Domů » Odborná debata na téma: Voda v Česku

Odborná debata na téma: Voda v Česku

by Stan
5 komentáře

Vodárenství, stejně jako energetika, teplárenství a plynárenství, je pro stát strategické odvětví, proto nepatří do rukou překupníků a korporací. Přesto k tomu došlo.

Co se dostalo do rukou koncernu a kdo je za to odpovědný?

Diskutovat budou předseda strany PRO Jindřich Rajchl, Radek Novotný, Michal Špendlík, Eva Štauderová. Sledujte odbornou debatu strany Právo Respekt Odbornost a dozvíte se, co je nutné změnit, co můžete dělat, Vy občané, a také se zeptat na to, co zajímá Vás.

Může se vám také líbit

5 komentáře

Irena 8. 8. 2022 - 5:49

„Je snazší na tygrovi jezdit, než z něho slézt.“

Toto ruské přísloví, které se objevuje na začátku poslední knihy dr. Harolda Hillmana, shrnuje současný stav naší vědy. Ať už jde o medicínu, fyziku nebo archeologii, všechny aspekty vědeckého výzkumu se opírají o určitá dogmata.

Toto přísloví v podstatě říká, že je snazší pokračovat v udržování nepravd, než přiznat, že jste se mýlili, všeho nechat a začít znovu od nuly.

To je přesně to, co se stalo se současnou medicínou. Její představitelé nemohou slézt z tygra, protože je v sázce příliš mnoho. Příliš mnoho peněz a příliš mnoho renomé.

Miliardy dolarů, miliony pracovních míst a stovky tisíc hodin výzkumu spočívají na mylných teoriích, jako je ta, že „mikrobi způsobují nemoci“.

Představte si, že bychom museli připustit, že stovky let výzkumu a nespočet akademických kariér byly promarněny následováním myšlenek, které nemají oporu v realitě.

Celý článek zde:
https://resetheus.org/moderni-medicina-je-v-soucasne-dobe-v-zoufale-situaci/

fajt 8. 8. 2022 - 6:20

servisní elita – armáda nelidí, kteří si zvykli na svou částečnou moc, svévolnou nadřazenost a životní nadstandard – prostě tygra nikdy neopustí – ani když pod nimi zdechne a nebo bude vzteklým davem roztrhán – absolutně bych nespoléhal na jejich prostý selský rozum ( když inteligence těchto jedinců jede šílenou prostituci), že je navrátí i k prostému normálu a přirozenému vnímání reality, ti jsou se svým nebezpečným a dravým tygrem spojeni více než jeho blechy a další přirození paraziti, kteří ví, kdy ho mají opustit. ..

dnešní západní tygr má smrtelnou vzteklinu, a všichni co se s ním v a na něm vezou jsou na tom hůře než samotný tygr. ..)

Irena 5. 8. 2022 - 5:35

A JE TO TU! PRVÝ OBČAN EÚ MÁ BYŤ Z IDEOLOGICKÝCH DÔVODOV – NA PRÍKAZ BRUSELU ZBAVENÝ MAJETKU! A JE TO SLOVÁK!!!

https://cz24.news/a-je-to-tu-prvy-obcan-eu-ma-byt-z-ideologickych-dovodov-na-prikaz-bruselu-zbaveny-majetku-a-je-to-slovak/

Irena 8. 8. 2022 - 5:52

A JE TO TU! PRVÝ OBČAN EÚ MÁ BYŤ Z IDEOLOGICKÝCH DÔVODOV – NA PRÍKAZ BRUSELU ZBAVENÝ MAJETKU! A JE TO SLOVÁK!!!
4. srpna 2022
 

EU: Rozsiahly článok o tom priniesli aj rakúske médiá – samozrejme, že alternatívne. V ďalšom uvádzam z nich a dopĺňam krátkymi komentármi.

EÚ vydalo príkaz – prvý svojho druhu – vziať majetok slovenskému občanovi EÚ z dôvodu jeho „nesprávneho“ politického názoru.

Zablokovanie bankového účtu, trestné stíhanie, „zatvorenie“ do psychiatrického ústavu, zákaz publikovania, strata zamestnania a podobne, to v EÚ sú už dávnejšie opatrenia ako potrestať a prípadne i umlčať renomovaných korona-odporcov, neposlušných buričov a nebezpečných kritikov bruselskej ideológie.

V prípade Slováka Hambálka Brusel zaviedol novú, vyššiu dimenziu trestania osôb, ktoré majú iné politické zmýšľanie, ako ho už diktátorsky určuje bruselská ideológia.

21. júla 2022 Brusel vyhlásil ďalší balík protiruských sankcií – týkajú sa ruských firiem, ktoré dosiaľ neboli sankcionované. V tejto súvislosti na zozname, kde bolo už viac ako tisíc osôb, ktorých majetok v EÚ bol skonfiškovaný, pribudli ďalšie mená. Jedno z nich znie: Jozef Hambálek

Tento muž sa ale nedopustil žiadneho trestného činu a ani nepracuje pre nejakú ruskú firmu, ktorá je sankcionovaná. Na východných svahoch Malých Karpatov v dedine Dolná Krúpa vlastní na mieste niekdajšej farmy väčšiu usadlosť, kde zriadil aj neveľké vojenské múzeum. Na tejto adrese je aj Európska centrála Nočných vlkov.

Ruský motorkový klub Noční vlci bol založený počas Gorbačovej perestrojky a má väzbu na Kremeľ a na prezidenta Putina. Jeho členovia sa stali veľmi známi a populárni nielen v Rusku najmä odvtedy, keď v auguste roku 2019 s nimi na motorkách absolvoval na Kryme niekoľko kilometrov Vladimír Putin. Noční vlci zdôrazňujú svoj ruský patriotizmus, svoju ruskú ortodoxiu a svoj entuziastický obdiv Putina.

A teraz to príde, to nepochopiteľné a EÚ-demokraciu zahanbujúce:

Jozef Hambálek je popri Aleksandrovi Zaldostanovovi (rodák z Ukrajiny) vodcovská osobnosť Nočných vlkov. Aj na to má však plné právo, a tak sa vôbec ničím neprehrešil proti európskemu právu. Ale práve to sa mu stalo osudné. A to len preto, že sa EÚ komisia pod vedením von der Leyen (nielen) v tomto prípade doslova zbláznila a na zmienený zoznam dala aj Nočných vlkov, hoci ani tí sa ničím proti EÚ neprevinili. A tak sa na zozname ocitol aj Slovák Hambálek.

Niečo také je absurdita non plus ultra. Hambálek sa tak stal prvým občanom EÚ, ktorý bol zapísaný na protiruskú sankčnú listinu, a to absolútne neoprávnene. Len preto, že sympatizuje s Ruskom.

Slovenská vláda bola vyzvaná, aby mu skonfiškovala (zmrazila) majetok.

Zmrazenie majetku Jozefa Hambálka je akt, ktorý je v absolútnom rozpore s európskym právom. Pritom Európska komisia nie je žiadny justičný orgán, napriek tomu sa správa ako justícia, ktorá súdi a vynáša rozsudky.

Ak budú nasledovať ďalšie podobné akty, čo je také isté ako amen po kostolnej omši, tak vznikla nová bezprávna dimenzia trestania v EÚ.

Môže slúžiť ako vhodný nástroj na paralyzovanie opozície voči protiruskej politike Bruselu.

Zanechat komentář