P. C. Roberts: Má Trump koule na to volat „Deep State“ k zodpovědnosti?

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti a tím jim znemožnit provozovat jejich agendy bez jakýchkoli omezení.

Je známou skutečností, že zorganizování aféry Russiagate, to je podvodu, kterého se na americkém lidu a světu dopustil vojensko-bezpečnostní komplex USA, demokratická strana a americké prestitutky, by se nemohl nikdy uskutečnit, kdyby se vysocí činitelé CIA, FBI a Obamova ministerstva spravedlnosti (sic), nedopustili zločinů. Víme, o jaké zločiny šlo a víme též, kdo je spáchal. A víme též, že zrádcovští činitelé, kteří je spáchali, využili tisk a TV média jako své ministerstvo propagandy.

To vědí všichni, kteří se o tuto věc kdy zajímali.

Letos v dubnu vyhlásil předseda bezpečnostního výboru americké sněmovny reprezentantů Devin Nunes, že doporučení žalob na početné osoby, které zneužily bezpečnostní služby pro své politické cíle, budou sněmovně brzy předloženy. Zřejmě se však tato věc poněkud pozdržela, zatímco zpráva ke stejnému námětu činitelů ministerstva spravedlnosti (sic), Michaela Horrowitze a Johna Purhama už dokončena i uvolněna byla – a hádejte kým – ano, je to CIA a FBI, které jsou současně i faktickými autory této zprávy.

Zločiny spáchané CIA, FBI a Obamovým ministerstvem spravedlnosti (sic) nejsou nic menšího, než pučem spáchaným proti prezidentovi Spojených států, a jde tedy o zločiny pobuřování a zrady. Avšak ti, kteří je spáchali, se za ně možná nikdy nebudou muset zodpovídat.
Republikání jsou totiž vším, jen ne politickými rváči. Na rvačky nemají zkrátka žaludky – a média navíc stojí proti nim. A tak se Trumpovi doporučuje, aby starou záležitost nechal plavat. Aby se neohlížel dozadu, ale hleděl vpřed a zapomněl na lidi, kteří ho chtěli politicky popravit. A namísto toho aby hledal podporu pro své znovuzvolení prezidentem.

Jsou to rady slabých a stupidních lidí, jejichž hlavním zájmem je washingtonský establishment ochránit – a to i za tu cenu, že se bude ignorovat zločin zrady.

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti. Jestliže jim totiž věc projde, pochopí, že překážky pro provozování jejich skrytých agend definitivně padly. A kancelář prezidenta USA i pro budoucnost ztratila poslední příležitost učinit jak je, tak celý hluboký stát, za své činy zodpovědnými.

Odváží se Trump pokusu znovu uchopit moc v USA?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
18. 7. 2019 15:46

Nehodlám hloubat nad tím jaké má Donald vlastně koule. „Nas“ Babis určitě nějaké ma. Podle toho, co leze ze soudruha tupolefa, o němž se na Ostravsku hlouba, zda není levobockem někdejšího pana velkomozneho Mamuly, tak lze usuzovat, že Babis zase trefil politickou korupci, kterou to hovado, jménem Topolanek, ztelesnuje. TUPOLANKOVI se vraci chut na další dalikoVINY. Doufam, že všude možně je archivovan jeho visící penis na zahradě u italskeho Berlusca. Ten c…..k je nezaměnitelný . I ta jeho skvaf rikala, ze ví , o čem mluvi, když na něj kouka. Chtějí zpatky. Tupolef, Icko, cela ta modrá s.ac.a. Jejich donove… Číst vice »

orinoko
orinoko
18. 7. 2019 16:03

Ani náhodou nestačím sledovat vsechno.
Vite negdo, jestli už Donald na Erdragona uvalil svoji slavnou vysernici, anebo nad ni sám dlouze hlouba , aby byl cool a v obraze?
To je zase den.
Čeká mě dovolena. Přišli za mnou, jestli bych třeba v sobotu dopoledne…
Povidam, už v pátek navečer mám na novém kole něco domluveno 30 km jinde.
Aha… Serizovac mi povida… tak to abych si vzal hromadu ruznejch prasku…
Všem preju parádu svobody vlastního rozhodovani.

orinoko
orinoko
18. 7. 2019 16:28

Tak to je v riti.
Jeden ruský web, který pravidelně navstevuji, mě dneska uvítal velkym srdickem. To opravdu neni nutne. Uvádí mě to do velkých rozpaku.
Takoví jsme my Cesi.