a mega-magor Novotný. Jako správný podělaný liberál využil virovou hysterii a z toho vyplývajícího zákazu shromažďování a bleskově nechal ve svém okrsku instalovat pomník fašistům, tedy vlasovcům. Sovětský tank s fašistickou přilbou, autor nejspíš prorežimní pošuk David Černý. Výborně. Zrovna včera jsem, četl na webu Náš region, o bojích při osvobozování Ostravy. Byly tam citace z kronik, kde… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

No, těžko hodnotit to umělecké dílo – je svojí velikostí jaksi pod mojí rozliřovací schopností.
S deskou ale budou místní pejsci jistě nadšeni …

Irena
Člen

Další vědec nazývající situaci okolo koronaviru divadlem.

Mimochodem tam od 25 min vypráví o studii, kterou ve Francii provádějí již druhý měsíc, dokládající, že tento koronavirus není o nic nebezpečnější než běžné koronaviry.

Na konci (35:30) potom říká, že v Itálii 23.4 ministerstvo zdravotnictví přiznalo, že 88% úmrtí nebylo od koronaviru a u těch 12% se neví, zda byla na koronavir, protože nebylo prováděno vyšetření – předpokládám, že pitvy, stejně jako v Německu.

https://www.youtube.com/watch?v=yMxAVe2wOGE

Pan doktor, který celý život dělal medicínu nevychází z údivu, čeho jsou politici schopní, a proč si to občané nechají líbit – omezování osobních svobod nad rámec ústavy.

idiotronic
Člen
idiotronic

Ještě chybí doložit, že přetížené JIPky a krematoria už tu v nedávných létech byla. Pokud ano, je to argument proti volnému pohybu osob po celé zeměkouli, nebo nutnost počítat s občasnou recidivou.

Irena
Člen

Já tedy toho Michalkova moc nemusím, ale tohle video se mu teda povedlo, opravdu doporučuji všem, kdo jsou schopni si ho poslechnout v ruštině, aby to udělali. A mimochodem v podstatě ho zakázali vysílat v TV. Tj. jeho nasmlouvané opakování odvysílali v čase, kdy bylo jasné, že si tento pořad poslechne co nejméně lidí. A asi je i otázkou další budoucnost tohoto pořadu na daném televizním kanálu. Nevzdávejte to po začátku, ono se to rozjíždí pomalu, ale dále je to velice, opravdu velice zajímavé a faktologicky dost dobře poskládané:

https://www.youtube.com/watch?v=uTOC8pXW0Y8

k tomu zákazu v TV vyjádření samotného Michalkova

https://www.youtube.com/watch?v=__7MZD8xHU8

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Přirovnal (oprávněně) šéfa Sberbanky, Liberalführera Grefa, ke Himmlerovi, kopnul do B.Gatese a jeho vakcíny, kdo bude provádět casting pro zlatou miliardu …. Nepohodlné otázky. Liberály reagovali po svém.