P. C. Roberts: Listopadové volby jsou o bělošství a o ničem jiném

Tucker Carlson na televizi Fox News poukazuje na některé z velkých lží, které Demokraté a presstitutky vyslovují se zcela vážnou tváří. Jde o lži, které dosvědčují, jak mimořádně už poklesla morální úroveň naší společnosti a jak se pro Demokraty stala moc jedinou uznávanou politickou ctností. I to, jak tato moc až na samou mez neexistence vytlačila dřive existující požadavek mravnosti, kterou byste už dnes v Demokratické straně hledali marně.

Politikové byli vždy náchylní k přehánění, ke slibům modrého z nebe a mírným odbočkám od pravdy, avšak dnes se lži staly natolik fantastickými, že pochybuji o tom, že by jim ve své většině věřili i lidé natolik naivní, jako jsou Američané. Před několika dny např. Demokraté a redaktoři presstitutek, stojící před hořícími budovami, brebentili cosi o tom, že ty plameny nejsou známkami násilí či nepokojů, ale pouze a jedině mírových protestů. A proklínali prezidenta Trumpa za to, jak lže, když tyto mírové protesty označuje za nepokoje.

Pak se však najednou tón jejich výpovědí změnil. Ano, jde o nepokoje, násilí a žhářství, ale to všechno je Trumpova vina. To rasističtí příznivci Trumpa rabují a zakládají ohně a vinu za ně pak svádějí na černochy.

Demokraté vědí, že polovina Američanů rozumem neoplývá. A právě na tuto polovinu lidí duševně omezených se před listopadovými volbami spoléhají. Avšak pozor: Presstitutky předpokládají, že bez rozumu jsme úplně všichni. Což je to, proč je nikdy nenapadne, že když nám budou vyprávět stejné věci na všech televizích a ve všech novinách, a to každou hodinu a každý den a stále totéž a stále stejně, provalí se, že nejsou médií, ale obyčejným ministerstvem propagandy. A nenapadne je ani to, že když budou na Trumpa po čtyři roky vršit jedno absurdní obvinění za druhým, nepošpiní to Trumpa, ale pošpiní to je. Každodenní urážky, kterými presstituky zahrnují Američany, kteří volili Trumpa, pak z těchto stále urážených Američanů činí nepřátelé presstitutek. A v jejích očích pak největšími nepřáteli Ameriky nejsou Teherán, Moskva a Peking, ale CNN, NPR, New York Times, Washington Post, všechen americký tisk a s výjimkou pořadu Tuckera Carlsona též Fox News.

Americká média jsou rasistická a jejich rasismus je v každém myslitelném smyslu zacílen proti bělochům. Média prohlašují, že vystupovat proti bělochům není rasistické, protože rasističtí jsou běloši. Presstitutky prostě redefinovaly antiamerikanismus jako něco, co se staví proti tomu, aby běloši byli zbavování svého majetku, svých práv a své sebeúcty. A jejich požadavkem, o kterém se nediskutuje je, že „bělošství musí být vymýceno“.

Jestliže jste bílým Američanem, jste příslušníkem většiny, která se stále ztenčuje. Vymývání mozků slaví totiž přece jen úspěch v tom, že roste počet i těch bílých Američanů, kteří věří, že jste rasistickým morem společnosti. A někteří z vašich bílých spoluobčanů si nejen přejí, abyste byl v zájmu „barevných lidí“ vyvlastněn, ale i zabit, a neváhají tento svůj názor též vyjádřit. A protože je namířen proti bílým, není kvalifikován jako řeč z nenávisti či jako čin z nenávisti. Útok proti bílým se neomezuje jen na USA. V Anglii např. vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce prohlašuje, že cílem jeho hnutí je učinit z bělochů otroky.

Listopadové volby jsou o bělošství. Trump v nich reprezentuje bělochy a staví se za ně. Což je důvod, pro který ho Demokraté a presstitutky nenávidí a nenávidí i ty, kteří se ho chystají volit. Demokratická strana je stranou protibělošskou a její členové a příznivci dotáhli tento svůj postoj až tak daleko, že odmítají odsuzovat pobuřování, rabování a zapalování měst a stejně tak odmítají bránit ty majitelé živností a domů, kteří jsou tímto řáděním zdivočelých lidí postiženi. A namísto toho zde máme dokonce knihu nazvanou Na obranu rabování, kterou rádio NPR vynáší do nebe. Jestliže jste bílým Američanem a volíte Demokraty, jste natolik slabomyslný, že se stáváte nejděsivější hrozbou vašeho etnika.

Bílí Američané jsou dnes v USA démonizování tak, jako byli démonizování židé v nacistickém Německu. Ovšem s tím rozdílem, že v nacistickém Německu nedémonizovali židé židy, zatímco bílí Američané jsou démonizováni i svými bílými spoluobčany.

Tuto svou stupiditu vygradovala dnešní Amerika až tak, že debatovat o těchto problémech je nemožné dokonce i na univerzitách, a pozice zde dnes panující liberálně progresivní levice je dnes taková, že buďto jejich protibělošský postoj ospravedlňujete, nebo jste „zrušen“.

Zrušena není ovšem jen vaše přednáška na fakultě, zrušen je i váš přístup na Facebook, Twitter, Google a Apple, a z Google zmizí i váš web. A jestliže je vaše živobytí závislé na vašem zaměstnavateli, jste najednou bez zaměstnání. Rabující banda se může objevit ve vašem obydlí anebo ve škole vašeho dítěte, a stejná banda se nedávno objevila i ve studiu televize Fox News, kde se pokusila (zatím ještě bezúspěšně), přerušit právě běžící program Tuckera Carlsona.

Výraz být zrušen získal dnes nový význam. Jestliže podporujete Trumpa, jste zrušen tím, že jste zabit. Popravu toho druhu můžete vidět ZDE.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
5. 9. 2020 19:52

Tak robertek place a boji se, ze si na nej doma doslapne tlupa diskriminovanych obcanu ? Jako levicak, bojovnik proti kapitalizmu, at ukaze svou ideologii v praxi a podeli se s jeho sidlem se svobodnymi , socialne slabymi matkami nekolika deti. To by prece bylo spravedlivejsi, vzdyt i v jeho oblibenych komunistickych statech a systemech se tak deje. Tam rabovani a vyvlastnovani nazyval prerozdelovanim. Opevoval Chaveze a komunistickou Venezuelu, opevoval Iran a nenavidi Israel, hraz proti islamske expanzi. Nekonecne kritizoval zapad, bilou civilizaci jako kolonialni utvar, ktery drancuje zdroje tretiho sveta. Domnele, vymyslene zlociny prisuzoval Spojenym Statum, sve vlasti. .… Číst vice »

Gatta
Gatta
6. 9. 2020 7:43

Stejně jako v antické tragédii je každý plně odpovědný za svě (i neúmyslně činy – viz třeba Oidipus kkál) , tak steně tak každý může v životě více či méně prozřít a změnit své názory a životní postojě – viz třeba sv. Pavel
Neberme lidem právo na změnu.

Co se týká majetku a přerozdélování – rovnostářská společnost vede ke stagnaci a úpadku, příliš velké sosiální rrozdíly vedou k rozpadu soudržnosi takové společnosti.
Vše je věcí míry a lidske vyspelosti tech bohatších i těcgh chudších.

S nněkterými ych si přerozdělovat nebo sdílet ani já opravdu nic nechtě.

http://www.drsnysvet.cz/lidska-troska/