P. C. Roberts: Hillary v útoku na chlapácké řeči a na Rusko

Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová řekla, že prezidentská kampaň v USA je “svého druhu globální hanbou“, nedůstojnou amerického lidu. Řekl bych, že uhodila hřebíček na hlavičku.

Kriminální mailový záznam Hitlery musel být Obamovým režimem zprovozen ze světa, aby se kandidátka amerických oligarchů na chodníček k Bílému domu vůbec dostala. Dostala se tam, čímž jsme dospěli na okraj nukleární války s Ruskem a Čínou. A nejpodstatnějším problémem, který jsou v té souvislosti Američané nuceni řešit, je chlapské tlachání o přitažlivých ženách, vedené kdysi Trumpem a Billy Bushem v autobuse.

Jsem skutečně přesvědčen o tom, že tyhle povídačky jsou jako plky rybářů o tom, co velkého už u vody chytili, a musí se proto brát s úsměvem i kouskem pochopení. Ale proč jsou teď ta plácání najednou důležitější, než je válka s Ruskem, která, kdyby skutečně vypukla, byla by válkou nukleární s koncem života na Zemi?

Trump prohlásil, že nevidí důvod pro válku s Ruskem. Ani důvod pro další existenci NATO čtvrt století po zániku Sovětského svazu.

Jsou Trumpovy choulostivé řeči o ženách nebezpečnější, než provokativní řeč o ruském prezidentovi, kterého Hitlery nazývá „novým Hitlerem“? Který šílenec by byl schopen osočit takto bezdůvodně a urážlivě prezidenta země, jež je schopna vymazat USA a celou západní Evropu z povrchu zeměkoule v několika minutách? A co je hrozivější? Když je několik žen osahaváno, anebo když se v nukleární válce všichni vypaříme? Jestliže na tuto otázku nemáme odpovědi, jsme příliš hloupí na to, abychom si zasloužili žít.

Chystají se americké ženy zvolit Hillary coby odvetou za Trumpovy obscénní hlášky? Jestliže ano, potvrdí tím jen to, že zavedení volebního práva pro ženy bylo omylem. Nebude už však nikdo, kdo by ten omyl v historické práci stačil zaznamenat.

Hillary s dopomocí presstitutek – prodejných děvek, které lžou, aby se uživily – a které dnes reprezentují americký tisk a televizní média – uspěla ve snaze soustředit prezidentskou kampaň na problém, který s nebezpečnou situací, vnucenou Světu právě jí a jejími neokonzervativními kamarády, nemá absolutně žádnou souvislost.

Killary-Hillary obviňuje ruskou vládu z toho, že se ve spolupráci s Trumpem nabourala do jejích emailů, předala je WikiLeaks, které je pak pustily do světa. A jaký je cíl téhle absurdní pohádky? Nic jiného, než odvést pozornost od toho, co v těch emailech vlastně je.

Nejvážnější problémem, před kterým dnes stojíme, je skutečnost, že se Washingtonu podařilo přesvědčit ruskou vládu o tom, že se Rusko stane cílem preventivního amerického útoku. Jestliže je ovšem nějaký národ přesvědčen, že bude zničen, je nepravděpodobné, že bude sedět a čekat, až ten úder přijde. A zvlášť nepravděpodobné je to u nukleární mocností, jakou je Rusko, strategicky spolupracující s další nukleární mocností – Čínou.

Hlas pro Hitlery je hlasem pro konec života na Zemi.

A ještě pokud jde o Trumpovy tlachy o ženách? Nikdo, kdo viděl Trumpovu manželku, snad nejkrásnější a nejelegantnější ženu na Světě, hovořící pěti jazyky, jim nemůže přikládat žádnou váhu. Ale Hillary jim dává váhu celé naší živé planety.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
80 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
20. 10. 2016 16:38

Americké ženy, mládež všeobecně a tak …
http://m.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot

Irena
20. 10. 2016 16:44

Sio napsal

Americké ženy, mládež všeobecně a tak …
http://m.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot

Ještě tam chybí druhá polovina, kdy těm americkým „inteligentům“ vysvětlí, co to vlastně to právo šaría znamená. To bych se na ty reakce ráda podívala, i když možná se jim to ani vysvětlit nedá, myslíte, že mají na to, aby to vůbec pochopili…?

