Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 8. 2. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Mafiánství vylučuje soudržnost a soudržnost vylučuje mafiánství * Vštěpování kultu zrádců a vštěpování psychologie fňukalů * Nač potřebujeme vědce, lékaře a učitele, když máme prokurátory? * KGB vs. KSB * Brání konceptuálové Putina? * Lavrov: EU je nespolehlivý partner * Kritika „svatých devadesátek“ * Spotřební materiál Navalnyj * Schůzka Ašurkova s britským agentem * Čím bude nahrazena ruská hymna na OH? * K čemu budou miliony vlasovců se znalostí KSB?

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

4.4 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
13. 2. 2021 21:44

Poznámka pro ty, kteří dávají přednost rychlejšímu čtení textu českých titulků, než je časově náročnější sledování celého Pjakinova videa: Vzhledem k tomu, že odkaz na titulky vede (už po několikáté) na nesprávnou stránku webu Ulož.to, kde kromě sdělení „Složka je prázdná“ už nic víc není, trochu jsem hledal a text těch posledních titulků jsem nakonec našel na

https://uloz.to/file/0zQs1YhkD79g/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-08-02-2021-txt

odkud je možné si jej pohodlně stáhnout. Důvod, proč tomu tak je, že titulky už několikrát nebyly k nalezení, nekomentuji. Někdo by možná pojal názor, že šířím konspirační teorie.

Last edited 11 měsíců před by PPK
prozaik
prozaik
14. 2. 2021 5:38

Jsa smířlivě naladěn ( a po roce ignorace, kdy Pjakin řekl neskutečné kravinium, takže jsem ho přestal sledovat ) začetl jsem se do jeho nových postřehů.

A hned v úvodu narazil na další klenot, který by nedal dohromady ani český velikán :

„mafii zrodila starozákonní biblická koncepce, která díky zákonu času existovala v minulosti. A dnes ty mafie stále více prokazují svoji neakceschopnost.“

Vážím si úsilí překladatelky, ale fakt se domnívám, že tohle za to nestojí…
To už spíš Starikov, Michalkov, Kedmi, Micheev, Putin, Zacharovová, Lavrov, apod.

Bohumil
Bohumil
Reply to  prozaik
14. 2. 2021 8:56

Čemu na té větě přesně nerozumíte ? Ta „neakceschopnost mafie“ se může v reálném životě projevovat třeba tak, že ona omezuje svou činnost ve veřejném informačním prostoru jen na primitivní házení blátem, ničeho rafinovanějšího a především účelnějšího už není schopna a je (mafie i její technologie) při té činnosti viditelná a pochopitelná pro stále větší okruh lidí – tedy – tím její činnost přestává být produktivní a efektivní z hlediska dosahování jejich cílů.
A protože překladatelka chápe víc než vy, celkem přirozeně sama posuzuje co překládat bude a co ne.
Mimochodem – který projev např, Putina není přeložen ?

malymax
malymax
Reply to  prozaik
14. 2. 2021 12:12

Koncepce pojetí způsobu života jsou na planetě Zemi dvě.
Jedna z nich je vyjádřena v bibli:

„A budeš panovat nad mnohými národy a oni nad tebou panovat nebudou.“

Být někomu nadřazen, nebo někomu podřízen, je z mého pohledu jasné podhoubí pro vznik mafiánských struktur už v hluboké minulosti, takže bych to jako „klenot “ rozhodně neoznačil.
A tou druhou koncepcí je ruský princip, který byl v roce 1991 rukama zrádců přenechán ke zničení Západem, prioritně Británií a USA.

Děkuji paní Ireně za neúnavnou činnost.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
14. 2. 2021 9:13

Agent Donald byl osvobozen, těšme se na rok 2024 :-)

fajt
fajt
Reply to  Botičky od Diora
14. 2. 2021 10:30

do té doby se toho může hodně stát a proběhnout – třebas nějaký konflikt za ztracená imperiální zvrhlá práva, doník může být prvním fantem bažiny naražený na válečný kůl. ..)

Irena
14. 2. 2021 15:28

Na Ukrajině pracovníkům jediného tamního závodu těžícího a obohacujícího uran, kteří nejednou protestovali kvůli nevyplácení mezd, poradil zástupce ministra energetiky Jurij Vitrenko, aby šli raději do Polska sbírat jahody, že tak budou Ukrajině užitečnější, než v tomto „ztrátovém“ provozu. Cituji:Jak píše Strana, tak zástupce Východního těžebního a obohacujícího kombinátu ohromila Vitrenkova reakce v odpověď na slova, že horníci budou odcházet a odjíždět za prací do zahraničí, pokud se situace nezmění. Podle názoru tohoto úředníka, jsou podmínky v zahraničí lepší, proto budou ti, kteří tam odjedou za prací, zpátky na Ukrajinu převádět peněžní prostředky: „Tyto peněžní převody od „zarobitčan“ (lidí, kteří byli nuceni… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Irena
14. 2. 2021 16:57

Nač by ukrajinské energetice byli kvalifikovaní pracovníci? Až jim NATO pomůže porazit to „agresivní Rusko“, tak budou jistě mít ruský plyn zdarma. A čím více Ukrajinců bude makat na cizích plantážích, tím více euro jim přiteče a tím méně se budou muset starat o ty v cizině i o ty doma.