Omezovani aktyvit je zločin

Nejsem si uplně jisty, jestli si ti synci ve vladě uvědomuju zodpovědnost za činy, keryma likviduju tuto společnost.

Mohli byzme jim odpustit jarni vlnu zakazu a opatřeni, diky kerym přivedli tento stat na mizinu a zadlužili ho na sto roku dopředu. OK, mohli byt vystrašeni z teho, že se bliži neznama, zla nakaza, kera vyhubi narod, neměl bych jim to za zle.

Dneska už ale moc dobře vi, o co ide. A přesto opakuju stejne zločinne postupy, kere rozvratily ekonomiku v prvnim pololeti. Co zpusobuje stanne pravo (oni temu řikaju lockdown nebo karantena):

  • Skoro 70% obyvatel ma problemy ze spankem;
  • přes 50% obyvatel pije vice alkoholu;
  • přes 60% obyvatel přibralo na vaze;
  • dramatycky narostla chudoba, nezaměstnanost, spotřeba cigar, prašku a drog;
  • vic jak 40 tisic firem zkrachovalo.

To su fakta ze země, kaj se prvni nakaženy objevil na počatku března tajak u nas, vlada vyhlasila lockdown, karantenu, stanne pravo nebo jak to chcete nazvat a tvrdili, že nejhorši to bude v dubnu. Pak v květnu, červencu a srpnu. Naposledy tvrdili, že stanne pravo zruši v zaři. Od te doby neřekli nic, ovšem karantena furt trva. Jedna se o Argentynu.

Takže vlada velice dobře vi, do čeho ide. Velice dobře vi, jak to dopadlo v zemich jako je Švedsko nebo Bělorusko, kere nepodlehly tomuto planovanemu celosvětovemu zločinnemu spiknuti s krycim jmenem Korona. Kdo chce, najde si data sam. Nestalo se nic zvlaštniho.

Pokud aji přesto vlada opakuje nesmyslne kroky z jara tohoto roku, pak se zaměrně podila na zločinu proti narodu a dřiv nebo později bude souzena, pokud teda po ekonomickem rozvratu a naslednych občanskych valkach ještě bude koho soudit…

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=758819

5 2 hlasy
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
13. 10. 2020 7:41

https://www.youtube.com/watch?v=708hlOvBUH8

Soňa Peková: Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl. Potvrzuje se, že není z přírody

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
13. 10. 2020 9:22

Už jsem to psal jinde: Někdo avizuje třetí vlnu. Zajímavá je prý ta sedmá. Když se na ní podaří naskočit , tak se jede na vlně a obludé jsou v poho.

Irena
Reply to  Irena
13. 10. 2020 9:38

Dobrá, takže pokud si to zrekapituluji, že zřejmě jde o laboratorně vyvinutý vir, který v tom případě buď unikl, nebo ho někdo šíří, tak mi z toho plyne, že pravědpodobnější verze vzhledem k celosvětovému výskytu je, že ho někdo uměle šíří. A to také vysvětluje, proč do vánoc nezmizí. Protože někdo v té jeho počáteční – nazvěme to čisté – podobě ho neustále dává znovu do oběhu (tedy v podobě, která teprve bude degenerovat). Není to jen těmi lidmi, co se vrátili ze zahraničí, i když i to je možné vysvětlení, že se připletli k právě čerstvě rozšířenému zdroji. Druhou… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Irena
13. 10. 2020 10:40

jen rychlá poznámka:
organismus nemusí vždy získat „přímou“ „imunitu“, – byť „jen“ částečnou, může se ale NAUČIT VHODNĚJI REAGOVAT. Možnosti obrany složitých organismů jaké představuje člověk nejsou zdaleka jen v „prosté“ imunizaci…

Bety
Bety
Reply to  Irena
13. 10. 2020 12:32

Stojí zato si ji poslechnout, mluví jasně a rozumně a je to člověk z praxe a s praxí. To, že ji zpovídá zrovna Reflex, ke kterému na rozdíl od ní důvěru nemám, je jiná věc, tam jde zřejmě o politické hrátky, což se projevilo v závěru rozhovoru kdy šlo hlavně o to, zda by přijala či nepřijala ocenění od prezidenta. Co je ale opravdu námět k zamyšlení je její informace o tom, že existují tři tisíce patentů na uměle vytvořený SARS a stačí ke kterémukoli z nich přidat forsáž (jestli jsem to dobře pochopila) a vlny Covidu se budou valit… Číst vice »

malymax
malymax
13. 10. 2020 8:52

V neděli, 11.10. na ČT 1 : Chřipka v roce 2019/2020 evid. 1 151 000 nemocných Exitus 1 500 očkováno 7% populace. ———— Hlavní výrobce veřejného mínění je propaganda ČT, kterou podstatná část blbé veřejnosti baští denně i s navijákem… VÝSLEDKEM je strach a strach a zase strach z nejistoty, z budoucnosti. Nikoliv z viru ! Lidi kafují o sto šest, chlastají a jsou s nervy v prdeli. SILNĚ mně to připomíná dobu v roce 68, kdy sem napochodovali armády Varšavské smlouvy. Můj otec tehdy začal kouřit, ix kafí za den a v noci skoro nespal. Až se situace stabilizovala,… Číst vice »

malymax
malymax
13. 10. 2020 9:28

K tomu zmíněnému Německu :
DNES hlásí RKI, což je Robert Koch Institut, jinak lokajové sponzora „MUDr.“ Gatese, 4122 nových infekcí.
CELKEM je v Německu infikováno 329 453 lidí , od počátku „nato“ zemřelo 9 634 lidí.

Německo má, prosím, 83 milionů obyvatel a DENNĚ tam zemře kolem 2 800 lidí.
PROTO přijímaná opatření jak Merkeljuntou, tak u nás , naprosto neodpovídají reálné situaci.

Gatta
Gatta
13. 10. 2020 10:58

Jak to ten Havel odhadl … :-)

comment image

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
13. 10. 2020 11:11

Jj, zaujal mě přispěvatel – Mrtka Havel.

Bety
Bety
Reply to  Gatta
13. 10. 2020 12:35

I slepý kohout může najít zrno.

Točmistr
Točmistr
13. 10. 2020 12:12

Člověk co vynalezl PCR testy : https://www.youtube.com/watch?v=FJuv1cB0zrI Byl naštvaný z toho, jak se zneužívají k výrobě pacientů s AIDS. Nikdy se totiž neprokázalo že HIV virus způsobuje AIDS. Ale PCR testy umožňují najít virus i když je v jakkoliv neškodném množství. Takových virů má v sobě člověk ale spoustu, většinu z nich možná ani neznáme a většina nám snad ani nijak neškodí. Škodí nám když se množí v buňkách, a právě jen takový člověk je pak nakažlivý pro ostatní. Také na sobě pozná, že mu něco je. Jakousi náhodou byl u tohoto podvodu s AIDS Anthony Faucci. Kdyby tehdy CDC… Číst vice »