Orwellův svět

Notorický lhář a humanitární bombardér je ikonou pravdomluvnosti a lásky.

Válečník, za kterým jsou haldy mrtvol v mnoha státech světa a který přivedl svět k nové studené válce až na práh horké 3. světové války, je nositelem Nobelovy ceny míru.

Křesťanský papež pomáhá islamizovat Evropu a líbá muslimům nohy.

Přistěhovalci, kteří za pomoci západoevropských „cestovek“ přijíždějí ve statisících do Evropy nafurt prý jako váleční běženci (běženci se po válce obvykle vracejí domů), přičemž z jednoho milionu jich není po roce legálně zaměstnáno ani jedno sto jedinců, kteří přicházejí do „židokřesťanské“ Evropy většinově zavádět svůj právní a hodnotový systém šaría a dopouštějí se zde v masovém rozsahu kriminality, jsou považování za evropské obohacení.

Nacisté jsou považováni za bojovníky za demokracii a jsou jim otevírána vrata do Evropy, islamističtí radikálové a teroristé za umírněnou opozici.

Saúdská Arábie – jeden z nejkrutějších totalitních režimů – je považována za spojence Západu při šíření demokracie a svobody a v OSN bdí nad dodržováním lidských práv.

Mezinárodní spekulant v oblasti kurzů měn, který nepřímo organizuje šíření násilných politických převratů v mnoha zemích světa, je považován za nezištného mecenáše a autoritu v oblasti humanity a lidských práv.

Výsledky demokratických voleb a referend jsou demokraty opakovaně zpochybňovány, pokud se jim nehodí do krámu. Diktátoři z Berlína a v Bruselu šíří vnucenou „demokracii“ po celé Evropě.

Takzvaná sociálně orientovaná  levice podporuje mezinárodní oligarchii, šíření neoliberalismu a všemožně podstrojuje nadnárodnímu kapitálu.

Oběti druhé světové války jsou zaměňovány za její hlavní viníky a naopak.

Národní poklad ze sbírek předků byl prošustrován spekulanty. Na hroby předků plivou přepisovači historie. Z husitů jsou najednou zločinci, národní obrozenci a vlastenci jsou xenofobní nacionalisté, pátá sudetská kolona, která otevřela cestu protektorátu, k  okupaci a k druhé světové válce, je nevinný beránek.

Spojené státy, které v masovém měřítku porušují mezinárodní právo a jsou za všemi válkami a převraty v posledních 27 letech, vměšují se do vnitřních věcí všech států světa, všechny špiclují a všem vyhrožují „kroucením rukou“, odsuzují druhé za agresivitu, vměšování do vnitřních věcí, hackerské útoky a podobně.

V jakém světě to žijeme?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
K. J.
K. J.
14. 12. 2016 22:17

Ještě bych doplnil jistého Bureše z Babiščina údolí, který vymyslíc šmírovací zákon ekonomického stavu firem, které může potencionálně spolknout, se sám brání zákonu stejné „preventivní“ úrovně o střetu zájmů, brečíc jak podsvinče jdoucí na porážku v jeho vlastním masokombinátu, že on je čistý jak lilie a proč by ho měl takový zákon diskriminovati…
:-) :-) :-)

brankoslav
brankoslav
14. 12. 2016 23:37

Zlovolněječivý chrochtokvikot vás potrefených putikářskovexláckotaxikářských kreatur, toť rajská hudba na můj sockozaměstnanecký sluch.

Admirál
Admirál
15. 12. 2016 10:41

Orwelův 1984 je realita.

Ovšem už je slyšet bublat v kotli vodu – na každé prase se přece vaří voda.

Aleš
Aleš
15. 12. 2016 11:30

http://www.novarepublika.cz/2016/12/uz-jim-to-nikdo-neveri.html#more
K. J.: Nejhorší je, že většina ostatních politiků a subjektů je ještě horších. Ale i na ně dojde. Jiné cesty z toho není…. Sýrie je osvobozována, další na řadě je Ukrajina.

Martin (už bez taky m)
15. 12. 2016 12:18

Aleš napsal

https://cz.sputniknews.com/svet/201612154331866-pracovnik-wikileaks-zdroj-unik-posta-Hillary-Clintonova/

Potvrzení některých úvah, „Ruská stopa“ se nakonec ukáže jako ZCELA VYMYŠLENÁ.

