P. C. Roberts: Neokonzervativci nám spolu s 11. zářím darovali i policejní stát

Ústavní právník a ředitel Ruthefordova institutu John W. Whitehead se věnuje obhajobě nespravedlivě obviněných a často se vyjadřuje i k tomu, jak jsme přišli o ochranu amerických občanských svobod, které dnes setrvávají už jen v písemné formě americké ústavy. V tomto článku Whitehead vysvětluje, jak bylo 11. září využito k přeměně USA v gestapácký policejní stát.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
10. 9. 2016 0:07

Tak tak. Spojene Staty jsou fasisticky stat, kde neexistuji lidska prava.. Zadne obcanske svobody. Je to zde hrozne. Stejne tak jsou americke Staty jen krucek od bankrotu a proto je fundamentalni, aby si prichod do Ameriky rozmysleli lide z tretiho sveata a emigrovali jen do Evropy, respektivne do nejakeho statu Evropske Unie, misto do us-policejniho statu. V Evropske Unii je o emigranty z tretiho sveta lepe postarano. Kdepak Amerika, Evropa je novou bastou a pristevem pro miliony chudych a utlacovanych ! Jeste zapomnel deda Roberts zminit, jaci to jsme v USA rasisti a jak to ma tezke i obhajoba vuci… Číst vice »

PPK
PPK
10. 9. 2016 1:12

Dana napsal Tak tak.Spojene Staty jsou fasisticky stat, kde neexistuji lidska prava.. Zadne obcanske svobody. Je to zde hrozne. Stejne tak jsou americkeStatyjen krucek od bankrotu a proto je fundamentalni,abysi prichod do Ameriky rozmysleli lide z tretiho sveata a emigrovali jen do Evropy, respektivne do nejakeho statu Evropske Unie, misto do us-policejniho statu. V Evropske Unii jeo emigranty z tretiho svetalepe postarano. Kdepak Amerika,Evropa je novou bastoua pristevem pro miliony chudych a utlacovanych ! Jeste zapomnel deda Roberts zminit, jaci to jsme v USA rasisti a jak to ma tezke iobhajobavuci rasove diskriminaci.Take u novych emigrantu, co se hlasi k… Číst vice »