Otevřený dopis řediteli Českého rozhlasu: Ukončete manipulaci české společnosti

Otevřený dopis (OD) řediteli ČRo Mgr. Rozvoralovi převedený do videoverze nabízí více než text samotný. Důkazy o šíření dezinformací veřejnoprávním ČRo (audio ukázky uvnitř), manipulace veřejnosti, mnohačetné porušení Kodexu ČRo. Součástí je též ukázka techniky, na které je postavena covid-globální manipulace populace.

Podpora a vaše zapojení

Pošlete alespoň email na ombudsman@rozhlas.cz s textem: Připojuji se k textu Otevřeného dopisu řediteli ČRo Mgr.Renému Rozvoralovi – ‚Ukončete manipulaci české společnosti‘ ze dne 12.12.2020

ObcaneCR.cz – občanská aktivita

2.9 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
22. 12. 2020 11:24

Američtí zaměstnavatelé začali po zaměstnancích vyžadovat očkování. Pracovníci „mají“ sice právo injekci odmítnout, potom jim však hrozí vyhazov. Na férovku. Všichni jsme věděli, že něco takového přijde. Ale že to nabere takový švunk, to jsem aspoň já nečekal. Berou to fakt rovnou na solar. Vakcinační hysterie se patrně bude stupňovat.comment image

malymax
malymax
22. 12. 2020 12:33

POSLECH této vysílačky,
nebo sledování ČT, je jedna z mála naprosto svobodných voleb občana, v této době zákazů a příkazů.
Vůbec netuším,
KDO z populace ještě poslouchá zmíněné rádio.
Horší to bylo během mé zákl.voj. služby, tehdy bylo sledování Televizních novin povinné, doplňováno PŠM – politické školení mužstva.

Že se posluchači a diváci nechají dobrovolně krmit propagandou, je jejich blbost.
K čemu důvěru nemám,
to neposlouchám, ani nesleduji.
TAK jednoduché je to, pane Novák.

Irena
Reply to  malymax
22. 12. 2020 13:56

Stejně jako je „svobodná volba občana“ si tu vymývačku mozků povinně platit, že? Řízení je proces informační a lidé se rozhodují na základě informací, které se k nim dostanou. Stát jako naše širší rodina má dbát na to, aby ty informace byly adekvátní, protože jinak se lidé v životě budou rozhodovat špatně. Pokud to náš stát nedělá, znamená to, že není v našich, ale v cizích rukách. A ostatně i posloucháním té vymývačky mozku a porovnáváním informací z jiných zdrojů se člověk právě k této závažné informaci dopracuje! A jakmile pozná, že je něco špatně, může s tím začít něco… Číst vice »

malymax
malymax
Reply to  Irena
23. 12. 2020 8:05

Žádná povinná platba, na rozdíl od sousedního Merkelstátu neexistuje. Tamější občané platí povinně, s vyjímkou pobíračů HARZ IV. ,ať bednu mají, nebo nemají.
Nikomu se u nás nebrání, aby se od všeho odhlásil.
TAK, jako k vedení války jsou potřeba obrovské finanční zdroje, tak jsou zde tyto „zdroje“ (občané),
ve formě otevřeného dopisu zcela nedostatečné k provedení žádoucích změn, což potvrzuje poslechovost a bezvýznamnost ČRo.
Spíše lituji diváky, sledující denně výpotky politbyra z Kavčích hor, přesto nadávajíce, netušíc, že ONI si svou spacákovou revoluci rozvracet nenechají.