P. C. Roberts: Kolik červených čar musí být překročeno, než zaburácí Armageddon

Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), publikovala před šesti lety, přesněji 15. dubna 2016, zprávu o tom, jak hanebně jsou ukrajinskými vojenskými jednotkami a policií týrání Rusové na Donbasu.  Zmíněnou zprávu OBSE si můžete přečíst ZDE.

Když Washington v roce 2014 svrhl ukrajinskou vládu a místo ní ustavil vládu nacistickou, začala ukrajinská soldateska území dvou odpadlických republik ostřelovat. Toto ostřelování trvalo osm let a současně s ním organizoval Washington  spolu s NATO výcvik ukrajinské armády s cílem vybojovat ony dvě odpadlické republiky pro Ukrajinu zpět.

Oblast Donbasu patřila vždy Rusku a byla přičleněna k Ukrajině sovětskou vládou z administrativních i jiných důvodů, stejně jak Chruščov přičlenil v roce 1950 k Ukrajině poloostrov Krym. Když USA svrhly ukrajinskou vládu a na její místo dosadily vládu nacistickou a protiruskou, obyvatelé Krymu a Donbasu se z titulu své ruské národnosti od Ukrajiny odtrhli a s velkou převahou hlasovali pro své připojení k Rusku. Na což Kreml reagoval tak, že přijal žádost o připojení obyvatelům Krymu, ale dopustil se strategické chyby, když totožnou žádost dvou odpadlických republik naopak odmítl. Po čemž následovala ukrajinská krvavá pomsta, po osm dlouhých let vykonávaná na nevděčných ruských obyvatelích obou těchto odpadlických republik. A teprve až se proti nelidskému týrání donbaských Rusů hlasitě začalo ozývat ruské veřejné mínění a na západní hranici Donbasu se vynořilo 150 000 Američany vycvičených příslušníků ukrajinské armády a nacistických milicí, byl Kreml nucen intervenovat.

Dnes nás západní média zaplavují falešnými zprávami o velkých ukrajinských vítězstvích, která dokazují ztrátu jakéhokoli respektu k pravdě a hanobí západní žurnalistiku tak, jak toho není pamětníka.

Nelidské týrání ruských obyvatel Donbasu podporovali tři američtí prezidenti, téměř všechny evropské státy a samozřejmě též kompletní soubor západních mediálních děvek. A tak namísto  sdělování pravdy z Ukrajiny nás spodina západní žurnalistiky oblažuje vymyšlenými historkami o  znásilňování a plenění, jichž se na Ukrajině údajně dopouštějí ruští vojáci, kteří ovšem ve skutečnosti k nejdisciplinovanějším armádám na světě. Ukrajinci, nebo snad CIA, zde natáčejí falešné válečné scény, na kterých ruské oddíly opouštějí své pozice a prchají před vítěznými voji Ukrajinců. Tyto natočené scény jsou tak amatérsky odfláknuté, že jejich tvůrci např. zapomněli z filmu odstranit pokyny režiséra, ale zato k němu připojili poklidné záběry štábu, který film natáčel. Což vše dokazuje, že film vznikl daleko od válečných událostí a jde v něm jen o propagandu.

Jakkoli hanebná je skutečnost, že „svobodný svět“ podepisuje a diplomaticky podporuje týrání Rusů Ukrajinci, bledne tento fakt před rozhodnutím idiota z  Bílého domu poslat na Ukrajinu rakety, schopné zasahovat i cíle na Krymu, jenž je tradičním domovem ruského černomořského loďstva.

Washington k tomu dodal, že sám nebude s raketami operovat a spoléhá na ujištění Ukrajiny o tom, že ta nepoužije rakety k útoku na území Ruska. Ovšem pozor: Ukrajina nepovažuje Krym za území Ruska a za území Ruska jej nepovažuje ani washingtonské „světové společenství“. Oficiálně tedy  zůstává pro Západ Krym částí Ukrajiny, takže Ukrajina může Bidenovy rakety použít k útoku na ruskou námořní základnu na Krymu.

Nebo řečeno jinak: Biden a jeho neokonzervativní kolegové nechali na ukrajinském prezidentovi Zelenském, zda Armageddon bude, či nebude.

Zdroj: PCR

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.5 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
9. 6. 2022 6:34

Klid s jakým komentoval snahu amerických zákonodárců dodávat ukrajinské armádě rakety se schopností zasahovat cíle na území Ruska ministr Lavrov by mohl uklidnit i autora.Ze strany USA jde sice o hraniční krok v jejich provokacích,ale vojenská schopnost Ruska ničit tato zařízení dřív,než se dostanou do obávaných palebných pozic je nesporná.Motivem této eskalace je snaha us.vládnoucí kliky vyvolat co možna nejsilnější válečný konflikt,ale nikoliv globálně jaderný,který by jim umožnil odložit katastrofálně prohrané volby na podzim. Toho si jsou samozřejmě vědomi politikové Ruska. Reakci Lavrova,že bude záležet na dostřelu amerických raket v rukou Ukrajinců,jak široké bude až dosud ukrajinské ůzemí v důsledku… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
9. 6. 2022 16:51

Emero syfilis se bude hájit, že Haliči dodal jen krátký dostřel, že to může i prokázat. Jenže u Boláků už je munice s delším doletem, která bude samozřejmě k dispozici. Už dávno měli siloviky v Kyjevě pocítit úděl Azovstalu. Proč tomu tak není, je otázka pro Rusa.

PPK
PPK
Reply to  orinoko
9. 6. 2022 19:38

Domnívám se, že to vůbec není „otázka pro Rusa“. Ten má jasno. Sloučí postupně celou Ukrajinu s RF tak, jak byla za sovětských časů – a prostí chudí Ukrajinci na vesnicích si konečně oddychnou. V evropském světě pak zas nastane relativní klid a v jeho státech a politicích se obnoví respekt k největšímu východnímu sousedovi, na němž jsou v EU všichni naprosto – a vlastní vinou – zcela ekonomicky závislí. Ukro-nacisti skončí před soudem vítězů a jejich herecká (j)elita nejspíše taky, což v Česku dávno ví už i normálně myslící část naší nejkonzervativnější pravice. A novináři z mainstreamu? Ti otočí… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
9. 6. 2022 16:54
orinoko
orinoko
10. 6. 2022 12:59

Vřele doporučuji ke shlédnutí:

https://gloria.tv/post/ddH9wpmGmo2z38GMXQVkdbTuw

Last edited 26 dní před by orinoko