Očkování, nebo imunita?

Je to o vakcíně, nebo doložce? Musím vůbec protilátky mít? Jak funguje imunita a protilátky – pokračování předchozího úspěšného videa. Objektivně a bez hysterie, imunologové RNDr. Zuzana Krátká, PhD. a RNDr. Jiří Šinkora, PhD.

SMIS je asi první sdružení odborníků – imunologů, mikrobiologů apod., které vzniklo jako určitá expertní protiváha provládním skupinám. Rozjeli neskutečnou akci – vyšetření protilátek proti covid-19 u našich dětí. Proč to nedělá stát, netuším. Pokud můžete, podpořte jejich práci – bohužel, lidem na naší straně nezaplatí náklady ani stát ani pojišťovny ani výrobci PCR testů. Č. ú. SMISu je: 1429500002/2700 . 

Zdravé fórum

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
16. 7. 2021 17:46

Dneska jsem byl zase na výjezdu. Ptám se mladý hezký holky co mi nesla pivo a potom jídlo – jak vnímáš covida? Divně. Ona nic a celá rodina rovněž. Stejně jako já. Jsme divní, nějak jsme hned měli k sobě blízko. Chtělo by to delší pokec, ale NATO nebyl čas. Apeloval jsem – držte se svého selského mozku a přitom jsem se nemohl odtrhnout od jejích velmi vyspělých vakcín, které si mě nějak divně prohlížely. Jako bych potkával něco dávného, ale přitom to nebylo deja vu. O svém posledním školním roce /lockdownu/ prohlásila, že něco takového už nikdy nechce zažít.… Číst vice »