Asfalt
Asfalt
20. 10. 2016 16:57

Sio napsal

Americké ženy, mládež všeobecně a tak …
http://m.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot

Hezké. Přesně tak režim funguje.

hudryper
hudryper
20. 10. 2016 16:57

Není se co divit,že se Robers naštval. To,co předvádí tzv. americká demokracie světu je urážkou člověka a vyplývá z toho.že jde o slepou vývojovou cestu,kde na jejích chodnících nabízejí Madony
kvalitní orální sex každému,kdo dá svůj hlas životu ve lži ,pokračování po slepé koleji pro všechny.

Bety
Bety
20. 10. 2016 18:44

Kromě propastné neznalosti těch mladých Američanek to předvádí také to, že předvolební program vlastně nikoho nezajímá. Rozhodují se podle ksichtu, případně dalších naprosto irelevantních věcí jako je např. to, že Trump má směšnou přehazovačku a Hillarin účes je dobrý. Hillary je žena, což je plus, to, že jí zřejmě přeskakuje už důležité není. Moc pěkné vyhlídky na NWO v čele s tímto národem. I u nás je jistě slušně velký podíl takto „inteligentních“ lidí, troufám si ale říct, že na USA v tomto nemáme.

Dana
Dana
20. 10. 2016 18:55

Tak i tento tezce senilni deda Roberts ma vlhke sny o Melanii ? Ajajaj. :-) V Americe jsou miliony volicu, kteri jsou nezavisli, nepatri k zadne politicke strane. Ti rozhodnou volby. Zatim je to pat.. Mne situace moc nevzrusuje, protoze Donald ci Hillary jako president budou stale podlehat Kongressu, ktery je republikansky- a stale budou muset respektovat ustavni zakony zeme. . Mame zde ruzne paky, checks and balances, jak provozovat zahranicni politiku. Nadeje na miroveho Trumpa bych moc nezivila, protoze on by i nadale v Iraku zustal a take se vyjadril, ze teroristicke organisace spolu se sympatizanty musi byt vybombardovany… Číst vice »

Sio
Sio
20. 10. 2016 19:05

Irena napsal
Ještě tam chybí druhá polovina, kdy těm americkým „inteligentům“ vysvětlí, co to vlastně to právo šaría znamená. To bych se na ty reakce ráda podívala, i když možná se jim to ani vysvětlit nedá, myslíte, že mají na to, aby to vůbec pochopili…?

Myslím, že všichni na tom videu slyšeli slovo šaría poprvé …

Sio
Sio
20. 10. 2016 19:11

Dana napsal
http://m.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot

No, Němci tomu taky nevěřili, než je poslali uklízet mrtvoly do koncentráku, aby to viděli na vlastní oči. Zločiny gaunerů zastupujících americké občany s milióny obětí jsou zcela neoddiskutovatelné, ví to celý svět. Stejně jako totální nevzdělaností jsou Amíci světově proslulí. Pokud vám to uniklo:
http://m.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot

Aleš
Aleš
20. 10. 2016 20:33

Jiné cesty z toho není,
jde o NATO rozpuštění.
Naše vlajka se nápadně podobá té filipínské.

Aleš
Aleš
20. 10. 2016 20:42

A nevěřte podpindosníkům, nezávislá levičačka Jill Steinová neměla co získat podporou Trumpa. Asi musí mít důvod ho podpořit díky buď aspoń kvůli části podobné politice či právě kvůli tomu, že ho neokoni nemají plně pod kontrolou. Pravděpodobnější je druhé, ale nedá se vyloučit ani částečný souběh obou okolností.

orinoko
20. 10. 2016 22:08

Nikdy jsem neměl nejmenšího tucha, čeho všeho se doziju. Tak např novy tablet je debilnejsi , než minuly. Respektive , ve své snaze napovidat emerickym debilum , meni svym naseptavanim cele zamyslene věty. Hitlery C!inton je emericka konečná. TOHLE je konečný produkt American Dream. A jak ta korova bez teljonka bude fungovat? … je jasné. Nicméne google me stacil ve větě prepsat. KOROVA přepsal na MOROVA. No asi rána. Tomu říkám google atomovka. Lidi, něco se děje. Včera mládež vasnive v hospodě diskutovala o ceske politice. Zdravim hudrypera. Pevneho zdraví vínsuju, a rovněž zajochovi. A nezapominam na Martina… V Syrii… Číst vice »

