Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 17. 5. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Teroristický útok ve škole v Kazani * Děti byly prioritou! * Pedofilní aféra Savile-Heath * Nedostatkem sovětského vzdělávacího systému bylo to, že vychovával tvůrčího člověka, a my musíme vychovávat spotřebitele!“ 

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
22. 5. 2021 15:35

Na začátku devadesátek, kdy se ještě v médiích sem tam objevovaly kritické hlasy, jsem zachytila zprávu o tom, jak se odebírají pionýráky, domy mládeže, kulturáky a pod. z péče státu a transformují se v ziskové záležitosti, např. v bordely. Nu což, pro část mládeže se tím otevírala cesta k řekněme výdělečné činnosti (ostatně v TV se objevovaly zástupkyně tohoto prý nejstaršího řemesla a další hosté pronášeli řeči typu – vždy to bylo, jen ti komouši pro to neměli pochopení). Různé dětské léčebny – např. pro sluchově či zrakově postižené se vracely jeptiškám, neb majetek je na prvním místě. O tom,… Číst vice »

prozaik
prozaik
Reply to  Bety
22. 5. 2021 18:08

Velmi oceňuji slovo „prý“ v dané souvislosti, protože onen stupidní mem je jedna z největších lží, jaké se kdy podařilo démonům rozšířit mezi lidmi.
Marně mohou znovu a znovu historici, sociologové, a další, tuhle kravinu vyvracet. Vždy se najde někdo, kdo ji znovu pustí do oběhu.

Krádeže ( „restituce“ nebo i zpustnutí ) různých dětských léčeben, táborů, rekreačních středisek, kluboven, apod. je zločin, který se nebes dotýká.
Věřím, že viníci budou jednou tvrdě voláni k odpovědnosti. A jestli ne za svého pozemského života, tak bez pochyby po něm. Tak jest a tak bude.

Last edited 1 rok před by prozaik
Bety
Bety
Reply to  prozaik
23. 5. 2021 8:47

Těch PRÝ by se našlo… V dnešní době se PRÝ vyrábí jak na běžícím pásu a třebaže skuteční historici se z toho mohou osypat, novináři bez znalostí o čemkoli vždycky vědí všechno líp a hlavně mají možnosti je šířit. A to je k dispozici spousta archivního materiálu. Tak mě napadlo, když spoustu lidí dokázali přesvědčit, že stalinská doba byla dobou temna bez ohledu na skutečnost, jak to asi bylo s těmi krvežnivými Aztéky, kteří prý tisícům lidí vyřezávali srdce, a proto bylo povinností Španělů a katolické církve (která otevírala cestu hříšníkům do království nebeského pomocí upalování) přinést jim tu správnou… Číst vice »

prozaik
prozaik
Reply to  Bety
23. 5. 2021 9:10

Podobný problém existuje s historií Slovanů, která už asi definitivně zůstane v mlze. Hypotézy oscilují mezi tlupami zablácených, bázlivých primitivů přes kruté bojovníky až po vysoce oduševnělou, etickou civilizaci, plnou solidarity a vyspělých technologií. Každý ze současníků si pak, dle potřeby, některou z hypotéz prostě vybere a tu pak zastává. Přitom, i při nedostatku záznamů, na přiblížení k pravdě stačí mnohdy selský rozum. Leccos se dá odvodit… Co se Aztéků nebo Inků týče je věc taky zamotaná, protože zvěrstva Španělů jsou neobhajitelná ( za což nemůže bible ani Kristus ), ale existuje hypotéza, že v době jejich příchodu do „Latinské… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  prozaik
23. 5. 2021 10:14

Nakolik byly či nebyly tyto říše v úpadku je opravdu jen v oblasti hypotéz. Rozhodně třeba Inkové byli v rozvoji zemědělství daleko před Španěly. Bohužel pro ně svůj potenciál nerozvíjeli v oblasti smrtících zbraní, takže muškety pro ně znamenaly katastrofu.
Ráda vidím, že Rusko obranu v této jediné síle, jíž jsou novodobí konkvistadoři schopni uznat jako překážku obsazovacího výboje
nezanedbavájí.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
25. 5. 2021 7:53

„Všichni se chtějí do nás zakousnout a z nás něco odhryznout. Měli by ale vědět, že jim vyrazíme zuby, aby nemohli kousat. To je zřejmé a klíčem k tomu je rozvoj našich ozbrojených sil.“

prozaik
prozaik
22. 5. 2021 19:12

Pjakinův spravedlivý hněv nad činem v Kazani ( i lhaním o SSSR ) je zcela na místě, ale jeho ambivalence k trestu smrti je zvláštní. Na jednu stranu mluví o riziku zneužitelnosti, kdy by stupidní policisté a soudci byli schopni takhle likvidovat kohokoli ( vykonstruovaná obvinění nevinných na jedné straně a vyviňování zločinců na druhé jsou běžné fenomény v mnoha zemích ), ale přitom si uvědomuje, že absence tohoto nástroje pomáhá chránit teroristy i jejich návodce a sponzory. A to je moc špatně. Jak z toho ven ? Pjakin neví… Jen doporučuje četbu svých spisů… Jenže ani v nich mnoho… Číst vice »

zajoch
22. 5. 2021 20:05

Američané vytvořili jadernou bombu, ale její tvůrci byli většinou vzdělaní emigranti z evropských zemí. V Rusku pracovali v jaderné oblasti Rusové a jejich vynikající mozky dokázaly v těžkých poválečných podmínkách téměř zázraky. Pjakin schopnosti Rusů lidem stále zdůrazňuje. Jeho proslovy jsou určeny Rusům a ne nám, tak nevidím důvod různých výsměchů jeho pravidelným úvahám o nynější ruské trikoloře. Rusové mají výborné mozky, jsou známi jejich přední matematici a technici. Pokaždé je mi smutno, když slyším nebo čtu nespravedlivé výsměchy na adresu ruských „mužiků“. Kdysi jsem četla cestopisy Svena Hedina. Jeden z nich měl námět cestu z Číny do Evropy přes… Číst vice »

Irena
23. 5. 2021 8:04

Hned šest ruských vojenských lodí vtrhlo na cvičení vojenského námořnictva USA a Japonska. Zahájené rozsáhlé vojenské cvičení vojenských námořních sil Japonska a USA zmařila skupina bojových lodí ruského Tichooceánského vojenské námořnictva. Podle dostupných údajů byly vojenské manévry zaměřené na demonstraci síly Rusku a Číně zmařeny poté, kdy skupina šesti ruských vojenských lodí fakticky vtrhla do oblasti prováděného cvičení a donutila lodě Japonska a USA tento region opustit. Podle údajů informačních agentur Rusko nejen prodemonstrovalo moc svého námořnictva, ale také zachránilo skupinu čínských vojenských lodí před reálným střetem s USA a Japonskem. Podle dostupných údajů se síly Japonska a USA pokusily sevřít… Číst vice »