P. C. Roberts: Amerika se stala synonymem krutosti

Americké ministerstvo spravedlnosti (sic) přijalo praxi, při níž odděluje děti přistěhovalců od svých rodičů a pak je přiděluje do tzv. „pěstounských domů“. Jak uvádí web The Intercept, „US ministerstvo zdravotnictví a humanitárních služeb“ (sic!) oznámilo Kongresu, že nemůže dohledat, kam se podělo 1475 dětí, takto od svých přistěhovatelských rodičů odloučených. Má se za to, že byly nejspíše prodány bohatým pedofilům.

Americkým občanům se namísto této syrové skutečnosti vypráví, že přistěhovalci přicházejí do USA s cílem přiživovat se na jejích sociálních službách a páchat zde své zločiny. Ne že by tomu tak v mnohých případech nebylo; nicméně hlavním hybatelem přistěhovatelství z Latinské Ameriky je dlouhodobé odmítání Washingtonu dovolit jakékoli zde působící vládě sloužit svým občanům a nikoliv podporovat americký byznys a válečnické směřování USA. Protože pokaždé, když si obyvatelé zvolí vůdce, který chce reprezentovat spíše je než americké zájmy (např. Chávez nebo jeho nástupce Madura ve Venezuele), Washington nejdříve tyto politiky zdémonizuje a pak svrhne. Dá se proto hovořit o zázraku, že venezuelská vláda navzdory chaosu, který Washington v zemi už roky vyvolává, zůstává zatím u moci. Existují však důkazy o tom, že se Washington chystá vyřešit tento problém tak, že k útoku na Venezuelu vyštve svůj loutkový stát Kolumbii.

Za tím účelem se snaží kolumbijské svaly posílit a v rámci této snahy asocioval Kolumbii s NATO. Čímž do podpory Kolumbie zatáhl i všechny evropské členy této aliance, což je alarmující o to víc, že se tak děje v době, kdy Washington připravuje akci pod falešnou vlajkou, která má útok Kolumbie na Venezuelu ospravedlnit

Jaký jiný důvod by též protlačování jihoamerické Kolumbie do severoatlantického vojenského společenství mohlo mít, že ano?

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
4. 6. 2018 16:12

Tak tuhle zpravu samozrejme vyvracet nebudu. Ano, je to tak. Jsem rada, ze Roberts tuto informaci siri v Americe. Ilegalnim emigrantum, kteri jsou chyceni po protizakonem prekroceni hranice USA, se decka odebiraji a nikdo uz je nevidi. Zmizi. To by si mel kazdy rodic- bezenec uvedomit, nez se rozhodne s detmi prelezt plot, nebo preplavat Rio Grande. Jejich chyba, ze mu pak gringove ukradnou deti. Nemeli se do imperialisticke Ameriky uporne cpat, vzdyt je zde jen bida a vykoristovani. :-) Jen bych navrhla, aby si deda Roberts vzal k sobe domu nejmene deset deti, pubertaku (od 12 do 18 let),… Číst vice »

PPK
PPK
4. 6. 2018 16:55

Z diskuse podd videem:
Peaton před 2 týdny
john hansberry There are 5 million Colombians who live in Venezuela they are the ones leaving and returning daily

Dobře snažíš dělat z lidí blbečky, Daníčku! :-)
https://www.bing.com/search?PC=WCUG&FORM=WCUGDF&q=It's+Colombia+not+Columbia%EF%BB%BF

Dana
Dana
4. 6. 2018 18:58

Zrejme nekdo nerozumi vypovedim samych Venezuelanu, s tim nic nenadelam. Snad vam v Cesku uz oznamili, ze jde o velky exodus z Venezuely. Pet milionu Colombianu zijicich ve Venezuele je jen kapka v kyblu, jestli je to vubec pravda. Venezuela ma hranice s nekolika staty, takze nevim, proc se hrnou nejvice do Colombie. Asi proto, ze v rade OSN byla vyhlasena ohledne uteku Venezuelanu humanitarni krise, coz znamena, ze Colombie dostava miliony na humanitarni pomoc. Mne je uplne jedno, zda socialisticky stat Venezuela prosperuje ci ne, mne zajimaji ti chudaci, kteri se dostanou az do Mexika a ilegalne se snazi… Číst vice »

Dana
Dana
4. 6. 2018 19:02

Oprava. Ne Colombie, ale Venezuela.
Mam dojem, ze si tu socialistickou Venezuelu hyckaji imperialiste jako odstrasujici priklad… :-)

Bety
Bety
4. 6. 2018 20:11

Dana napsal
Ilegalnim emigrantum, kteri jsou chyceni po protizakonem prekroceni hranice USA, se decka odebiraji a nikdo uz je nevidi. Zmizi. To by si mel kazdy rodic- bezenec uvedomit, nez se rozhodne s detmi prelezt plot, nebo preplavat Rio Grande. Jejich chyba, ze mu pak gringove ukradnou deti. Nemeli se do imperialisticke Ameriky uporne cpat, vzdyt je zde jen bida a vykoristovani.

Ta Amerika, ta země neomezených možností!!
Půldruhé tisícovky státem odebraných dětí zmizelo a zřejmě bylo prodáno pedofilům a troll Dana se ani nezačervená!!! Proč taky. Vždyť je to záležitost nabídky a poptávky – jednoho z pilířů svobodného světa.

PPK
PPK
4. 6. 2018 21:59

Ach jo. Tak si ještě jednou polopatě zopakujme ten citát z diskuse pod videem anglicky, německy a česky: There are 5 million Colombians who live in Venezuela they are the ones leaving and returning daily. Es gibt 5 Millionen Kolombianer Leben in Venezuela, die sie verlassen und wieder täglich sind zurückkehren. Je tam 5 milionů Kolombijců, kteří žijí ve Venezuele a kteří odjíždí a denně se vrací. Lidem, kteří u nás v ČR kdysi také jezdili za Masaryka a pak i v 90.letech na práci DENNĚ do Německa dělat (např. pomocné práce) a DENNĚ se vraceli (returning daily), se na… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
5. 6. 2018 6:43

snad ne úplně celá,
a snad ne navždy.
Třeba zase jednou…
zejména druhá hodina této hudby je velmi pěkná…
Relaxing Music, Peaceful Music, Instrumental Music, „Flying Over“ by Tim Janis
https://www.youtube.com/watch?v=ViPMgYIz8wA&feature=youtu.be

Dana
Dana
5. 6. 2018 12:51

Kdyz si myslite, PPK, ze ten napor lidstva na hranici mezi Colombii a Venezuelou je tvoren ponejvice colombijskymi transitnimi delniky, pak neni co resit. :-) Tohle je mimochodem zprava pochazejici z bolivarskeho okruhu: https://www.reuters.com/article/us-venezuela-colombia-immigration/venezuelans-flock-to-colombia-in-last-half-of-2017-government-idUSKBN1F81Z0 A v roce 2018 se emigrace z Venezuely jeste zvysila. Ja byt Madurem, tak zavru hranici, pac mu v zemi nikdo nezustane….V Colombii se take komuniste chteli dostat k moci, nakonec v obcanske valce prohrali. Bidny stav ve Venezuele komradum ukazuje, jak to dopada, kdyz se znarodnuje. :-) Az zacnou jecet levicaci, ze americti imperialiste znicili socialni stat Venezuelu, pak budete mit jistotu, ze Madurova vlada… Číst vice »