Odborná debata na téma: Voda v Česku

Vodárenství, stejně jako energetika, teplárenství a plynárenství, je pro stát strategické odvětví, proto nepatří do rukou překupníků a korporací. Přesto k tomu došlo.

Co se dostalo do rukou koncernu a kdo je za to odpovědný?

Diskutovat budou předseda strany PRO Jindřich Rajchl, Radek Novotný, Michal Špendlík, Eva Štauderová. Sledujte odbornou debatu strany Právo Respekt Odbornost a dozvíte se, co je nutné změnit, co můžete dělat, Vy občané, a také se zeptat na to, co zajímá Vás.

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
5. 8. 2022 5:35

A JE TO TU! PRVÝ OBČAN EÚ MÁ BYŤ Z IDEOLOGICKÝCH DÔVODOV – NA PRÍKAZ BRUSELU ZBAVENÝ MAJETKU! A JE TO SLOVÁK!!!

https://cz24.news/a-je-to-tu-prvy-obcan-eu-ma-byt-z-ideologickych-dovodov-na-prikaz-bruselu-zbaveny-majetku-a-je-to-slovak/

idiotronic
Reply to  Irena
5. 8. 2022 17:57

,

obrázek_2022-08-05_195744189.png
Irena
Reply to  idiotronic
8. 8. 2022 5:52

A JE TO TU! PRVÝ OBČAN EÚ MÁ BYŤ Z IDEOLOGICKÝCH DÔVODOV – NA PRÍKAZ BRUSELU ZBAVENÝ MAJETKU! A JE TO SLOVÁK!!! 4. srpna 2022   EU: Rozsiahly článok o tom priniesli aj rakúske médiá – samozrejme, že alternatívne. V ďalšom uvádzam z nich a dopĺňam krátkymi komentármi. EÚ vydalo príkaz – prvý svojho druhu – vziať majetok slovenskému občanovi EÚ z dôvodu jeho „nesprávneho“ politického názoru. Zablokovanie bankového účtu, trestné stíhanie, „zatvorenie“ do psychiatrického ústavu, zákaz publikovania, strata zamestnania a podobne, to v EÚ sú už dávnejšie opatrenia ako potrestať a prípadne i umlčať renomovaných korona-odporcov, neposlušných buričov a… Číst vice »

Irena
8. 8. 2022 5:49

„Je snazší na tygrovi jezdit, než z něho slézt.“ Toto ruské přísloví, které se objevuje na začátku poslední knihy dr. Harolda Hillmana, shrnuje současný stav naší vědy. Ať už jde o medicínu, fyziku nebo archeologii, všechny aspekty vědeckého výzkumu se opírají o určitá dogmata. Toto přísloví v podstatě říká, že je snazší pokračovat v udržování nepravd, než přiznat, že jste se mýlili, všeho nechat a začít znovu od nuly. To je přesně to, co se stalo se současnou medicínou. Její představitelé nemohou slézt z tygra, protože je v sázce příliš mnoho. Příliš mnoho peněz a příliš mnoho renomé. Miliardy dolarů,… Číst vice »

fajt
fajt
Reply to  Irena
8. 8. 2022 6:20

servisní elita – armáda nelidí, kteří si zvykli na svou částečnou moc, svévolnou nadřazenost a životní nadstandard – prostě tygra nikdy neopustí – ani když pod nimi zdechne a nebo bude vzteklým davem roztrhán – absolutně bych nespoléhal na jejich prostý selský rozum ( když inteligence těchto jedinců jede šílenou prostituci), že je navrátí i k prostému normálu a přirozenému vnímání reality, ti jsou se svým nebezpečným a dravým tygrem spojeni více než jeho blechy a další přirození paraziti, kteří ví, kdy ho mají opustit. .. dnešní západní tygr má smrtelnou vzteklinu, a všichni co se s ním v a… Číst vice »