O čem se mlčí: Alena Dernerová

Stanislav Novotný se ptá Aleny Dernerové na nelegální vývozy léků do zahraničí, proč v lékárnách chybí základní léky pro dětské pacienty a nečinnost ministra Válka

5 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
Reply to  fajt
8. 2. 2023 10:50

Idioti. Právě na takových stojí konzumní kapik. Za Přemysla Totáče noční fronty před CKM kousek vedle, dneska to zbankovaTELO. Moc se nemyslí a pokud přece jen, tak šejdrem.
Dokazuje to i výživná diskuser pod hlavním info matrosem.

orinoko
Reply to  orinoko
8. 2. 2023 10:51

Trochu jsem to ošidil. Já jsem Rixo!

PPK
PPK
Reply to  fajt
8. 2. 2023 17:35

Inu, ta možnost pro nějakého studenta či nízkopříjmového důchodce prodat zazobaným snobům na Aukru těch pět tisícovek za pět krát 3800 Kč, tak to se přece za stání ve frontě vyplatí, ne?.Tak nad čím lomit rukama a mluvit o idiotech?

Last edited 1 rok před by PPK
orinoko
Reply to  PPK
8. 2. 2023 18:29

Ukazuje to, co komu za co stojí a jaká cesta k tomu vede. Spekulanti, lze si to odpracovat i celkem nenáročně. Připomínají tuzexové exoty. A proto jsou to ještě ke všemu smelinari. Asi si vydělají. Na jaký časový úsek? Či na co? Petikulecnik se chystá tyto transakce zdanit. Ale třeba už trénují na východní frontu. Jak přečkat mráz a potom kulky. Jsou to idioti.

PPK
PPK
Reply to  orinoko
9. 2. 2023 18:42

Nic víc to neukazuje než to, že všichni se dnes vlivem Systému chovají vyčůraně, neboli „tržně“. Někdo pracuje tak, jiný jinak. Někdo poctivě, jiný vychytrale. Někdo v Česku, jiný v zahraničí a pak těží z kursu měny. Jinak – podle měnové logiky – pamětní mince a bankovky nejsou charitou banky, ale nástroj na snížení inflace. Oficiální cena tisíc, faktická několik tisíc. A za ty se pak kupuje a prodává práce z výroby a služeb, a zejména zboží.

fajt
Reply to  PPK
9. 2. 2023 5:56

nevyplatí – a jak jste přišel na to luft číslo je mi taky záhadou – zapomeňte na to, že místní, skutečně zazobaný snob si bude takhle blbě kupovat tenhle inflační los, on nemusí, on ho dostane od dalšího, bankerského zazobance jako všimné, či jenom tak z prd@le korporátní kuličku – takže jako nízko příjmového důchodce ( za nekonečného študáka vás nemám ) vás dost zklamu, tudy cesta k vašemu zbohatnutí nevede 🙂 PS :aukro je taková bazarnická platforma turecké ulice, na které se podvádí jako o život, když tady někdo napíše, dá nabídku, tak to ještě neznamená, že to musí… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  fajt
9. 2. 2023 19:19

Zbohatnout stáním v noční frontě na nákup a prodej pamětních tisícovek nepotřebuji. Nejsem sice majitel realit, ale dívám se kolem sebe a vidím. A také si v hlavě pamatuji, jak za téměř padesát let práce a placení zdravotního a sociálního pojištění, dnes v lékárně několikrát do roka připlácím na životně důležité léky na lékařský předpis. Právě včera to bylo devět stovek.Ale jinak dobrý. Nedávno mi VZP vrátila složenkou cca pět stovek.

fajt
Reply to  PPK
10. 2. 2023 5:38

no a co vidíte? já vidím další průser v mustru třicetileté války ( příznační jsou nadržení žoldáci na všech jewrejských stranách ) – pokud jde o protektorát, tak tady se chystají hotová jatka, místní feudálové už avizují, že nabrousili nože, sekery a už se nemohou dočkat až to všechno zatnou do ovcí, které békají piczovinama a jebou se mezi sebou navzájem ( padlé zdravotnictví bude ten nejmenší problém ) – jak říká koleš, raději si uženu malárii s morem na pustém ostrově než stanchuju a hnědou brigádu evropských cocotů ve švejkolandu … njn, dnes prosté vypovězení sociálního smíru nic neřeší… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  fajt
9. 2. 2023 18:01

Třicáté výročí rozdělení československé měny – co je na tom ke slavení?
Umělé vytváření výročí tam, kde bychom se spíš měli propadat hanbou.

fajt
Reply to  Bety
10. 2. 2023 5:20

tohle drzé vydání oslavného losu byla další pruba místních drábů, no a švejci zase pohořeli jako papír. ..)

orinoko
8. 2. 2023 17:17

Na adrese Ostrov Janiky se objevilo oznámení o úmrtí Janiky. Zavedla mě tam jakási intuice. Psával jsem tam, ale dostal banána v době covidu. Odlišnost stanovisek byla téměř neuvěřitelna nicméně čas ozřejmil, kdo byl blíže pravdě.
Banán je i dnes aktuální, tak volím aspoň tuto cestu jako vzpomínku, která se váže k jiné alternativní adrese, která je evidována na OM jako spřízněná.

Dolmen
Dolmen
Reply to  orinoko
8. 2. 2023 19:19

Že by následek tečky?

orinoko
Reply to  Dolmen
8. 2. 2023 20:04

Já myslím, že jí měla , ale s určitostí to tvrdit nemůžu. Měla už také svůj věk. Na obhajobu tehdejších opatření TAM byla celá kohorta. Dokonce jeden, který tvrdil, že čočku nemá, byl z lockdownů nadšený. Celé to gradovalo, když Janika vznesla otázku směrem k nám , tj.také k Janě, která sem občas píše, ale i kočce Šklíbě: O co vám jde? Máme všechno. Teplo, co jíst, televizi … tak nějak.
A ve chvili, kdy se na webu přitvrdilo, tak už TAM o žádnou alternativu nešlo. Hodně to připomínalo Argument. Tam ze všeho nejdříve vyhlásili loajalitu.

fajt
10. 2. 2023 8:12

zatím co eu šlechta hostí zeleného sráče, tak jeho banderovci v ukrajinské kolomajzně začali pohazovat chemické army zbraně na ruskou stranu – to je nový a zcela zásadní level korporátního boje, samozřejmě jedovatý mrak z fronty se potáhne i přes evropskou kolonii amerických sionistů – kdo by to v 89 řekl, že za pár desítek let užiju vojenský balíček na detekci bojových látek a nebudu se tomu ani moc divit. ..)

fajt
11. 2. 2023 10:12

koukám, že ruská generalita kremlin chazarů se hlavně ve ztrátách na mužstvu vehementně snaží dorovnat banderovskému kolektivnímu západu, zelený skřet může s evro zmetky v brusselisku pořádně rozjet sabat fašistů – kde jsou ti emzáci s tím červeným tlačítkem pro režim planeta fuč. ..)