P. C. Roberts: NE NAŠÍM JMÉNEM, prohlašují izraelské mírové organizace

Organizace a politici sionistické lobby, jako jsou ADL, AIPAC a Netanjahu, vytvořili více antisemitismu než všichni ti, kteří jsou právě oněmi shora uvedenými jako antisemité pomlouváni. Zcela otevřený a brutálně urážlivý způsob, jakým se AIPAC a Netanjahu chlubí tím, jak ovládají americkou vládu, mnoho Američanů uráží. A pomluva ADL vůči lidem, jako je např. prezident Jimmy Carter, kteří si dovolili některé aspekty izraelské politiky kritizovat, odpuzuje Američany další. Mnozí se diví, jak člověk může kritizovat politiku USA, Ruska, Číny a všech ostatních zemí, aniž by byl pomluven jako protiamerický, protiruský a protičínský, ale jste-li Izraelec, je takový zázrak možný.

Sionisté jsou chytří propagandisté. Podařilo se jim Američany přesvědčit o tom, že hovoří za všechny Izraelce a za všechny Židy, ale zdaleka tomu tak není. Existuje např. silná opozice vůči sionizmu mezi izraelskými Židy a mnozí z těchto Židů se staví i proti tomu, jak se zachází s Palestinci. Existují židovské organizace kritizující krádeže palestinské půdy na Západním břehu Jordánu a demolici zde stojících palestinských domů za účelem stavby bytových domů pro „osadníky“.

Mnoho izraelských Židů se staví i proti současnému bombardování Gazy. V tomto ohledu je podpora Netanjahua menšinová a lze říct, že tento politik drží funkci jen proto, že dokázal sestavit koalici ultrapravicových stran. A je to až dosud jen mylná víra, že sionisté mluví za Izrael a za všechny Židy, která způsobila, že republikáni jako Lindsay Graham, Mike Johnson, Donald Trump a Ron DeSantis jsou v současnosti tak přesvědčenými zastánci izraelského bezhlavého bombardování Gazy.

Mnoho amerických Židů je ve zbrani kvůli masakru Palestinců, který právě probíhá. A před několika dny dvě židovské mírové organizace, a to Židovský hlas pro mír a Kdy, když ne teď, pochodovaly na Kapitol USA, aby zde uspořádaly manifestaci „vsedě“. „Ne naším jménem“, prohlásili a požadovali okamžité příměří i spravedlnost pro Palestince.

Podle existujících informací bylo již 1,4 milionu obyvatel Gazy – více než polovina zdejší populace – vysídleno, a to hlavně v důsledku izraelských leteckých útoků. Rabínka Alissa Wise sdělila televizi CNN: „Každé ráno se probouzím se slzami v očích a se vztekem v srdci a obojí usměrnuji do akce“. Tou poslední bylo nedávné obsazení Kapitolu a naléhání na příměří, což je mnohem víc, než činí kterýkoli církevní vůdce, člen Sněmovny, Senátu či Bidenův režim.

Všimněte si, že jsou to Židé, kdo stojí v čele požadavku na příměří. CNN zveřejnila fotografie židovského mírového shromáždění na Kapitolském pahorku, zobrazující jeho účastníky s transparenty: Sionismus je fašismus, Stop genocidě v Gaze, Židé říkají: příměří okamžitě! Ne válce a apartheidu, Ne naším jménem a další strohá prohlášení.

Američané, Britové a Evropané jsou dnes konfrontováni skutečností, že propaganda sionistů, čili menšiny Židů, je proměnila v monstra žádající si palestinskou krev. Tato poptávka po krvi může ovšem skončit jaderným Armagedonem.

Zdroj: PCR

Překlad: Lubomír Man

4.1 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
3. 11. 2023 12:06

Bežní obyvatelia, Židia aj Arabi vyjadrili svoj názor na sionistické besnenie v Izraeli veľmi výstižne v nasledujúcej piesni :
https://www.youtube.com/watch?v=XqvKDCP5-xE
Námet som „ukradol“ z webu p.Bavora a pochádza od diskutéra s nickom „Pochybovač“.

PPK
PPK
Reply to  peter.
3. 11. 2023 17:59

Palec nahoru, Peter !!

fajt
fajt
4. 11. 2023 9:22

comment image

v podstatě dnešní Izrael (stát ) vznikl nezákonným a nemorálním způsobem, bylo by dobrý navrátit situaci na BV do původního stavu. ..)

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
4. 11. 2023 14:41

Univerzita v Gaze:
https://t.me/infantmilitario/111979

Až jednou podobně skončí Zeď nářků – to bude teprve pláče.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
4. 11. 2023 15:16

Tohle jim jde dobře. Nakonec to celé můžou i zplanyrovat. A jak to celé vejde do dějin? Třeba Oko na Ground Zero?

Točmistr
Točmistr
Reply to  orinoko
5. 11. 2023 7:37

A které Ground Zero myslíte, to před 9/11, anebo to až potom ?

fajt
fajt
Reply to  fajt
5. 11. 2023 13:06

docela zajímavý úhel pohledu, nebál bych se ho dát jako samostatný příspěvek ( článek). ..)

Točmistr
Točmistr
6. 11. 2023 16:52

https://www.youtube.com/watch?v=HXyPSWMxV7I
„Ten, jenž bojuje s monstry, by si měl dát pozor, aby se sám nestal monstrem. A pokud dlouho zíráte do propasti, tak propast zírá zpátky do vás.“


Nejnovější příspěvky