Omezovani aktyvit je zločin

Nejsem si uplně jisty, jestli si ti synci ve vladě uvědomuju zodpovědnost za činy, keryma likviduju tuto společnost.

Mohli byzme jim odpustit jarni vlnu zakazu a opatřeni, diky kerym přivedli tento stat na mizinu a zadlužili ho na sto roku dopředu. OK, mohli byt vystrašeni z teho, že se bliži neznama, zla nakaza, kera vyhubi narod, neměl bych jim to za zle.

Dneska už ale moc dobře vi, o co ide. A přesto opakuju stejne zločinne postupy, kere rozvratily ekonomiku v prvnim pololeti. Co zpusobuje stanne pravo (oni temu řikaju lockdown nebo karantena):

  • Skoro 70% obyvatel ma problemy ze spankem;
  • přes 50% obyvatel pije vice alkoholu;
  • přes 60% obyvatel přibralo na vaze;
  • dramatycky narostla chudoba, nezaměstnanost, spotřeba cigar, prašku a drog;
  • vic jak 40 tisic firem zkrachovalo.

To su fakta ze země, kaj se prvni nakaženy objevil na počatku března tajak u nas, vlada vyhlasila lockdown, karantenu, stanne pravo nebo jak to chcete nazvat a tvrdili, že nejhorši to bude v dubnu. Pak v květnu, červencu a srpnu. Naposledy tvrdili, že stanne pravo zruši v zaři. Od te doby neřekli nic, ovšem karantena furt trva. Jedna se o Argentynu.

Takže vlada velice dobře vi, do čeho ide. Velice dobře vi, jak to dopadlo v zemich jako je Švedsko nebo Bělorusko, kere nepodlehly tomuto planovanemu celosvětovemu zločinnemu spiknuti s krycim jmenem Korona. Kdo chce, najde si data sam. Nestalo se nic zvlaštniho.

Pokud aji přesto vlada opakuje nesmyslne kroky z jara tohoto roku, pak se zaměrně podila na zločinu proti narodu a dřiv nebo později bude souzena, pokud teda po ekonomickem rozvratu a naslednych občanskych valkach ještě bude koho soudit…

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=758819

5 2 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
13. 10. 2020 7:41

https://www.youtube.com/watch?v=708hlOvBUH8

Soňa Peková: Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl. Potvrzuje se, že není z přírody

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
13. 10. 2020 9:22

Už jsem to psal jinde: Někdo avizuje třetí vlnu. Zajímavá je prý ta sedmá. Když se na ní podaří naskočit , tak se jede na vlně a obludé jsou v poho.

Irena
Reply to  Irena
13. 10. 2020 9:38

Dobrá, takže pokud si to zrekapituluji, že zřejmě jde o laboratorně vyvinutý vir, který v tom případě buď unikl, nebo ho někdo šíří, tak mi z toho plyne, že pravědpodobnější verze vzhledem k celosvětovému výskytu je, že ho někdo uměle šíří. A to také vysvětluje, proč do vánoc nezmizí. Protože někdo v té jeho počáteční – nazvěme to čisté – podobě ho neustále dává znovu do oběhu (tedy v podobě, která teprve bude degenerovat). Není to jen těmi lidmi, co se vrátili ze zahraničí, i když i to je možné vysvětlení, že se připletli k právě čerstvě rozšířenému zdroji. Druhou… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Irena
13. 10. 2020 10:40

jen rychlá poznámka:
organismus nemusí vždy získat „přímou“ „imunitu“, – byť „jen“ částečnou, může se ale NAUČIT VHODNĚJI REAGOVAT. Možnosti obrany složitých organismů jaké představuje člověk nejsou zdaleka jen v „prosté“ imunizaci…

Bety
Bety
Reply to  Irena
13. 10. 2020 12:32

Stojí zato si ji poslechnout, mluví jasně a rozumně a je to člověk z praxe a s praxí. To, že ji zpovídá zrovna Reflex, ke kterému na rozdíl od ní důvěru nemám, je jiná věc, tam jde zřejmě o politické hrátky, což se projevilo v závěru rozhovoru kdy šlo hlavně o to, zda by přijala či nepřijala ocenění od prezidenta. Co je ale opravdu námět k zamyšlení je její informace o tom, že existují tři tisíce patentů na uměle vytvořený SARS a stačí ke kterémukoli z nich přidat forsáž (jestli jsem to dobře pochopila) a vlny Covidu se budou valit… Číst vice »

malymax
malymax
13. 10. 2020 8:52

V neděli, 11.10. na ČT 1 : Chřipka v roce 2019/2020 evid. 1 151 000 nemocných Exitus 1 500 očkováno 7% populace. ———— Hlavní výrobce veřejného mínění je propaganda ČT, kterou podstatná část blbé veřejnosti baští denně i s navijákem… VÝSLEDKEM je strach a strach a zase strach z nejistoty, z budoucnosti. Nikoliv z viru ! Lidi kafují o sto šest, chlastají a jsou s nervy v prdeli. SILNĚ mně to připomíná dobu v roce 68, kdy sem napochodovali armády Varšavské smlouvy. Můj otec tehdy začal kouřit, ix kafí za den a v noci skoro nespal. Až se situace stabilizovala,… Číst vice »

malymax
malymax
13. 10. 2020 9:28

K tomu zmíněnému Německu :
DNES hlásí RKI, což je Robert Koch Institut, jinak lokajové sponzora „MUDr.“ Gatese, 4122 nových infekcí.
CELKEM je v Německu infikováno 329 453 lidí , od počátku „nato“ zemřelo 9 634 lidí.

Německo má, prosím, 83 milionů obyvatel a DENNĚ tam zemře kolem 2 800 lidí.
PROTO přijímaná opatření jak Merkeljuntou, tak u nás , naprosto neodpovídají reálné situaci.

Gatta
Gatta
13. 10. 2020 10:58

Jak to ten Havel odhadl … :-)

comment image

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
13. 10. 2020 11:11

Jj, zaujal mě přispěvatel – Mrtka Havel.

Bety
Bety
Reply to  Gatta
13. 10. 2020 12:35

I slepý kohout může najít zrno.

Točmistr
Točmistr
13. 10. 2020 12:12

Člověk co vynalezl PCR testy : https://www.youtube.com/watch?v=FJuv1cB0zrI Byl naštvaný z toho, jak se zneužívají k výrobě pacientů s AIDS. Nikdy se totiž neprokázalo že HIV virus způsobuje AIDS. Ale PCR testy umožňují najít virus i když je v jakkoliv neškodném množství. Takových virů má v sobě člověk ale spoustu, většinu z nich možná ani neznáme a většina nám snad ani nijak neškodí. Škodí nám když se množí v buňkách, a právě jen takový člověk je pak nakažlivý pro ostatní. Také na sobě pozná, že mu něco je. Jakousi náhodou byl u tohoto podvodu s AIDS Anthony Faucci. Kdyby tehdy CDC… Číst vice »