Otázka dne liberálně demokratického světa

 

Otázka dne liberálně demokratického světa

Jak přinutit zřejmě již imunní populaci, aby se po sezóně respiračních viróz dobrovolně nechala naočkovat experimentálními vakcínami, jejichž rizika zřejmě převyšují rizika respirační virózy, proti níž mají být zdraví lidé očkováni?

(V odkazu je rozhovor s imunoložkou Říhovou, vřele doporučuji jako roztomilý případ fachidiocie)

***

CDC spouští kampaň proti krevním sraženinám

Celý článek najdete na webu CDC

Náhoda? Nemyslím si.

***

ČT vyvrací tvrzení všech bojovníků proti fake news

Pokrok v miniaturizaci umožnil vznik mikročipu, který může pomoci řadě nemocných lidí. Je tak malý, že se dá vpravit do těla injekčně a v budoucnu by lékaři pomocí něj mohli monitorovat teplotu, tlak krve, hladinu glukózy či dýchání pacienta. Nový mikročip představili inženýři v odborném časopise Science Advances.

Celý článek najdete na webu ČT24

***

Výzkum naznačuje, že vakcína Pfizer-BioNTech COVID-19 přeprogramuje vrozené imunitní odpovědi

Vědci z Nizozemska a Německa varovali, že vakcína Pfizer-BioNTech proti koronavirové chorobě 2019 (COVID-19) indukuje komplexní přeprogramování vrozených imunitních odpovědí, které by měly být zohledněny při vývoji a používání vakcín na bázi mRNA.

Celý článek najdete na webu News Medical Life Sciences

***

Covid pasy se otestují ve středu, 1. června se spustí papírová forma

Dánsko a Česko si ve středu otestují QR kódy, které budou sloužit v rámci evropského covid pasu. Od začátku června si ho bude možné vytisknout pro potřeby například cestování. Aplikace má být hotová v půli června.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

Jaký je rozdíl mezi fake news a seriózní informací? V tomto případě cca 1 rok. A interval se stále zkracuje…

5 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 5. 2021 7:55

Zdá se mi, že přijímaná protiepidemická opatření na kole štěstí točí pan Bedřich Trávníček, bývalý zaměstnanec Mountfieldu, a úředníci ministerstva zdravotnictví pak jenom to, co vylosuje, podle rozhodnutí soudu detailně zdůvodňují větou, že je přece pandemie. Každý vyhrává! Dá se to shrnout i jinak:

„MILÝ STÁTE,
PROTOŽE SE CHOVÁŠ JAKO NÁŠ NEPŘÍTEL, KTERÝ NÁM LŽE, SYSTEMATICKY NIČÍ NAŠE ŽIVOBYTÍ, NESMYSLNĚ NÁS ZADLUŽUJE, NIČÍ NÁM ZDRAVÍ A NELÉČÍ NÁS, ALE PŘÍŠERNĚ LIKVIDUJE FINANČNÍ ZDROJE PRO ZDRAVOTNICTVÍ DO BUDOUCNA, BRÁNÍ VZDĚLÁVÁNÍ NAŠICH DĚTÍ, ŠIKANUJE NÁS A PONIŽUJE, NEBUDU S TEBOU SPOLUPRACOVAT.
NEVĚŘÍM TI UŽ, ŽE TVOJE ÚMYSLY JSOU ČISTÉ A DOBRÉ!“

Last edited 6 měsíců před by Botičky od Diora
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Botičky od Diora
18. 5. 2021 9:19

comment image

idiotronic
idiotronic
Reply to  Botičky od Diora
18. 5. 2021 20:04

Kološtěstí? Ale ANO, pardon,chci říci ano, tady je.
Ještě by bylo vhodné umístit hlavy politiků do okének pražského orloje, aby byly stále aktuální.
vlkovobloguje.wordpress.com/2020/08/26/vtip-na -tento-den

obrázek_2021-05-18_220314.png
zajoch
18. 5. 2021 9:56

Madam Říhová je už od předchozího režimu protěžována, tak se zřejmě chce současnému státu zavděčit a posloužit. Termín fachidiocie, který Stan použil, je výmluvný. Snad jsem ho správně pochopila. Osoba s takovým širokým vzděláním a tolika tituly má buď omezený pohled na všechno co ví (co načerpala) a nedokáže to vždy aplikovat na život, anebo je zlá a zapojená, třeba i nepřímo, do úsilí satanistů. Mohlo by o tom něco napovědět její bezohledné vyhrožování v rozhovoru s ní.

orinoko
orinoko
18. 5. 2021 12:18

Teď mi v hospodě holka ukázala na mobilu něco, co nebylo na You Tube, a být by to tam snad ani nemohlo. Prý je to na nějaké platformě a mě z těch záběrů mrazilo. Záběry prý byly z Brna a bylo to hustý – snad neděle před „rozvolněním“. Noc. Auto mladých policajtů přijelo kontrolovat hospodu, kde se chlastalo uvnitř. Situace nejspíše rychle eskalovala a dav mladých řezal policajty, přičemž jiní mladí se snažili útočníky krotit. Výkřiky typu – už máme dost té vaší buzerace! nebyly ojedinělé. Policajti se pod ranami přesouvali k autu, načež stačili nasednout a za ataků davu… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
18. 5. 2021 13:02

S ohledem na technikálie záznamu, o němž píšu, naskytla se možnost, jak s ním naložit. A tak jsem zadal adminův email, kam už byl záznam poslán a snad i dorazil. Pokud došel, už bude jen na něm, jak s ním naloží.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
18. 5. 2021 13:04

Ještě kousek včerejška.

Orlí hnízdo 7.jpg
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
18. 5. 2021 17:40

Teď sleduj: policista Derek Chauvin nezabil George Floyda. Toto předběžné stanovisko vyjádřil posudkový lékař. Ten během slyšení o smrti Floyda odhalil, že černoch zemřel na srdeční choroby, vysoký krevní tlak, drogy a stres.
A kdo se teď bude komu omlouvat?
Teď musejí vykopat Floyda, vytáhnout ho ze zlaté rakve a pohřbít zpět do dřevěné. A sebrat 27 mega u příbuznejch. Černochům zdvořile vysvětlit, že jsou drogově závislí, a poslat Black Lives Matter do (_!_). Ve Washingtonu přejmenovat křižovatku 16. ulice s názvem Black Lives Matter Plaza :-))))

Bety
Bety
Reply to  Botičky od Diora
19. 5. 2021 7:46

Tipla bych si, že se nic z toho nestane. Možná někde v uličce zmlátí toho posudkového lékaře a to bude tak všechno.

PPK
PPK
18. 5. 2021 19:14

Když se hloupý politik nemůže prosadit schopnostmi a organizační logikou, tak vždy začne na občanech uplatňovat svou moc trestáním jejich neposlušnosti, vydíráním a násilím. Jenže po násilí následuje strach politika z příštího debaklu ve volbách a z vlastního pohřbu na hřbitově politických mrtvol dnešních Pirátů, ODS, Topky anebo KDU. A tak nakonec ze strachu z nezvolení nastupuje přemlouvání voličského davu najatými mediálními „přezkoumávačí fejků“ v čele s osvícenci typu Cempera a dalších „profesorů“ z ČT.