O ženské hlouposti

Nedávno mi málem pořádně vyprášili kožich. Takříkajíc, vynesli mne v zubech z jedné schůze žen. Musel jsem vzít nohy na ramena. Málem mne zabili, prý za urážku žen. No, posuďte sami.

Všechno probíhalo na tom ženském sněmu napřed v úplném pořádku, ale jen dokud jsem se nepřihlásil o slovo. Znalci Upanišád, Véd či Bible vědí své. Úpadek lidstva je dílem hloupé ženy, neboť muž ji pak v té hlouposti následuje. Možná protože sám nemůže otěhotnět. Ale časy se mění, chirurgové možná nějakého Frankesteina brzy sešijí.

Tím pádem ženy vzniká zmatek. Zpřehází se pořádek tříd (kast) a začne vládnout Nepořádek, Rozklad a Zmar. Pak muži nejsou muži, ženy ženami, duchovenstvo inteligencí, vládcové válečníky (státníky), obchodníci ekonomy, pracovníci dělníky a nedotknutelní svatými. Všechno zamoří a umoří marnost nad marnost.

Pak jednotlivé skupiny lidské společnosti v nepatřičném postavení skupin druhých páchají co nevětší škody, aby před závěrečnou atomovou válkou a potopou světa byla Sodoma a Gomora co největší. Říkají tomu rovnost, svoboda, bratrství, demokracie, humanita a jiné svinstvo.

Místo uctívaných svatých máme potom opovrhované a za živa se rozkládající bezdomovce. Místo pracovníků máme námezdní prostitutky, místo obchodníků zloděje, místo politiků zločince a místo inteligence pitomce. Protože ten bordel je téměř všude, na hlavu padlí vědci stanovili, že je to normální. A co je normální, je prý správné, mravné a legální. A co se tomu příčí, je prý nelegální, nemravné, nesprávné a nenormální.

Pořádek byl prostě obrácen, a totálně zmagoření občané soutěží a mohou se přetrhnout, aby byli co nejvíce normálními. Ďábel si mne ruce a smějící se bůh mu za tu povedenou taškařici uděluje granty a Nobelovy ceny. Shnilá společnost, příroda i člověk, leží na lopatkách, zatímco na jejich mrtvolách zběsile tančí potměšilí záhrobní běsové.

My, geniální vědci a filosofové, proti tomu nebrojíme. Nás zajímá jenom pravda a ta má vždycky pravdu. Proto nemůžeme jednoznačně říci, že je to všechno špatné, nebo že je to nesprávné. Ale i mistr tesařský (Ježíš) se někdy utne. No, a tak nějakým omylem jsem se namol namanul na té schůzi ženskýho zapsanýho či jakýho spolku, co byla v sále vedle u nás v hospodě. Dělo se tam následující.

Napřed se tam bavily o takových hloupostech, že se to nedalo poslouchat. Plnoštíhlé a plnotlusté členky toho náramného spolku, kromě toho, že byly většinou po záruční době, si tam důležitě vyměňovaly úsporné recepty a obnošené šatstvo pro své děti. Také vybíraly příspěvky na stavbu školy v Africe, kde by se mohli mladí černoušci naučit modlit, číst, psát, používat kondomy, hulit trávu a píchat si do žil drogy. To vše proto, by měli lepší nebo rovné pracovní příležitosti, až se tam pomocí dronů vytvoří drny a pomocí raket s plochou dráhou letu nová pracovní místa.

Byl jsem jak na jehlách, a tak jsem se přihlásil o slovo. Ale to jsem neměl dělat. Málem jsem přišel o život nebo ještě hůře o peníze.

Byl pozdní večer, první máj, hrdliččin zval k lásce hlas. Také tam byly nějaké oblaky kouře z cigaret a jako smutný vězeň jsem takto mluvil k nim (k těm ženám): „Ženský, vy jste se úplně zbláznily! Vždyť psi a kočky domácí, kterým posluhujete a podstrojujete, jsou mnohem chytřejší než vy.“

Všude se totiž pořád píše a křičí o tom, jak se ubližuje Čechům, Slovákům, Němcům, Rusům, Arabům, Židům, Cikánům, Ukrajincům, Černochům, Norům, Američanům a mnohým a mnohým jiným mužům a občanům, ale nikde není slyšet pořádné slovo o tom, jak se ubližuje ženám, vyjma občas těch islámských a znásilněných.

