P. C. Roberts: Britská vláda přiznává: Dvě injekce – a kus vaší přirozené imunity je pryč

Jak uvádí U. K. Health Security Agency ve zprávě o očkování proti Covidu-19 za 42. týden, protilátky u lidí, jejichž těla se po dvou protikovidových injekcích dostala do styku s infekcí, jsou zjevně nižší, než u lidí, kteří se očkovat nenechali. Ve zprávě se dále vysvětluje, že tento pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý. (ZDE)

„Co to znamená? Několik věcí a všechny jsou špatné“, píše Alex Berenson. „Víme, že vakcíny infekci či přenos viru nezastavují (zpráva naopak ukazuje, že leckde jsou očkovaní dospělí infikováni mnohem častěji než neočkováni)“.

Britové nám tím tedy říkají, že dospěli k názoru, že vakcína narušuje vrozenou schopnost našeho těla produkovat protilátky nejen proti tzv. S-proteinům viru, ale i proti jiným jeho součástem. A u očkovaných lidí se navíc zdá, že již nedokáží produkovat protilátky proti nukleocapsidovému proteinu, který vytváří jakýsi obal kolem viru a tak jej chrání proti pokusům jej likvidovat. Což u lidí neočkovaných samozřejmě neplatí.

K tématu: WHO omylem potvrdilo, že Covid není nebezpečnější než chřipka

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

4.6 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
28. 10. 2021 9:40

Na Parlamentních listech vyšel krátký rozhovor s laborantkou, která, protože má k tomu přístup, zkoumala hladiny protilátek. Podle ní u očkovaných je hladina protilátek nulová, oproti vysoké a dlouhodobé kterou mají lidé, co covid prodělali. (To může být vysvětlení toho, že očkovaní ve stále vyšším počtu stůňou). A co říct na reakci v diskuzi? Velký počet blbů tam hodnotil ne sdělení, ale její vzhled – asi čtyřicátnice, mírně obézní – prý takovou bych doma nechtěl, co má taková co kecat atd. a nejasnou zmínku v úvodu, že snad předtím pracovala v koloniálu. Jistě trollové a tak, ale připomenulo mi to… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Bety
28. 10. 2021 13:21

Odborně by na to uměl dát odpověď Peter, ale já se laicky domnívám, že „univerzální“, tj. přirozená imunita je (musí být) v každém případě spolehlivější, než ta kovidová (ověřeno chřipkovými vakcínami, mnohem déle používanými než mRNA a přesto nepříliš úspěšnými).
Protože v životě se nemusíme setkávat jen se SARS-CoV-2, je spousta jiných virů, jiných nemocí, na které ta spásonosvá proti-covidová vakcína nezabere – naopak. A když potom ta mRNA „naruší vrozenou schopnost“ bojovat s jinými nemocemi ….. slabá útěcha, že zrovna a jedině na Covid-19 se nezemře (i kdyby to nakrásně byla pravda)!

Bety
Bety
Reply to  Alva
28. 10. 2021 17:30

To je ono. Jakmile máte imunitu v háji, jste v háji.

orinoko
orinoko
28. 10. 2021 10:25

Schyluje se k veliké bitvě o české hospody. Vládnoucímu sajrajtu se až na výjimky nedaří rozdělit lidi na čočkované a ty bez čočky. A tak frontální útok Pípa z Kreténova povede na tyto pointy. Že po sobě konzumní obludé v chrámech konzumu lezou jak opice a šíří coronu i covida rychlostí, co Fauci povídá, nikoho netankuje. Zatím to vypadá na klasické třetiny. Třetina pojede podle stanného práva K.H. Koblihy a jeho Jakobi, třetina připravila Chytrou Horákyni a třetina má velmi slušný manuál – kudy z nudy. Žasl jsem, jak málo důvtipný sem. Přicházejí lidi a ptají se. A hodně jich… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
28. 10. 2021 10:37
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
28. 10. 2021 11:24
orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
28. 10. 2021 16:17

Tohle je jen předěl, mělo to být jinak, a hlavně na jinou muziku. Mám spoustu materiálu, který je problém umístit. Nicméně asi vznikla nová řada:

https://www.youtube.com/watch?v=-4v6HoPt_w8

Alva
Alva
Reply to  Irena
28. 10. 2021 19:36

Podívala jsem se i na pár diskuzních příspěvků. Z těch několika nejde odhadnout skóre, ale tipla bych si 50:50. Ukázka: 1) Ať chcípnou !!!!, Stara rypna, 27.10.2021 12:50:14 Jaký boj? Policie hospody zavře, majitele v klepetech odvede do vazby a ve zrychleném soudním jednání dostanou zatím jenom podmínku, ale zároveň jim soud napaří parlamentem schválené pokuty a 9 000 000 Kč. Paně Olmertovi by to měli v součastnosti nacenit i za jaro cca na 46 000 000. Při nezaplacení rychlá exekuce celeho jeho majetku. Pokud by to takto levně naš právní systém vyřešil – tak se vsadím, že by si… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  peter.
28. 10. 2021 13:26

Jiří Žáček: “ Při intenzivní a všestranné lékařské péči je život poměrně snadno vyléčitelnou chorobou. „