P. C. Roberts: Kolaps USA se zrychluje

Hordy bezdomovců zabírají pozemky kalifornské elity, táboří v zahradách multimilionářských usedlostí a mění dříve pohádkové pláže v nepoužitelné pustiny. Los Angeles, San Francisco a Seattle už přestávají být městy vhodnými k usídlení a zabijácké salvadorské gangy se zmocňují Long Islandu. Bohaté elity se ozbrojují a uvnitř svých usedlostí si budují „zabezpečené jádro“.

Jen počkejte, až miliony Američanů, vyhozených z práce v důsledku robotizace výroby, bude vrženo do ulic.

Amerika je mrtvým kráčejícím mužem. A nefunguje už ani pro eliy.

Bohaté elity šílí, když se hordy bezdomovců na západě zmocňují jejich pozemků. Tyto elity jsou navýsost tolerantní, pokud se bezdomovci neobjeví na jejích vlastních pozemcích. A ačkoliv nás mainstreamová média ujišťují o tom, že ekonomika vzkvétá, počet lidí žijících na ulicích se velmi rychle zvyšuje, což platí především pro města na západním pobřeží USA. Dnes v noci bude spát na ulicích amerických měst více než půl milionu Američanů, kteří potřebují pomoc, péči a střechu nad hlavou. A pochopitelně s tím, jak se ekonomická situace země horší, počet těchto ubohých lidí se v budoucnu zdvojnásobí až ztrojnásobí.

Samozřejmě, mnozí z elity jsou rukama i nohama pro to, aby se pro bezdomovce něco dělalo, kromě toho ovšem, aby se objevili někde poblíž nich.

Pohlédněme nyní např. na Los Angeles. Žádné město na západním pobřeží USA nemá větší problém s bezdomovectvím než právě LA, a mnozí ze zdejších bezdomovců si na noc vybírají právě překrásné pláže zdejší oblasti. Usedlost zde má i někdejší frontman skupiny Sex Pistols Johnny Rotten, nejznámější symbol proti americkému establishmentu v 70. letech minulého století, a dnes, coby příslušníka elity a muže již na druhé straně barikády, ho situace s bezdomovci pobuřuje. Časopisu Newsweek řekl: „Situace v oblasti LA je už tak zoufalá, že zloději vytrhávají z mých oken železné ochranné mříže, staví na mém pozemku stany a pláž znečisťují injekčními stříkačkami a jehlami“.

Samozřejmě to, čehož jsme dnes v USA svědky, je pouze počátkem toho, co nás ještě čeká. Během příští recese bude situace s bezdomovci daleko svízelnější – a vláda, jak se zdá, nemá nejmenší tušení, jak se s ní vypořádat.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
6. 5. 2019 13:40

Prave takove socanske knuceni proti establishmentu zapricinilo, ze se vyplati byt bezdomovcem.
Na tomto videu to rika ten Cech jasne: Bezdomovci jedi lepe, nez nekdo kdo rano vstava do prace.
https://youtu.be/yhn0NGflsiA

Prace je dost, ale bezdomovci si vazi vic svobody nedelat nic.

Bety
Bety
6. 5. 2019 17:44

Dano, tak šup pod most!!!

Botičky od Diora
Botičky od Diora
6. 5. 2019 19:12

Bety napsal

Dano, tak šup pod most!!!

BETY – TEN POINTS :-)

Nejhorší je, když zoufalý, ale dobře placený polovzdělanec typu LGBT-„dana“ si vezme do palice, že úroveň jeho znalostí je natolik vysoká, že mu dává právo poučovat druhé.
Povážlivé na tom ovšem je, že ten (ne)tvor svým fantaziím sám věří a domnívá se, že on jediný má patent na rozum a že svými bláboly spasí svět…

orinoko
orinoko
7. 5. 2019 21:08

Situacne by se tu mel zjevit racek chechtavy.

orinoko
orinoko
7. 5. 2019 21:16

Miluju emericka sidliste.
Nejvíce pak, ta na kolech.
Yankee jsou kocovny narod.
Ti, co mají víc cmrdliku, tak Syrie, Irak, Afghanistan… Až lubrikační Izrael.
Ti, co mají málo cmrdliku, tak předměstí mostu, kanalizace, stoky, či stinné pohostinnosti cactusu.

Dana
Dana
8. 5. 2019 19:47

Zdaleka nemam patent na pravdu.
Ale INFORMUJI SE.
https://youtu.be/JyR-lpOBhbU

racek
racek
10. 5. 2019 17:13

orinoko napsal

Situacne by se tu mel zjevit racek chechtavy.

Milý/milá Orinoko, pokud se nahrazují argumenty, myslím věcné argumenty, urážkami a nadávkami, tak …. Takhle totiž argumentují hlavně příslušníci Pražské kavárny/havlérky, kteří se sice honosí tituly před a za jménem, ale dokáží jen lhát a nenávidět. Asi si jich zrovna moc nevážíte. Tak proč děláte totéž?