P. C. Roberts: Demokraté potvrzují mučitelku do funkce ředitelky CIA

Jak mohla být osoba, která by měla za zločin mučení vězńů sedět na lavici obžalovaných u amerického i mezinárodního soudu, jmenována ředitelkou americké Ústřední zpravodajské agentury (CIA)? Nač je všechno to plkání o ochraně lidských práv, když žena, která dohlížela na mučení vězňů, je nyní osobou, pověřenou vedením skrytých operací?

Srbský vůdce Miloševič, který bránil svou zemi před washingtonskou agresí, byl americkou vládou pohnán před soud s válečnými zločinci, který nesoudí nikoho jiného než právě oběti americké agrese. Ve vězení zemřel, anebo, jak někteří uvádějí, byl Američany zavražděn. Že jej soud nakonec zbavil všech obvinění a vynesl nad ním osvobozující rozsudek, bylo už mrtvému muži málo platné.

Avšak nyní potvrdil americký senát zločince skutečného, osobu, která mimo jakoukoli pochybnost spáchala „zločiny proti lidskosti“, ředitelkou CIA. Což vrhá ostré světlo na pokrytectví, dvojí standarty a totální absenci morálky vlády ve Washingtonu.

Jelikož někteří Republikáni se postavili proti jmenování hlavní americké mučitelky ředitelkou CIA, byli to Demokraté, kteří jí kladnou volbou vstup do funkce umožnili. Poslechněte si, jak své hlasování „pro“ zdůvodňovali.

Joe Manchin, senátor za západní Virginii řekl: „Prioritou pro Ginu Haspelovou je bezpečnost Ameriky. Je až neuvěřitelně zaujatou služebnící veřejného zájmu.“

Senátorka Heidi Heitkampová řekla, že Trump vybral ředitelku, která se pro svou funkci ideálně hodí, a že ona sama se postará o to, aby Kongres nad prácí Haspelové vykonával svůj dohled.

Senátor za stát Indiana Joe Donnelly řekl, že věří, že Haspelová „se z minulosti poučila, a že pod jejím vedením se CIA vypořádá se všemi mezinárodními výzvami a hrozbami.“

Krindapána jaké výzvy a jaké hrozby? Nic než bohapusté a prázné tlachání. Představme si zločince, který soudci říká: „Ze svých mnohých zločinů jsem se poučil a jsem nyní způsobilý být bezúhonným občanem, který dokáže své zemi pomoci.“

Floridský senátor Bill Nelson završil svůj osobnostní úpadek, když se s Haspelovou osobně setkal a po rozhovoru s ní došel k názoru, že je pro svoji budoucí funkci osobou vhodnou.

Senátorka Jeanne Shaheen řekla, že věří, že Haspelová už vězně mučit nebude. „Vaše ctihodnosti,“ řekl vrah soudci. „Slibuji, že znovu už vraždit nebudu. Jmenujte mě proto policejním šéfem.“

Senátor Mark Warner, místopředseda senátní komise pro zpravodajskou činnost, se jmenováním Haspelové šéfkou CIA souhlasil a dodal, že tato žena se dokáže Trumpovi postavit, pokud by jí mučit vězně přikázal. Čemuž rozumějme takto: Warner s mučením spojuje Trumpa a nikoliv Haspelovou, která mučení skutečně praktikovala.

Prosím, neposlouchejte nás, když budeme znovu mluvit o Americe, která jiné národy osvobozuje , chrání lidská práva, má mravní svědomí a je světlem Světa.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
21. 5. 2018 17:50

Hi.hi. Deda Roberts svou radou zase pozadu, nejmene 10 let. Tak dlouho totiz pozoruji ctenare anti-ami webu, kteri Ameriku “ moralne“ odsuzuji a neveri Amikum ani nos mezi ocima..Nu coz, Americane jsou na neduverivost zvykli. To bude asi normalni pokrok , v zaklade vedeny negativni energii. . Nekdy mi totiz pripada, ze i tento odpor naopak posiluje vliv Ameriky….

V clanku mi chybi rada P.C. Robertse, jak by se mel V.Putin zachovat a jak reagovat – odsoudit mucitelku bojovniku, partyzanu za spravedlivy svet.

peter.
21. 5. 2018 18:46

Dana:
Len provokujete!Dúfam,že sa tu nenájde nikto,kto by vám na tú provokáciu skočil.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 5. 2018 19:56

peter. napsal Dana: Len provokujete!Dúfam,že sa tu nenájde nikto,kto by vám na tú provokáciu skočil. Desatero korporátního LGBT-presstituta Dana, ze stále nepochopitelnějších důvodů stále účinkující na tomto skvělém serveru: • V jednoho satanáše Putina věřiti budeš. • Nevezmeš korporátní pravdu zadarmo. • Pomni, abys vlastní bankovní konto světil. • Cti korporátního chlebodárce, abys dlouho živ byl a dobře se ti vedlo na zemi. • Mediálně zabiješ. • Mediálně zesmilníš. • Pokradeš pro jedno procento vyvolených. • Aspoň jednou denně promluvíš křivého svědectví proti bližnímu svému, jinak nevyděláš. • Nepožádáš sekretářky svého šéfa Free Europe, protože tato není ve tvém vlastnictví.… Číst vice »

Dana
Dana
21. 5. 2018 22:50

Jak se smilni medialne ? Anebo to melo byt „manualne“ ? Panove, sice jste zabavni, ale vedle jak ta jedle. Deda Roberts je proste zapskly a vztekly, zklamany modernim svetem a tak aspon roznasi frustraci na internetu. Schvalne jsem se dnes podivala na jeho stranku, o cem se zase rozciluje. A hledme, Roberts ma problemy s internetem a je asi zabanovany. Bud nezaplatil za blog, anebo jej nasi multikulturni humanisti, co by teroristy nikdy nemucili, odstavili ze site. On si totiz dovolil moc, i na nase pomery. Jeho clanek o cernosske rase je nicmene zajimava esej. V mnoha aspektech pravdiva,… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
22. 5. 2018 9:58

Představme si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí. To by (ne)tvory jako toto LGBT-stvoření „dana“, hlásající a obhajující Zlo, tu nebyly. Podle mého diskuse na OM by měli být zabezpečeny heslem, které prolomí pouze individuum s IQ > 30. Tím „dana“ very democratically and naturally zmizí a bude jen dobře.
11. boží přikázání: „Chytrému napověz, hloupého kopni, s „danou“ se raději nebav a co nejdříve ji vykopni“.

Bety
Bety
22. 5. 2018 10:22

Nevím, čemu se pan Roberts diví – pověst CIA není o nic lepší, než jeho nové
ředitelky, takže k sobě pásnou jak se hezky česky říká jak pr.del na hrnec.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
22. 5. 2018 10:33

Bety napsal

Nevím, čemu se pan Roberts diví – pověst CIA není o nic lepší, než jeho nové
ředitelky, takže k sobě pásnou jak se hezky česky říká jak pr.del na hrnec.

++
:-)
Tady si snad každý něco najde:
http://www.slovnik.cz/docs/citaty.html

peter.
23. 5. 2018 5:15

Francúzi musia prijať ešte viac imigrantov!Aspoň taký miliónik.Tí potom vylepšia francúzsku ekonomiku,demografiu a privedú Francúzov k blahobytu.Bratstvo,rovnosť,sloboda !Konečne sa to podarí!
https://colonelcassad.livejournal.com/4206900.html