Dana
Dana
20. 10. 2016 23:24

Sio, do skoly zde chodi mladez do 18 let, na videu jsou jasni „high schoolers“. . Jisteze v tom obdobi muzeme predpokladat, jsou hloupi, zvlaste, kdyz ty holky tak bezmezne veri Clintonce,.. Ale proc by se meli zajimat o sharii ? Kdyby se muslimsky zakon sharia objevil na verejne scene, a to jen naznak, pak je dost casu se s nim seznamit, zaobirat a diskutovat o nem. Zadny president, tedy ani Clintonka, si nemuze vymyslet jen tak vily-nily zakony, na toto je zde zvlastni vladni branze Legislative government. (Mame tri branze). Za povsimnuti ale stoji, ( jestli to neni nejaky… Číst vice »

idiotronic
21. 10. 2016 0:42

orinoko napsal Tak např novy tablet je debilnejsi , než minuly. Respektive , ve své snaze napovidat emerickym debilum , meni svym naseptavanim cele zamyslene věty. Na okraj: První firma v IT ,která usoudila, že čeština v mašině musí mít diakritiku, byla nějaká NOKIA. Češi tenkrát tvrdili, že i bez diakritiky je čeština jasná. Akorát já jsem měl na pracovišti Simkovou a Šimkovou. Bylo to podstatné, kdyby ta Simková odpracovala nedopatřením hodinu navíc, dostal bych pokutu jako hrom (nebyla plnoletá). Od roku 2005 mám Nokii 1600, která převyšuje své konkurenty, včetně našeptávání českých textů. Koupil jsem si novější Samsung a… Číst vice »

Aleš
Aleš
21. 10. 2016 4:26

Taktéž si jako nejmenší nutné zlo vybírám nokie starší výroby.

Irena
21. 10. 2016 5:30

Surkov. Na setkání v Berlíně byl Surkov a samotná skutečnost jeho účasti vyvolala vlnu nevole. Ukrajinská svidomá a ruská opoziční blogosféra přišly k jednoznačnému závěru – němečtí politici jsou mimořádně podlí, cyničtí a zbabělí. Protože posadit Surkova, na kterého byly vyhlášeny sankce, vedle Steinmeiera, který osobně schvaloval a potvrzoval sankční seznam, to je neuvěřitelné vlezdoprdelkovství…

http://voicesevas.ru/news/26851-vstrecha-v-berline-dyavol-kroetsya-v-melochah.html

Irena
21. 10. 2016 5:41

Бельгия обвинила Россию в фабрикации данных об ударе F-16 по Сирии

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/politics/21/10/2016/58093eb99a794749806761b3

No já bych reagovala vyjádřením, že jim příště ty „fabrikovaný“ letadla, co tam nemají co dělat, sundám, což bych také udělala a bylo by.

A jen tak mimochodem to zřejmě i bylo cílem, neboť Američané se ruskou stranu neobtěžovali o jejich letu informovat s nadějí, že to udělají, na což jim neskočili, ovšem po dalším upozornění už bych to udělala, protože co je moc, je moc.

Když si člověk přečte ty žvásty, tak by se z toho leda pozvracel
http://voicesevas.ru/news/26857-es-na-sammite-ne-obsuzhdal-i-ne-prinyal-sankciy-protiv-rossii-po-sirii.html

Irena
21. 10. 2016 5:44

Сирия пригрозила сбивать самолеты ВВС Турции над своей территорией

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/rbcfreenews/580943659a79474ab5d226b0

Aleš
Aleš
21. 10. 2016 6:00

I ten pankrout Schulz musel přiznat, že EU je v otázkách sankcí nejednotná.
A co se týče amerických voleb mě Trump zklamal v jedné věci. Neodvážil se zasmečovat nabídku smeče od Hitlery. Když se ho v debatě ptala, zda více věří Putinovi nebo americkým generálům, měl odpovědět rázně bez okolků, že Putinovi. Asi v tom hrál strach, že dopadne jako JFK. Nebo že by to byla Trumpova mazaná hra a chtěl tak oblbnout Pentagram i viceprezidenta a mocné za ním stojící…Asi moje sny nejsou moc reálné, ale naděje umírá poslední.

