Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 22. 3. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Lízat boty, lízat zadek * Zbláznil se Joe Biden? * Válka s Trumpem pokračuje * Kauza Lena Goldfields * Spojené státy vstoupily do věku přestavby * Erdogan chválí Putina, Turecko před zhroucením * Ticho v Evropě * Proč jednají Spojené státy s Čínou na Aljašce? * Putinova kritika bolševiků

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

3.4 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
28. 3. 2021 0:18

Dnes se Pjakin rozparádil ! Samé olizování bot a zadků nepřátel Ruska . Mám takový dojem,že přes veškerou podporu gosudarovi Putinovi se dnes snad poprvé ozvala slova kritiky. ! „Doufám,že si bude V:V.Putin dávat víc pozor na slova,která řekne.“..Šlo jasně o poslední Putinův projev na stadiónu v Sokolnikách plném nadšených mlaďochů. Měl jsem z toho pocit,že tu mládež připravuje na další historickou válečnou zkoušku. Nedovedu si představit,že bych před 30 léty uvěřil,že jednou budu fandit ruským zbrojařským úspěchům / vypnutí systému Aegis na us.Cook před 2 léty,nadzvukové rakety s jaderným motorem a pod/ a chápat stalinské období SSSR jinak,než jak… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Hudryperman
28. 3. 2021 8:30

Otázka zní: Nechali někdy Rusko něco poklidně budovat? Nechali někdy něco poklidně budovat vůbec někoho?

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
28. 3. 2021 11:40

Právě v tom spočívá rozdíl mezi suverénním státem a věčným vazalem – Západ rozumí jen jazyku síly a dnes je to nad slunce jasné.
„Rusko se soustřeďuje, Россия сосредоточивается“, rok 1825, Alexander Gorchakov, ministr zahraničních věcí a kancléř Ruské říše, přítel Puškina.
A tomu Západ brání jak se dá. Nonstop. Kdyby Rusko nemuselo investovat už skoro století do své obrany nehorázné částky, už dávno by byl zlatý rubl a úplně jiná životní úroveň.

JanDrda
JanDrda
Reply to  Botičky od Diora
28. 3. 2021 18:07

A ještě bych k tomu dodal, pokud by nenastoupila Chruščovova parta … J. V. Stalin (to je k Hudrypermanovi) je historicky složitá osobnost, díky Chruščovovi, a dalším (třeba Roj Medveděv v ´89) byla vyzdvihována pouze negativa a řada věcí silně překrucována. Podobmě s Beriou. Velký Gorby se na tom podepsal také.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  JanDrda
28. 3. 2021 20:15

Vím, že po mé smrti bude na můj hrob navršena hromada špíny, avšak vítr dějin ji nemilosrdně rozptýlí!comment image
Už se to stalo.

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  JanDrda
28. 3. 2021 21:17

Ano, je mi známo,jenže u nás se v souvislosti s kritikou Stalina změnilo politické ovzduší. V 1955 roce studenti mohli uspořádat do té doby nemyslitelně svobodný majáles a náš život v té době se nedal srovnat s tím co bylo ještě před rokem,dvěma… Kdyby nedošlo v 56,roce k maďarskému povstání,po jehož pádu nastolila naše vystrašená komunistická věrchuška ostrou politiku s důrazem na třídní boj,mohl být život v ČSR stále lepší. Masově se nedoporučovalo ke studiu na VŠ Maturovali jsme v roce 1958 a více než polovina třídy nedostala právo jít k přijímacím zkouškám na VŠ.Zkoušeli jsme to všelijak,já na příklad… Číst vice »