P. C. Roberts: Jak dlouho ještě budou Spojené státy existovat?

Jako geografický útvar mohou Spojené státy, nikoli však nezbytně pod tímto názvem, žít ještě po mnoho let. Ale jako národ neexistují USA už dnes. Národ předpokládá homogenní populaci, kterou USA nemají, a mnohem pevnější jednotu, než je ta, kterou dnes ve Spojených státech vidíme. Od dob koloniální éry, kdy byly brány přistěhovalectví otevřeny dokořán, byla anglická populace ředěna Iry, Italy, Poláky, Židy a pestrou paletou příslušníků dalších evropských národů. Rozumnou imigrační politikou dokázaly USA asimilovat různorodá evropská etnika do anglické vlády práva, anglických občanských svobod a anglického jazyka. Toto úspěšné úsilí asimilace však bylo před desetiletími opuštěno a nahrazeno „multikulturalismem“ a „diverzitou“. Takže dnes jsou Spojené státy Babylonskou věží.

USA jsou dokonce rozmanité až tak, že už nedokáží žít pod jednotnou vládou práva. Demokraté vyhlásili svůj úmysl zrušit Druhý dodatek Ústavy a chystají se tak učinit nikoli legislativní úpravou, ale prezidentským výnosem, což Ústava nedovoluje.

Avšak žádat prezidenta o něco, co mu Ústava nedovoluje, je oním krokem, kterým tyranie ohlašuje svůj příchod. Poslanci Demokratů postrádají totiž demokratické a kulturní zakořenění až natolik, že žádají Bidena, aby po neexistujících pravomocech sáhl do vzduchu a použil je proti americké Ústavě. Což už samo o sobě dokazuje pravdivost mého názoru, že americký národ je minulostí.

Vědom si toho, že protiamerický a nelegitimní Bidenův režim má v úmyslu zbavit Američany jejich práva na ochranu jejich životů a majetků před kriminálníky a jejich svobodu před washingtonskou tyranií, vydal senát státu Arkansas návrh zákona, který uplatnění případného prezidentského výnosu o zrušení Druhého dodatku ústavy ve státě Arkansas zakazuje.

Řečeno jinak: Arkansas není ochoten žít pod vládou federálních zákonů vydaných k uspokojení dekadentních a poddajných voličů Demokratické strany, žijících na severovýchodním a západním pobřeží USA.

Dnes se tradiční bílí Američané cítí být v USA ohroženi. Činitelé současné vládní strany a prestitutky vyhlásili tradiční bílé Američany za „domácí extrémisty“, „domácí nepřítele“, „domácí rasisty“ a „Trumpovy ubožáky“. FBI trestá a pátrá po všech, kteří se podle znění Prvního dodatku ústavy o právu občanů na svobodné vyjadřování a sdružování účastnili Trumpova shromáždění ve Washingtonu, a teď jsou falešně obviňováni z účasti na „ povstání“. A prezidenta Trumpa samotného se poslanci Demokratické strany v Kongresu pokusili vydat procesu impeachmentu za jeho neexistující „vzpouru proti vládě USA“.

To vše dokazuje, že Spojené státy politicky degenerovaly v zaostalou zemi třetího světa, kde režim nastupující vsazuje svého předešlého prezidenta buď do vězení, nebo ho rovnou popravuje.

Trumpovi stoupenci jsou vlastenci, kteří zformovali páteř amerických ozbrojených sil, a právě tento druh lidí se v americké armádě stává obětí Pentagonem nařízených a v současnosti probíhajících čistek.
A tak zatímco idiot jmenovaný ministrem obrany takto eliminuje brannou schopnost americké armády, nelegitimní prezident v Bílém domě zahrnuje prezidenty Ruska a Číny nadávkami a hrozbami, a onen už zmíněný idiot z ministerstva obrany vydává Ukrajině americkou záruku proti Rusku. Zaštítěn transsexuální a v zájmu rozmanitosti rtěnkami a koňskými ohony zkrášlenou a napomádovanou americkou armádou.

Americké vojenství je už jen historií a Ukrajina by si to, dříve než se nechá zničit, měla uvědomit. Protože americká záruka se rovná nule, která ovšem může vést k pádu světa do stejné šlamastyky, k jakému přispěla i záruka britské vlády Polsku v roce 1939.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.8 20 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
8. 4. 2021 6:03

Je to v angličtině, ale lze to najít i v ruštině.

Z čeho má emerická viceprezidentka svůj stůl v bílé chýši?
Proč eulejno muselo sedět u erdragona na sofá, zatímco její podřízený vedle erdy na židli?
Ve Tbilisi každodenní hodinka nenávisti.
Emerika a Finsko řeší Rusko a Myanmar.
Rasismus v emerice a malé kreténii.
Haličský velvypatlanec v Rakousku pobouřen informačním přístupem Rakouska ke konfliktu na Donbasu.
Emerická města – semeniště kriminality.
Haličský Kravčuch nedělá svému jménu ostudu.

Přehled jak z doby, kdy se na ulici v metropoli prodávala Véčerníí Préhee.

https://eadaily.com/ru/news/2021/04/08/stol-kamaly-harris-i-stul-ursuly-fon-der-lyayen-utrenniy-kofe-s-eadaily

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
8. 4. 2021 10:48

Von der Lejno – na místo! Jedem das Seine :-)))))
comment image
comment image
comment image

Last edited 3 let před by Botičky od Diora
Botičky od Diora
Botičky od Diora
8. 4. 2021 9:18

Moc dlouho ne – GO, Black Lives Matter, GO!
comment image

Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 4. 2021 8:02

Včera tento ……
comment image

zabil 4 bělochy – váženého bílého lékaře, jeho ženu a jejich vnoučata (9 a 5 let). Poté spáchal sebevraždu. Ten fotbalista asi hodně utrpěl kvůli svým zraněním a své utrpení vyřešil zabitím dvou dětí. V tomto případě je typické, že na rase obětí a jejich vraha nezáleží. Pokud by to bylo naopak – „běloch zabil černošskou rodinu, včetně dvou dětí“ – nyní by celá Amerika pravděpodobně hořela a rozzlobené davy by chtěly lynčovat všechny „zlé bělochy“.
comment image

https://www.wsoctv.com/news/local/community-shares-memories-doctor-killed-sc-mass-shooting/J6K5UP7LFJGJFCSBZ4XOT25N6Q/

Last edited 3 let před by Botičky od Diora
orinoko
9. 4. 2021 15:36

Velmi dobrý článek P. Schnura. Realismus dneska už skoro nevídaný.
Vedle soudruha Krejčího a spousty dalších, jimž problémy mezinárodní situace značně zcovidovatěly v souladu s mainstruálním zadáním, působí Schnur jednak vtipně a jednak konzistentně.

http://casopisargument.cz/?p=35286