hudryper
hudryper
21. 10. 2016 7:12

orinoko napsal Zdravim hudrypera. Pevneho zdraví vínsuju, a rovněž zajochovi. A nezapominam na Martina… Díky za milé přání.Naštěstí- a musím zaklepat na dřevo- jsem s ohledem na svúj věk v dobré formě a pokud vím,tak zajoch je na tom podobně. Vzhledem k tomu,že jsem se stal v minulých dnech pradědkem , neberu to jako samozřejmost,ale jako Boží přízeň. Na Martina naštěstí nemusím vzpomínat,protože je tady na OM dost často se svými příspěvky od srdce. Přál bych mu lepší sousedy a zasloužené uznání věrné službě přírodě v jeho okolí a samozřejmě stabilizované zdraví. Chybíš nám tady,ale když vidím jak se Ti… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 7:39

Aleš napsal I ten pankrout Schulz musel přiznat, že EU je v otázkách sankcí nejednotná. A co se týče amerických voleb mě Trump zklamal v jedné věci. Neodvážil se zasmečovat nabídku smeče od Hitlery. Když se ho v debatě ptala, zda více věří Putinovi nebo americkým generálům, měl odpovědět rázně bez okolků, že Putinovi. Asi v tom hrál strach, že dopadne jako JFK.Nebo že by to byla Trumpova mazaná hra a chtěl tak oblbnout Pentagram i viceprezidenta a mocné za ním stojící…Asi moje sny nejsou moc reálné, ale naděje umírá poslední. Aleši, nezlob se, tohle co si přeješ takto deklarovat,… Číst vice »

Gatta
Gatta
21. 10. 2016 7:44

Sio napsal

Americké ženy, mládež všeobecně a tak …
http://m.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot

… tak jen nevím jestli to jsou ovce s myšlením krávy, nebo krávy s povahou ovce ?

Irena
21. 10. 2016 8:06

Чехия создала подразделение для борьбы с «российской пропагандой»

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/politics/20/10/2016/58092a9e9a794741039051b0

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 8:12

https://cz.sputniknews.com/svet/201610213992942-NYT-USA-Rusko-pouzivat-okridlene-rakety/ Je třeba jasně říci, že smlouva o zničení OTR a RSD je díky americkým raketovým křižníkům (většina tř. Ticonderoga) a torpédoborcům (tř. A. Burke) dávno mrtvá, dtto kvůli tomahawkům na ponorkách (přestavěny nejméně 4 ks, každá s 154 tomahawky). Přičemž i šrot typu BGM -109 je schopen nést jadernou hlavici. Nehrajme si prosím vstříc novým hrozbám „na schovávanou“. Jsou Iskandery schopné pokrýt bezmála Giblartar, dtto nové ruské střely s plochou dráhou letu s rychlostmi letu 5-6 x převyšující současné americké protějšky BUDOU ZAŘAZENY DO VÝZBROJE, pokud se tomu tak ve vybraných jednotkách připravených zlikvidovat neocony již nestalo… Předpověď z… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 8:14

US dobytokvé v US armádě již lžou i vlastním „valzalo-spojencům“…
https://cz.sputniknews.com/svet/201610203993587-obrana-belgie-informace-f16-hassadzeka/

fajt
21. 10. 2016 8:24

https://www.youtube.com/watch?v=ZBbX1JazSVc – 12 mil. dolarů pro Clinton od marockého krále, tahle stařena jde se svojí sexuální nabídkou ještě níže než Madona. ..

asym
asym
21. 10. 2016 8:37

dana napsal: „Za povsimnuti ale stoji, ( jestli to neni nejaky predvolebni hoax), ze si mladi lide-Americane vseobecne s politikou hlavu nelamou, maji svuj zivot jinak vyplneny..I tak je na videu poznat, ze v kapitalismu nestradaji, jsou bezstarostni a na nejakou ideologii z vysoka kaslou.. V Evrope uz jsou tak nervove vytoceni, ze se ze strachu a uzkosti z budoucnosti ani nepokousi produktivne sukat a proto rapidne klesa evropska populace.“

…co by se taky starali, když jde o ně samé ;-) Na tom je to v emerice založené, že ovcím bude šéfovat ten s nejsladčím bičem.