Ženské osazenstvo zbystřilo a natáhlo uši. Začalo to v něm temně vřít, ale pokračoval jsem dál: „Vždyť vy jste na tom nejhůře ze všech tvorů na této darebácké planetě. Ráno po páté hodině taháte děti do předražené školky, aby tam dostaly pořádnou chřipku. Pak chvátáte do mizerně placeného zaměstnání, pak uštvané běžíte zpět pro děti. Pak nakupujete, lítáte po slevách. Vaříte, perete, žehlíte, uklízíte, staráte se o děti a tak dále. Pracovní neschopnost odmítáte, neboť jde přece o peníze. Nemáte ani dva dny na menses.“

V sále začalo být dusno, ale nedal jsem se: „Vůbec byste neměly chodit do zaměstnání. A když ano, tak jen na pár hodin a nikoliv jako muži. A když přijdete do jiného stavu, měly byste okamžitě zůstat doma, a brát pořádné peníze, než děti nepůjdou do školy, ale i klidně potom, dokud se děti neosamostatní. Dopravu byste měly mít zdarma. Sloužíte mužům, zatímco oni se doma válí u bedny, chlastají pivo, kupují si auta a chodí se ukájet na fotbal. Jé, vy jste ale pěkně hloupé. A když vám to někdo řekne, tak se náramně rozčílíte…“

To už jsem byl ovšem na útěku, a za mnou banda ošklivých bab. A jak zdrhám, tak jsem za sebou jen slyšel, jak na mne křičí: „Ty idiote! Ty debile!“ Abych pravdu řekl, naprosto s nimi souhlasím. Vůl zůstane volem, pařez pařezem. A kdo by chtěl takový pořádek zvrátit, je jistě pořádně praštěný, neboť jak říkám, ženy již nejsou ženy a muži nejsou již muži. Je nový pořádek.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
J. W.
J. W.
12. 2. 2015 13:01

Je mi celkem jasné, že za tzv. socializmu ženský musely fakt tvrdě makat, neboť byla ta totalita a to plánované hospodářství, a díky tomu byly prázdné regály, shnilé pomeranče a výjezdní doložky, a nebyly vložky, ale proč mají makat na 3 směny dnes, když máme svobodu, demokracii, tržní hospodářství, blahobyt, prosperitu, plné regály, výjezdní vložky a nejsou doložky?? No, babo raď! Nezaměstnanost je jako kráva, mladý lidi (hikikomori) se válejí doma nebo hnijí zaživa v kanálech – vožralý, zhulený a napíchaný sračkama do žil, a neduživá scvrklá děcka ze ZŠ s kruhy pod očima jako pneumatiky čumí aktivně na porno… Číst vice »

Vlastimil
Vlastimil
12. 2. 2015 13:25

Co dodat? Ony ty naše holky nejsou o nic blbější než my, „páni tvorstva“.
Ony lítají jak je psáno a do práce prostě musí. To proto, že „páni tvorstva“ drží hubu, když ve fabrice nebo u kapitálisty, nedostanou výplatu. Místo výplaty by si měl každý takto postižený odmontovat nějakou, nejlépe klíčovou, součástku a dát ji k notáři do úschovy do doby,než se pan kapitálista rozhoupe zaplatit. Hloupí a neodvážní jsou ti dnešní češi. Hlavně neodvážní. Je to snad tím, že už neznají tu poučku, že otrok nemůže ztratit nic jiného, než svoje okovy.

J. W.
J. W.
12. 2. 2015 14:24

Možná téma příštího článku bude: NENÍ OBTÍŽNÉ NAKRMIT CHUDÉ, ALE BOHATÉ! Bohatí mají mnohem větší požadavky a proto mnohem více trpí než chudí. Na to by se měl brát zřetel, přinejmenším z mravního, lékařského a humanního hlediska! Nechcete-li být chudí, chcete-li být bohatí, vaše požadavky musí růst trvale udržitelným růstem (zákl. zákon kapitalizmu), neboť sílem je trvalé uspokojování stále rosoucích potřeb (zákl. zákon socializmu).

fantomas
12. 2. 2015 15:51

Možná až dostanou muži menses , tak bude klid !

Alena
Alena
12. 2. 2015 16:34

Legrace musí být, i kdyby na chleba nebylo!!. Ale vážně, na dobu, kdy jsem byla s 3-mi dětmi doma, vzpomínám až nyní- ne v té době, jako na nejpohodovější období mého života. A myslím, že nejenom já, ale i děti. Měla jsem to štěstí, že jsem si ten přepych , zůstat s dětmi doma, mohla dovolit. Díky tomu jsme jako rodina nezažívali stres, kdo vyzvedne děti ze školky či družiny, kdo nakoupí a uvaří, atd. z dneěního pohledu to byla fakt parádní doba!!

J. W.
J. W.
12. 2. 2015 16:41

fantomas napsal

Možná až dostanou muži menses , tak bude klid !

Vždyť ho mají. U žen probíhá v pohlavních orgánech, u mužů v orgánech hlavních – krvácí duševně. Průvodní znaky jsou také nepěkné.

Sio
Sio
12. 2. 2015 17:44

Hlavně by měly chodit o důchodu ve věku 60 – 2*(počet dětí) .. nojo, zase ta matika… aby zůstaly s pořádnou mateřskou doma do 7 let dítěte – souhlas. Nebo jim stát zaplatil hlídání.

Kropac
Kropac
12. 2. 2015 19:54

Toto se mi moc líbí „My, geniální vědci a filosofové, …“. Dokonce bych napsal „My dva géniové, já a J.W., „. Jenže být géniem, je to normální? Ano, pokud je to v souladu s mým názorem. Někteří však říkají – píší, že normální je kvalita kvantitou převažující.
Co k tomu dodat? Téměř jsem se po přečtení tohoto blábolu polekal. Ale co naděláte, chybí-li parabola a …. pardon, máte-li zácpu. Takže nezbývá než brojit proti všem nepořádkům, a to důsledně. Na věčné časy a nikdy jinak.

