P. C. Roberts: Kde jsou obvinění těch, kteří obviňují Trumpa?

V roce 1970 označil Irving Kristol Republikánskou stranu za stranu hlupáků – a současnost pravdivost jeho slov potvrzuje. Russiagate a současně probíhající pokus svrhnout presidenta Trumpa jsou protistátní činností. Neexistují totiž absolutně žádné důkazy pro obvinění, kterými demokraté a americká média společně se zpravodajskými agenturami na celém světě Trumpa očerňují. Ale zato víme o mnoha zločinech spáchaných předáky Obamova režimu, kteří vytvářeli aféru Russiagate. Máme řadu důkazů o tom, že Obamova FBI zakryla zločiny Hillary Clintonové a vlastníme též důkazy o tom, že předešlý ředitel CIA Brennan aféru Russiagate zkonstruoval a s falešnými tvrzeními ji uvedl do pohybu.

Že Demokraté a jejich manipulátoři stojí i za probíhajícím pučem proti Trumpovi, je nepopiratelné.

A nad tím vším lze číst slova: Nejtěžší zrada. Pár vdělanců a vědoucích Američanů, kteří stále ještě v této zemi existují, to vidí jasně. A nyní se ukáže, zda lhostejní a důvěřiví američtí občané propadnou propagandě, která na ukončení života Spojených států tvrdě pracuje. Něco zde ještě bude, ale už to nebude Amerika. A to, co z ní zbude, bude Babylonská věž, jejíž roztříštěnost dopomůže státu ve státě ji plně ovládnout.

Anebo si tito nonšalantní Američané uvědomí, že se ocitli na genocidním seznamu a že jim hrozí válka mezi Američany etnickými a imigranty, přiváděnými do země Demokraty, kteří doufají, že si hlasy těchto imigrantů i nadále udrží moc ve svých rukou?

Takže kde jsou žaloby Trumpovy administrace na Demokraty, kteří už tři roky pobuřují a podvádějí před soudem? Vždyť toto pobuřování lze okamžitě zastavit vznesením žaloby na Demokraty za spiknutí proti prezidentu Spojených států, a současně též na propagandisty v amerických prostitujících se médiích. A to za to, že záměrně a falešně informují veřejnost, aby ovlivnili výsledek příštích voleb.

Ale obžaloby skutečných kriminálníků nikdo nevznáší. A to za situace, kdy protitrumpovská televize CBS zjišťuje, že 65 % Američanů impeachement proti Trumpovi podporuje a jen 45 % Američanů jej odmítá. Jde o odhad, který je nejspíš „přizdoben“ v neprospěch Trumpa, ale blíží-li se aspoň trochu reálu, jde o náznak, že většina Američanů věří tomu, co jim presstitutky k věření předkládají. Jsou-li ovšem lidé v USA skutečně tak hloupí, pak se nabízí otázka, mohou-li takto hloupí lidé vůbec přežít.

Ale zpět k oněm dosud nevzneseným žalobám na Demokraty a otázce, proč nebyly dosud vzneseny. Odpověď je jednoduchá. Protože Republikáni jsou hloupí. Znám je dobře, protože jsem mezi nimi 25 let žil. Republikánští poradci totiž tvrdí Trumpovi, že Demokraté, kteří úmyslem svrhnout Trumpa skutečně spáchali zločin, by v zájmu ochrany sama sebe svědčili proti Obamovi i Hillary, kteří k puči dali svůj souhlas. Obžalobě ze spiknutí by pak vzdoroval sám předešlý prezident Obama, což, jak Trumpovi poradci uvádějí, by byl národ ničící precedent. A to precedent pro možnost obžalovávat předešlé prezidenty, který se v historii USA dosud nikdy neobjevil.

Trumpovi republikánští poradci jsou zřejmě tak slepí, že si neuvědomují, že Trump sám se v současnosti nachází na cestě k impeachmentu, čili ke svržení ze své prezidentské funkce, navíc zcela bez ohledu na důkazy. A je pro ně tedy milejší ztratit svého prezidenta, který je obviněn bez důkazů, než zažalovat prezidenta, který je skutečně vinen?

Je-li tomu tak, pak je Republikánská strana skutečně stranou hlupců a Irving Kristol nevyslovil nic jiného než pravdu.

Zdroj: Global Research

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jb
jb
5. 10. 2019 14:49

P. C. Roberts jitří už tak gradující „válku“ mezi republikány a demokraty, myslím si, protože: Trump vyzval Čínu k vyšetřování Bidenových. Demokraté ho za to kritizují https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2941724-trump-vyzval-cinu-k-vysetrovani-bidenovych-demokrate-ho-za-kritizuji Trump varuje iniciátory obžaloby před rozpoutáním občanské války https://www.hlavnespravy.sk/trump-varuje-iniciatorov-impeachmentu-pred-rozputanim-obcianskej-vojny/1904832 V podstatě se dá říci, trochu nadneseně, myšleno užitými slovy, že válka v USA začala. Vybrat si stranu v nové občanské válce nabídli v USA davu v roce 2016 .Tradiční barvy: demokraté – modrá vs republikáni – červená. Zdroj: https://aftershock.news/?q=node/792768 A když tradiční rozdělení povýšili na globalisty a vlastence, jak se již děje a píše: Globalisti alebo vlastenci? Nová deliaca čiara v politike? Tradičná… Číst vice »

jb
jb
5. 10. 2019 14:57

jb napsal

P. C. Roberts jitří už tak gradující „válku“ mezi republikány a demokraty, myslím si, protože:

Kronika vplížení se USA do druhé občanské 2020-x
https://cont.ws/@Starfire/1463517
Mezitím, souběžně s ponořením do hospodářské krize, USA pomalu, ale neúprosně, a co je nejdůležitější – s narůstající rychlostí lezou po druhé ve své historii do občanské války. Prudké konfrontace mezi stranami je posílena, protože nyní je v sázce fyzické přežití jedné z nich.