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 8:39

Syřané dopříště varovali, že jakékoliv letadlo Turecka které naruší vzdušný prostor Sýrie BUDE SESTŘELENO. Fakta: Rusové a Syřané otevřeli únikové a záchranné humanitární koridory z Aleppa které si teroristé mezinárodní teroristické koalice proměnili za hlavní vojenskou základnu svých proxy sil. Tyto koridory přes opakované prodloužení přerušení palby jsou následně ostřelovány teroristy i z minometů- viz „snahy o chirurgicky přesné údery“… https://www.youtube.com/watch?v=ab81cN-hS4Y Rusové se pojistili, a poslali do vzduchu bezpilotní drony, které NEUSTÁLE oblast plošně monitorují, takže KAŽDÝ OBYVATEL PLANETY si může prohlédnout stav On-line s tím, že po upřesnění kde je kdo i vidí, kdo případné přeršuení palby narušuje. připomínám… Číst vice »

Gatta
Gatta
21. 10. 2016 9:02

fajt napsal

https://www.youtube.com/watch?v=ZBbX1JazSVc – 12 mil. dolarů pro Clinton od marockého krále, tahle stařena jde se svojí sexuální nabídkou ještě níže než Madona. ..

Jo tu Madonnu jsem zaznamenal … buď fejk, nebo už holka blbne …

Ale tohle se jí povedlo – velmi aktuální:
https://www.youtube.com/watch?v=troHdf-4Ftw

fajt
21. 10. 2016 9:10

Gatta napsal
Jo tu Madonnu jsem zaznamenal … buď fejk, nebo už holka blbne …

Ale tohle se jí povedlo – velmi aktuální:
https://www.youtube.com/watch?v=troHdf-4Ftw

s tím sexem je to fakt, ale jestli to je jenom další marketingová poza jako tahle písnička ( kterou dostala na zakázku ) těžko říci, tahle madona šlape za svůj blahobyt, což je v dnešních časech normoš. ..)

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 9:15

Gatta napsal
Jo tu Madonnu jsem zaznamenal … buď fejk, nebo už holka blbne …

Ale tohle se jí povedlo – velmi aktuální:
https://www.youtube.com/watch?v=troHdf-4Ftw

Nevím, asi mám jinou představu o estetice i erotice…
Co se týče těch útočících zbraní měnících lidi v krvavé trosky, pak bohužel: většina z těch zobrazených je ruská či ještě sovětská…
Takže toto se mi mnohem spíše hnusí, ano angličtina není moje hobby, ale ta zběsilost je příliš dlouhá aby neotrávila a nezhnusila ledasčím dalším…
Vulgární, sadistické a obscénní, přeplácané – nic víc…
Když se bývalá hvězda pop music ve snaze „být in“ podbízí takovým způsobem…

Gatta
Gatta
21. 10. 2016 9:17

Re fajt – i Beethoven a Bach taky komponovali na zakázku – což dodnes nebere jejich výsledkům na hodnotě.

A tak ještě jednu Madonnu – remake z doby nedávné, kdy se ale ještě aspoň trochu dalo věřit americkému snu. Dokonce i s dnes už nekorektní neuctivostí na závěr … :-)
https://www.youtube.com/watch?v=L0CcYqzw-VY

fajt
21. 10. 2016 9:34

Gatta napsal
Gatta

https://www.youtube.com/watch?v=uL6EtdH3bho – tento pán taky fungoval jenom na zakázku a byl oslněn despotizmem jednoho muže a dneska si ho pouštějí s obdivem i ti největší zastánci umění a svobody, takže paradoxy doby a nebo jenom šedá duše, která bude vždy ideálem?. ..)

madonu nemusím, cítím s ní jenom touhu po uznání vlastní osoby, její tvorba jde mimo můj oblíbený směr, takže když od ní oddělím tu její tvorbu, tak doceňuji její pragmatičnost, houževnatost a tvrdost i k nejbližšímu okolí, to zase jo. ..)

Gatta
Gatta
21. 10. 2016 9:38

Re Martin – nejde o estetiku nebo erotiku – jde o to, zda se v podvědomí spustí jiný – hlubší stupeň poznání – a to je u každého individuální – jaká forma a obsah to vyvolá.