Bety
Bety
15. 12. 2016 12:56

Žijeme ve světě, kde se lež a nenávist vydává za pravdu, a asi jsme v takovém světě žili vždy – tím myslím, že Svobodná Evropa přece vždycky všechno věděla lépe a ukazovala nám, kam máme kráčet, abychom došli k těm opravdu, ale opravdu světlým zítřkům. Takže teď v tom zítřku vězíme až po uši a místo aby nám voněl květinami, páchne potvora jak zanedbaná žumpa.

hudryper
hudryper
15. 12. 2016 13:26

Bety napsal
Svobodná Evropa přece vždycky všechno věděla lépe a ukazovala nám, kam máme kráčet, abychom došli k těm opravdu, ale opravdu světlým zítřkům. Takže teď v tom zítřku vězíme až po uši a místo aby nám voněl květinami, páchne potvora jak zanedbaná žumpa.

Máte naprostou pravdu. A katarze teprve příjde,tentokrát se ji nevyhneme cinkáním klíči.

hudryper
hudryper
15. 12. 2016 13:34

Zdá se,že to západním hrdlořezům řídících ISIL vyjde : Viz: „Z východního Aleppa vyjela první kolona autobusů s ozbrojenci, praví se ve zprávě ruského střediska pro usmíření znepřátelených stran v Sýrii.Jak se už informovalo, koná ruské středisko pro usmíření spolu se syrskými úřady na základě nařízení ruského prezidenta Vladimira Putina přípravy k odsunu ozbrojenců a příslušníků jejich rodin z východních čtvrtí města Aleppa. Mají k dispozici dvacet autobusů a deset sanitních vozů a odjíždět budou speciálně zřízeným koridorem k městu Idlíb. „První kolona autobusů s ozbrojenci odjíždí z východního Aleppa, ze čtvrti Sálah ad-Dín do čtvrti Er-Rašidín, kde ozbrojenci přesedají… Číst vice »

Admirál
Admirál
15. 12. 2016 13:52

Bety napsal Žijeme ve světě, kde se lež a nenávist vydává za pravdu, a asi jsme v takovém světě žili vždy – tím myslím, že Svobodná Evropa přece vždycky všechno věděla lépe a ukazovala nám, kam máme kráčet, abychom došli k těm opravdu, ale opravdu světlým zítřkům. Takže teď v tom zítřku vězíme až po uši a místo aby nám voněl květinami, páchne potvora jak zanedbaná žumpa. Přesné! Nějakou dobu mi to trvalo, než jsem to pochopil, než jsem přišel na to, že jsem hejl a že mě vodí za nos. Byl to docela šok. Protože jsem důsledný, dodnes dělám… Číst vice »

Gatta
Gatta
15. 12. 2016 13:54

Jak za komančů říkal jeden parťák v práci, co byl nasazenej za války v Raichu:
„Máme se dobře … a dobře nám tak“.

peter.
15. 12. 2016 14:04

hudryper napsal
První kolona autobusů s ozbrojenci odjíždí z východního Aleppa, ze čtvrti Sálah ad-Dín do čtvrti Er-Rašidín, kde ozbrojenci přesedají do jiných dopravních prostředků, a dále směřují do Idlíbu,“ praví se ve zprávě.

Treba podotknúť,že tí ozbrojenci odchádzajú naozaj ozbrojení.Podľa dohody si môžu ponechať ľahké zbrane.
Oni teraz po príchode do Idlíbu poďakujú v najbližšej mešite Aláhovi,že ich zachoval pri živote.Potom sa pokojne rozídu,jedni domov,iní do Európy…..(alebo že by všetci do Palmýri?)
A všade budú šíriť posolstvo :Alláh akbar!

idiotronic
15. 12. 2016 15:38

Bety napsal Svobodná Evropa přece vždycky všechno věděla lépe a ukazovala nám, kam máme kráčet Existovalo i Radio Tirana (čs. výroby,původně určené pro vysílání do zemí Jugoslávie), ale to bylo jen k pobavení. Ona i ta RFE získala posluchače teprve,když pochopila, že únorová emigrace je passé (ačkoli vlastně volala po návratu toho, co tu máme) a pustila k mikrofonu emigraci ´68+, často bývalé členy KSČ. Další injekce byly telefony polské výroby (modré), které umožňovaly telefonovat po celé zeměkouli a platit až po několika vteřinách spojení. Stanice se tehdy dostala k rozsáhlému aktuálnímu zpravodajství z ČSSR. Pořad tohoto typu (Hlasy a… Číst vice »