ODS oprášila volby přes internet

Praha – ODS znovu oživila plány někdejšího ministra vnitra Ivana Langera a do koaliční smlouvy s možnými budoucími vládními partnery by ráda prosadila volby přes internet.


"Rádi bychom zmínku o e-volbách viděli jak v koaliční dohodě, tak později rozpracovanou i v programovém prohlášení nové vlády," řekl Aktuálně.cz jeden z vyjednavačů ODS a někdejší Langerův náměstek pro informatiku Zdeněk Zajíček.Poprvé by se mohly otestovat už při senátních volbách v roce 2012.


Celý článek na Aktuálně


Stanův komentář: Upozorňuji čtenáře na diskusi pod článkem. A protože je mi opravdu velmi podezřelé, že jednou z prvních věcí, kterou někdejší Langerův náměstek prosazuje, jsou dle německého ÚS neústavní elektronické volby, chci požádat čtenáře OM, aby opravdu začali sami pátrat, poptali se u lidí, kteří seděli u volebních komisí na případné nesrovnalosti a hlavně začali jednat. Času už je málo, a pokud opravdu došlo k volební manipulaci už u těchto voleb, není na co čekat!


Napište do diskuse o případných nesrovnalostech, případně mě kontaktujte na redakce@outsidermedia.cz nebo na sectivolby@seznam.cz!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments