O čem se mlčí: Jindřich Rajchl

Stanislav Novotný se ptá Jindřicha Rajchla na stotisícovou protivládní pokojnou demonstraci, která skončila historicky největším pochodem nespokojených občanů k Úřadu vlády ČR, o čemž provládní média záměrně mlčí

3.9 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
26. 4. 2023 14:12

Corbettův report: Naši vůdci jsou psychopati
20 dubna, 2023
Ve zkratce…
Chodí mezi námi. Navenek jsou stejní jako vy nebo já, ale uvnitř jsou to bezcitné automaty, kteří se starají jen o sebe. Jsou to psychopati a ovládají naše vlády, korporace, armádu a všechny mocenské pozice. Ve videu probereme diagnózy našich politiků a krátký pohled na širší souvislosti.
– – – 
https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv-report-nasi-vudci-jsou-psychopati/

Gatta
Gatta
27. 4. 2023 9:21

Také bych se pana Raichla zeptal: „Plný Václavák a … A CO DÁL ???“

Parlament – řádně zvolený
Senát – řádně zvolený
Prezident – řádně zvolený

A pan Raichl je především PRÁVNÍK.

PPK
PPK
Reply to  Gatta
27. 4. 2023 12:01

Tak se mi zdá, že tady pan Novotný svým výběrem „klienta“ šlápl na takové maličké hrábě, pokud právě Rajchlovi a spol. opravdu vážně projevil své sympatie.

PPK
PPK
Reply to  PPK
27. 4. 2023 14:03

Jak jsem právě dodatečně zjistil, tak pan Novotný (možná jinak v dobré víře) na ty Rajchlovy hrábě šlápl už podruhé. Takže svá slova „maličké hrábě“ měním na „velké hrábě“. Zde je totiž už to jeho první šlápnutí:

https://nastub.cz/w/dmjnt64ayJRUqzy7G3PVg6

a dávám k dobru ještě jeden link:
Historie planých politických slibů a falešné naděje (CZ DABING)

https://www.youtube.com/watch?v=0-pqdi3c2MA

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
28. 4. 2023 7:15

Zdravím Poslední link o slibech vypadá zajímavě, jen právě nemám prostor na poslech. Ještě k panu Raichlovi. Když kladu otázku, tak vždy mám nějakou představu o možné odpovědi. Tedy CO DÁL? – udržet svoji „opoziční figuru“ do příštích voleb. …a dál ??? On nakonec i komunista Filip byl velmi dobrý parlamentní právník. U p. Raichla mi chybi ten „Lutherův či Marxův“ MANIFEST – „CO VLASTNĚ CHCEME ???“ A žadné plky – zásadní otázky – zásadní cíle. A dalším varovným znamením je jeho (u nás obvyklé) hraní si na svém písečku a neochota, či neschopnost najít průniky společných názorů a cílů… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
28. 4. 2023 10:30

RE PPK – video “ …sliby a falešné naděje“. Recenzi zkrátím na minimum. Zpočátku jako vždy – pravdivé, objevné přínosné. Následuje dlouhý Obamův příklad, který to potvrzuje. Pokračuje Trumpem, kde je vše už trochu posunuto A končí to „hraběcí radou“, že se nemáte nechat oklamat a poznat pravou naději. Jistě některé sliby jsou čistý podvod na první pohled. Žijememe v tom dnešek – jindy to tak snadné není. Co se týká Trumpa – ten byl bažinou nenáviděn od prvního dne zvolení a bylo mu znemožňováno pracovat celou dobu funkce – tedy zde bylo něco jinak. Podobně s naším Babišem. Síla… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
28. 4. 2023 12:24

PS k „…sliby a falešné naděje“. Zajímavá je úloha heckra „Q“ a jím vyvolané reakce lidi. Zajímavé je, že s tímto fenoménem jsem se v ČŘ nikde nesetkal – ani na informačních ani na dezinformašních médiích. Pro posouzení zde dosti široce rozebírané „akce Q“ nám ovšem chybí jedna zásadní informace – v zájmu koho ten „kdosi Q“ pracoval. Trump ? Republikáni ? Par počítačových recesistů ? CIA ? FBI ? Demokraté ? Feministky a LGTxxxxx ? … … … Dnes absolutně nevíte kdo je kdo… ani nedávno u NM. Celé video končí dosti pesimisticky ohledné nových „Spasitelů“. Dá se s… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
Reply to  PPK
28. 4. 2023 10:46

Intuice mi říká, že Rajchl je další v řadě, který se chce dostat k lizu. A taky bych se vůbec nedivil, kdyby byl připravován těmi, kteří nám vládnou ze zákulisí, jako náhrada za neschopného a nenáviděného Fialu s jeho stejně neschopnou smečkou darebáků. Pan Rajchl se umí dobře vymezovat a to nejen vůči ultrafialové vládě, nýbrž i vůči potenciálním spojencům a nikdy se rafinovaně nezmiňuje o tom, co by chtěl, kam by chtěl směřovat, vždy jen proti neschopné vládě. Také je rozhodným zastáncem EU a NATO, což hodně napovídá o jeho směřování.

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
28. 4. 2023 12:39

Ano – „Kritizovat umí každý“.

PPK
PPK
Reply to  Gatta
28. 4. 2023 13:48

Ano, advokáti dobře znají přísloví „Slibem nezarmoutíš“. Také vědí, že z přetopeného kotle je třeba upustit páru, když už není vůle ji zužitkovat užitečněji ve prospěch ovčanů, propagandou už v druhé generaci důkladně převychovaných. Ostatně, vždyť kariéra v politice je výnosnější, než advokátská praxe. Takže, jak si teď střední stav politicky tvrdě ustlal, tak nyní v tom tvrdě leží. Ale možná, že vezme za vděk i červy v jídle a pohádkou o Q-Trumpovi či o CO2 stopě a nebinární Karkulce, když se mu důkladně vysvětlí, že jinak půjde do války proti Rusovi.