Přehlídka ukrajinských vojsk v Doněcku

Ukrajinský prezident Porošenko slíbil, že 24. srpna proběhne v Doněcku přehlídka vojsk u příležitosti Dne nezávislosti. A novoruští domobranci velkoryse splnili jeho slib. Proběhla.

Nakonec jely úklidové vozy…

Námět: Petr

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jaa
jaa
24. 8. 2014 22:10

tak nevím, podobné jsem viděla ve zprávách . ale že je to z Kijeva

mirror
mirror
24. 8. 2014 22:34

jaa napsal
tak nevím, podobné jsem viděla ve zprávách . ale že je to z Kijeva

Zvuk byl stejný nebo použili svůj

severočech
severočech
25. 8. 2014 6:46

2 jaa: Podobné? Ještě tam chybělo házení praporů na hromadu.

Béda
Béda
25. 8. 2014 6:47

Proč se prezidentovi západní Ukrajiny říká prezident Ukrajiny? Proč o míru na Ukrajině jedná Putin s Porošenkem a ne Obama s Porošenkem? Takhle to vypadá, že je Rusko s juntou ve válečném stavu. Porošenko slíbil na modernizaci fašistické armády 3 mld. dolarů. Kde je chce vzít a kdo to za zbankrotovanou zemi zaplatí?

Béda
Béda
25. 8. 2014 7:25
Béda
Béda
25. 8. 2014 7:52

Rusko se ptá, zda je Amerika pořád ještě v stavu schopnosti “účastnit se na řešení mezinárodních problémů” Rusko se ptá, zda je Amerika pořád ještě v stavu schopnosti “účastnit se na řešení mezinárodních problémů”. Včera to byla Čína, co napadla americký status supervelmoci (a tudíž i status dolaru jako rezervní měny), když Sina News konstatovaly následující: Jejich průzkumné letouny desetiletí šmejdily v zahraničních vzdušných prostorech a zíraly na vojenská tajemství jiných zemí, jako nechutný zloděj špehující své sousedy za plotem. Ale když soused přiběhne s velkým klackem, tak zlodějíček stáhne ocas, utíká a obviňuje souseda… „Cynická bezohlednost k osudu civilistů… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
25. 8. 2014 10:26

Dneska v noci jsem chytil zprávy na ČRO1 knedložurnál , reportér Dorazím přímo na náměstí v Kyjevě na oslavách Dne nezávislosti , totálně závislí Ukrajiny . No to bylo peklo , udělaly to tak ty sociopati že to působylo že na západě jsou samí uprchlíci z východu , samí rozhovory s lidma , který údajně prchly před teroristama z Doněcku etc. před Rusákama ! tak to vykonstruovaly a hned se jdou podívat na přehlídku vojenský techniky , to má logiku ne ? A řikaj doufáme že se se s tim Ukro amráda nebude mazat a ty ruský teroristy co nejdřív… Číst vice »

Irena
25. 8. 2014 10:49

Brigáda Přízrak
Domobranci postavili kamery ve vzdálenosti 3 km od stanoviště okupantů a paralelně nahrávali pozice svého dělostřelectva. Ve výsledku je vidět video s interaktivním zničením stanoviště nepřítele.

http://politikus.ru/events/27861-rabotaet-brigada-prizrak.html

orinoko
orinoko
25. 8. 2014 12:10
nikdo
nikdo
25. 8. 2014 12:16

Batalion Azov prý přestal poslouchat velení operace http://www.vz.ru/news/2014/8/25/702044.html . Že prý už mají od Ilovajska 4 zabité a 35 raněných, tak opustili pozice a jdou si odpočinout a nechat se dokompletovat. Velení mělo představu, je je pošle do Novoivanovky bránit opolčencům v pohybu na jih, ale asi tam bude muset poslat někoho jiného.

orinoko
orinoko
25. 8. 2014 19:29

Vidím to celkem plasticky a živě: Pokud by Novorusi vyrazila na pomoc husitská spanilá expedice, tak čokoládový Bob Porošenko by mohl najít útočiště jen v Hitlerově berlínském bunkru. Kdyby věc nebyla vážná, tak bychom zde mohli s velkým zadostiučiněním /tzv. satisfukncion/ konstatovat, že fašouni na Haliči jsou schopni dát dohromady akorát tak operetní army. Poroch jako Kecal … a jeho army … jako z prdu duch. Tady u nás se množí případy, kdy haličský drek přijde do hospody … žere, chlastá v pivní i tvrdé menzuře … ale platit se mu nechce. Dvě hospody už přešly na ruský systém. Něco… Číst vice »