J. W.
J. W.
13. 2. 2015 7:20

Kropac napsal Toto se mi moc líbí „My, geniální vědci a filosofové, …“. Dokonce bych napsal „My dva géniové, já a J.W., „. Jenže být géniem, je to normální? Ano, pokud je to v souladu s mým názorem. Někteří však říkají – píší, že normální je kvalita kvantitou převažující. Co k tomu dodat? Téměř jsem se po přečtení tohoto blábolu polekal. Ale co naděláte, chybí-li parabola a …. pardon, máte-li zácpu. Takže nezbývá než brojit proti všem nepořádkům, a to důsledně. Na věčné časy a nikdy jinak. Pane Kopáči, spletl jsem se (uvědomělě), byl to záměrný překlep, a čekal jsem… Číst vice »

J. W.
J. W.
13. 2. 2015 7:28

Sio napsal Hlavně by měly chodit o důchodu ve věku 60 – 2*(počet dětí) .. nojo, zase ta matika… aby zůstaly s pořádnou mateřskou doma do 7 let dítěte – souhlas. Nebo jim stát zaplatil hlídání. Upřesnil bych tuto odbornou poznámku. Před časem byl při zavádění nové (jaké jiné) důchodové reformy (jistě správné) medializován (jistě správný) názor, že „u každého pracoviště by mělo být krematorium, aby to čerství důchodci neměli do důchodu (rozuměj pece) daleko“. Občanský (nikoliv lidský) věk se úspěšně prodlužuje, zombie vydrží makat až do 80 let. Když se jim vymění nějaké ty náhradní díly (umělé nebo z… Číst vice »

J. W.
J. W.
13. 2. 2015 7:47

Ještě bych upřesnil ten výrok „my geniální vědci a filosofové“, aby mne nějací „kopáči a jiní nádeníci“ nanapadali a nepotvrzovali tím nechtěně onen výrok. Že je geniálním vědcem a filosofem, to se domnívá každý primát (homo sapiens sapiens), není nutné to dokazovat (stačí sebezpyt), ale pouze J. W. se odváží veřejně přiznat, že si to myslí (ti primáti), a proto je veřejně vláčen a pranýřován „geniálními“ vědci a filosofy (rozuměj „genitálními“)…. Teď už by tomu mohly rozumět i osoby s akademickým vzděláním, ne?

Aleš
Aleš
13. 2. 2015 8:23

https://www.youtube.com/watch?v=lIMWLSWymXM JW: Od puberty jsem volně inklinoval mezi pojmy genitální a ženiální Mladší kolega z kanclu byl jednou kvůli svojí aroganci a jájínkovství dobírán starším. Došlo to tak daleko, že se ho zeptal. „A na co vlastně máš ty brýle?“ „Kvůli image intelektuála“, odvětil mladší. A já věčně nahluchlý, jsem dělal, jakože neslyším a zasáhl jsem jim do hovoru otázkou: „Image homosexuála?“ A to se ho jistojistě jako konzervativního fašizujícího pravičáka navíc sebestředného dotklo. Už předtím kudy chodil, tudy na mne hnojil. Ale aspoň pochopil, že z něho strach nemám, ač mi to jako nadřízený v pracovní skupině, ve které… Číst vice »

Kropac
Kropac
13. 2. 2015 9:51

Kropac napsal Toto se mi moc líbí „My, geniální vědci a filosofové, …“. Dokonce bych napsal „My dva géniové, já a J.W., „. Jenže být géniem, je to normální? Ano, pokud je to v souladu s mým názorem. Někteří však říkají – píší, že normální je kvalita kvantitou převažující. Co k tomu dodat? Téměř jsem se po přečtení tohoto blábolu polekal. Ale co naděláte, chybí-li parabola a …. pardon, máte-li zácpu. Takže nezbývá než brojit proti všem nepořádkům, a to důsledně. Na věčné časy a nikdy jinak. Téměř jsem se po přečtení tohoto blábolu polekal = tohoto, co jsem napsal… Číst vice »

Kropac
Kropac
13. 2. 2015 10:15

Aleš napsal https://www.youtube.com/watch?v=lIMWLSWymXM JW: Od puberty jsem volně inklinoval mezi pojmy genitální a ženiální Mladší kolega z kanclu byl jednou kvůli svojí aroganci a jájínkovství dobírán starším. Došlo to tak daleko, že se ho zeptal. „A na co vlastně máš ty brýle?“ „Kvůli image intelektuála“, odvětil mladší.A já věčně nahluchlý, jsem dělal, jakože neslyším a zasáhl jsem jim do hovoru otázkou: „Image homosexuála?“ A to seho jistojistě jako konzervativního fašizujícího pravičáka navíc sebestředného dotklo. Už předtím kudy chodil, tudy na mne hnojil. Ale aspoň pochopil, že z něho strach nemám, ač mi to jako nadřízený v pracovní skupině, ve které… Číst vice »