P. C. Roberts: Musíme se postavit proti tomu, aby milionáři Západu ovládli demokracii

Kvůli snížení výskytu infekce se odstavuje národní hospodářství. COVID-19 je totiž extrémně nakažlivý. Protože obranyschopnost lidí nelze dopředu odhadnout, může se stát, že infekce se teď bude šířit tak rychle, že jí zdravotnická zařízení nebudou zvládat, a to až do té míry, že ohrožena bude i péče o pacienty trpící jinými chorobami, např. srdečními.

Nicméně odstávky provozů mají ještě i jiný nepříznivý dopad. Společenská izolace totiž s sebou nese, jak už se kritikové těchto odstávek vyjádřili, též své vlastní negativní aspekty.

Nemusíte ani být „konspiračními teoretiky“, abyste postřehli, že Bill Gates, Big Pharma, Deep State a celá řada dalších zájmových skupin, jež sledují své vlastní politické zájmy, využijí a dokonce už teď využívají současnou zdravotní a ekonomickou krizi pro své vlastní cíle. Už jsem o těchto věcech hovořil několikrát a zdůraznil jsem, že my, lidé, si musíme vybojovat právo na to říci své slovo k tomu, jaký svět se po těchto dvou navzájem spojených krizích vynoří. A nesmíme dovolit Billu Gatesovi ani Deep State, aby tento nový svět pro nás vytvářeli oni.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
15. 4. 2020 16:24

http://www.novarepublika.cz/2020/04/vyslanectvi-deep-state-v-praze-kdo.html

Zajímavý článek a diskuze pod ním obsahuje také hodně informací.

racek
racek
Reply to  Bety
15. 4. 2020 18:42

No, Aspen … to je noční můra pro všechny čechy. Takovej povinnej VUML jako kvalifikace pro vstup do vlády. Pro některé (Hamáček) jediná. Že většinu členů vlády schvaluje USA velvyslanectví, to se všeobecně ví. Občas se to vymkne z rukou, jako se Zemanem či Babišem.

Dana
Dana
Reply to  racek
15. 4. 2020 20:27

Pane racku, Organizace Aspen je uskupeni pro mezinarodni propagandu liberalni demokracie. Ciliz domena americkych demokratu. Ta je nyni doma v opozici , ale globalni agenda pokracuje. Ja jsem konzervativni, vetsinou republikanka, takze jsem proti americkemu vyvozu demokracie. Ta se neda aplikovat plosne na rozdilne narody. Dle meho mineni by Ceska republika potrebovala zakon , ktery by naridil americkym, ale i jinym agenturam , aby se v Cesku povinne registrovaly jako cizi agenti. Spojene Staty takovy zakon maji, jmenuje se FARA. To ovsem nepomuze s jinymi progresivnimi programy v Evrope, napriklad program pro studenty v ramci Erasmus. Tam je zase vyskoluji… Číst vice »

racek
racek
Reply to  Dana
15. 4. 2020 20:55

No jo, ale jak to udělat. Víte, tady v evropě mají problém státy, které zavádějí třeba legislativní novinky, viz Polsko se systémem jmenování soudců, který je anylogický jako asi ve 12 tuším, evropských zemí a EU mocně hýká o ohrožení demokracie. Totéž v Maďarsku v jiných kategoriích. Nás taky kritizovali, třeba kvůli Babišovi a dotacím. Stejný problém třeba v Belgii u jejich premiéra, ale tam to bylo v pořádku, že … No, nakonec to naštěstí odvolali, právě včera. Navíc, naše dotace jsou asi 60% sazeb než u nejbohatších států… No jo, co je dovoleno Jovovi …atd. Co s tím? Jak… Číst vice »

racek
racek
Reply to  racek
16. 4. 2020 20:55

No a s tím zákonem o působení cizích neziskovek – tj. agentů, ¨¨¨¨USA, když ho zavedli v Rusku, ho prohlásili za nedemokratický a docela hlučně. Tedy ten v Rusku. A u nás? No, takový nesmělý pokusy jsou furt. Velmi nesmělé. Zato ten řev…

Bety
Bety
16. 4. 2020 9:31

Aspen není o vývozu demokracie, ať už je to cokoli. Je to chobotnice pověřená prosazováním cizích ekonomických a politických zájmů.
Racka to zřejmě nevzrušuje, ale mě rozsah takto vyškolených v nejvyšších patrech ekonomiky, politiky a soudnictví rozhodně klidnou nenechal.
Orbán je dokázal vykopnout, my bychom to měli udělat také. A v jakýchkoli volbách přidat absolventům ke jménu černý puntík, aby každý volič věděl, s kým má tu „čest“.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
16. 4. 2020 9:53

Popravdě jsem Aspen nijak nestudoval, ale narazil jsem včera na odkaz na toto téma:

http://aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=8&t=21&sid=4d8f459f5adca6a623b15c0b1b4445be&start=2000

Re: ☕ České a slovenské reálie
Příspěvek od Aaron Goldstein » 15 dub 2020, 19:58

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  Gatta
16. 4. 2020 10:55

Pokud jde o Aspen: Kamaráda, když byl ve straně zelených, si pozvali na školení, tehdy do své berlínské pobočky sídlící v Goebbelsově vile. Přijel naprosto zděšen. Na to, že sídlí v Goebbelsově vile, byli i na svých stránkách patřičně pyšní, a „diskrétně“ zamlčovali fakt, že vila byla za války vybombardovaná a současná vila je jen kopie. Všichni z jejich šéfů byli bývalí kariérní diplomaté a velvyslanci (např. v Jugoslávii), ženská, která tomu šéfovala právě tehdy, byla členkou asociace bývalých agentů tajných služeb. Tehdy měli ještě i dost přehledné stránky, na kterých na sebe leccos prozradili – že jsou financováni hlavně… Číst vice »

racek
racek
Reply to  Gatta
16. 4. 2020 20:34

Zajímavá stránka. Dík

racek
racek
Reply to  Bety
16. 4. 2020 20:26

Milá Bety, poněkolikrát zjišťuji, že jste mě četla zřejmě velice nepozorně. Mě to naopak velice vadí a jsem s tím znechucen. Už dlouho o tom vím a když mám někoho volit , je to jedno z mých kritérií. Sám jsem se s mnoha jeho absolventy i setkal, a je to všechno stejná svoloč. Mluví stejně, stejné chování, názory , image z umělé hmoty… Je to cosi jako VUML na druhou, jen pro vybranou elitu. Kritéria Vám raději zde probírat nebudu, sama si je můžete snadno odvodit. Žádná konspirace to ale není. Děje se to úplně veřejně a smějí se nám… Číst vice »