P. C. Roberts: Koronavirus stojí možná na hraně celosvětového rozšíření

Získat spolehlivé informace o koronaviru je obtížné a je to obtížnější i o to, že různé zájmové skupiny využívají šíření koronaviru pro své vlastní agendy. Například mnozí jak uvnitř tak vně Číny využívají šíření viru ke kritice čínské vlády. A další, a zas jak z Číny, tak z oblastí mimo ní, prohlašují, že virus je biologickou zbraní, kterou na Číňany nasadily USA. A jiní další zase uvádějí, že globální elita se rozhodla splnit program snížení světové populace, a že Bill Gates, člen této elity, před několika měsíci prohlásil, že vypukne pandemie – a to zrovna v čase, který právě teď prožíváme. Na internetu se můžeme dočíst, že krematoria v Číně jedou na plný provoz 24 hodin denně a sedm dní v týdnu.

Oficiální čínské vysvětlení znělo až do nedávna tak, že virus vznikl na trhu, na kterém se prodávalo maso divoce žijících zvířat. A faktem zůstává, že Wuchan, město větší než kterékoli jiné ve Spojených státech, je před ostatním světem izolováno už déle než měsíc.

Francis Boyle z Illinoiské univerzity je expertem, zabývajícím se výzkumem na využití biologických zbraní pro válečné účely a je též autorem protiteroristického zákona s využitím biologických zbraní z roku 1989. Ke koronaviru prohlašuje, že on sám prostudoval čtyři vědecké studie, které bez jakýchkoli pochybností potvrzují, že koronavirus je uměle vytvořená biologická zbraň. Tyto studie též dokazují, že tento virus obsahuje prvky, které k němu byly přidány s cílem snažšího šíření a ke snížení schopnosti imunitního systému živého organizmu viru odolávat.

Boyle dodává, že biologicko-inženýrské práce, která viru umožňuje snadné šíření, se zhostila Univerzita Severní Karolíny, a že proces umožňující, aby k viru byla přidána HIV, byl proveden na jistém pracovišti v Austrálii. Kromě toho Boyle uvádí, že čínští vědci z Wuchanu byli účastníky jak biologicko-inženýrské práce s virem na Univerzitě Severní Karolíny, tak na shora uvedeném pracovišti v Austrálii, a všeobecně se tak na výzkumu biologické zbraně podíleli.

Čínští vědci se poté vrátili do Wuchanu se znalostmi i materálem, které pak wuchanské laboratoři umožnily vyrobit to, co nazýváme koronavirem a co dnes nese oficiální název COVID-19. Boyle tvrdí, že únik viru z laboratoře byl samozřejmě nezamýšlený a že k takovýmto únikům v minulosti už došlo.

V současnosti vědci uvádějí, že osoba s virem COVID-19 v těle jej může až 30 dní přenášet na své okolí, aniž by sama vykazovala jakékoli známky onemocnění. Nu a jelikož se virus přenáší jak vzduchem, tak přímým kontaktem, a na povrchu čehokoli přežije bez úhony až devět dní, může se šířit do všech stran, aniž o sobě dává vědět. A protože pravděpodobnost smrti po nakažení koronavirem se odhaduje na 15 až 18 procent, lze hovořit o skutečně vážné hrozbě.

Navíc se ukázalo, že původně ohlášená 14 denní doba karantény nestačí, a že tato má trvat minimálně 27 dní a nejlépe pak až 30 dní. Jelikož však poměrně velký počet lidí virem nakažených opustil karanténu už po oněch nedostačujících 14 dnech, panují dnes v západním světě obavy a až šok z toho, že ony osoby, propuštěné z karantény už po 14 dnech, mohly již nákazu koronavirem rozšířit do svého širokého okolí.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: Paul Craig Roberts

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Patrik
Patrik
1. 3. 2020 0:40

P.C. Roberts nezmiňuje nic o Kalifornii a to je přinejmenším zvláštní. V Kalifornii se totiž objevil případ nákazy u člověka, který 1) nikam necestoval a 2) s nikým z postižených oblastí se nesetkal https://edition.cnn.com/2020/02/27/health/us-cases-coronavirus-community-transmission/index.html Což by vypadalo na zcela nové a zcela samostatné ložisko koronaviru. A že Kalifornie je zvláštní zemí m.j. tím, že tam mají hlavní pobočku chasidští židé a že Kalifornie je proruská, o tom něco zde https://naseveru.org/2019/12/20/svata-valka-zide-izrael-biblicka-kultura-a-krvave-uplnky-druha-cast/ Jeden by v tom mohl vidět dokonce finální holokaust: odstavené kontakty neoconů s Čínou na straně jedné a likvidace východoevropských židů na straně druhé (a nezapomeňme na hollywoodského magnáta a… Číst vice »