Poslání videa: „Vše je jen hra, vše je velká zábava – dokud přímo před vámi neleží skutečný odjištěný granát.“

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 9:40

Aleš napsal https://cz.sputniknews.com/svet/201610213996961-Clintonova-obvineni-prozrazeni-jaderne-tajemstvi-USA-televizni-debaty/ Tahle mrcha již vůbec nemá kontrolu nad sebou samou, natož nad „jaderným kufříkem“… Ano, občas může každý člověk „ulítnout“… Ale: v čem a jak v posledním desetiletí „ulítl“ „krvavý novohotler“ Putlin madam pokrytecká loutko??! „Svěřili“ jí ministerstvo zahraničí – a výsledek ??- potěš koště – a xyz mrtvých… Pokud si ji zvolí (což při pokrytectví a falši merdií a připosranosti dalších „vládních“ a stáDních struktur které v kampani sprostě a bez skurpulí i ohledů využívá není zcela vyloučeno – dokáže to jen a) namipulovatelnost nepřímých voleb skrz tzv. „volitele“ (Amerika NENÍ přímou demokracií), a vymytost mas obyvatel… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
21. 10. 2016 9:52

Gatta napsal Re Martin – nejde o estetiku nebo erotiku – jde o to, zda se v podvědomí spustí jiný – hlubší stupeň poznání – a to je u každého individuální –jaká forma a obsah to vyvolá. Poslání videa: „Vše je jen hra, vše je velká zábava – dokud přímo před vámi neleží skutečný odjištěný granát.“ Jen IDIOT si může myslet, že jej Hlubiny oceánů v dnešní době ochrání… Jak mohou vyvoláním slíbené odpovědi „kybernetických útoků“ reálně provokovat Rusko??? Vite Gatto jakou jadernou smršť je schopna spustit JEDINÁ US či Ruská jaderná raketová ponorka??? Jediná stačí na konec života na… Číst vice »

Aleš
Aleš
21. 10. 2016 9:59

a také nanotermity zrušená i poslední iluze demokracie

Gatta
Gatta
21. 10. 2016 10:15

Re Martin – Ne, nejsem to já, kdo tady optimisticky chřastí zbraněmi …
A ta písnička … ta je hodně protiválečná …

fajt
21. 10. 2016 10:16
Sio
Sio
21. 10. 2016 12:11

Dana napsal Sio, do skoly zde chodi mladezdo 18 let,na videujsou jasni „high schoolers“. . Jistezev tom obdobi muzeme predpokladat,jsou hloupi, zvlaste,kdyz ty holky tak bezmezne veri Clintonce,.. Ale proc by se meli zajimat o sharii ?Kdyby se muslimsky zakon sharia objevil na verejne scene, a to jen naznak,pak je dost casu se s nim seznamit, zaobirat a diskutovat o nem.Zadny president, tedy ani Clintonka,si nemuze vymysletjen tak vily-nily zakony,na toto je zde zvlastni vladni branze Legislative government. (Mame tri branze). Za povsimnuti ale stoji, ( jestli to neni nejaky predvolebnihoax),ze si mladi lide-Americane vseobecne s politikou hlavu nelamou, maji… Číst vice »

Sio
Sio
21. 10. 2016 12:17

idiotronic napsal
Na okraj: První firma v IT ,která usoudila, že čeština v mašině musí mít diakritiku, byla nějaká NOKIA. Češitenkrát tvrdili, že i bez diakritiky je čeština
jasná. Akorát já jsem měl na pracovišti Simkovou a Šimkovou. Bylo to podstatné, kdyby ta Simková odpracovala nedopatřením hodinu navíc, dostal bych pokutu
jako hrom (nebyla plnoletá). Od roku 2005 mám Nokii 1600, která převyšuje své konkurenty, včetně našeptávání českých textů. Koupil jsem si novější Samsung a Siemens,oba jsem darovala zůstal při starém.

Mám dojem, že čeština Kamenických tu byla dřív, než mobilní telefony.

Gatta
Gatta
21. 10. 2016 12:18

Re Sio – Jj – Demokracie bez vzdělanosti a především pak bez osobnostní vyspělosti lidí, je docela problematická záležitost …

V aristotracii je to vlastně stejné, ale u menšího počtu těch „plnopráných“ se to dá lépe řídit a korigovat.