P. C. Roberts: O amerických volbách rozhodne kauza Texas

Televize Newsmax TV oznámila, že volební kauza státu Texas, projednávaná v těchto dnech před Nejvyšším soudem USA, rozhodne s konečnou platností o tom, zda demokratická krádež voleb bude povolena nebo zrušena.

„Výsledek soudní žaloby, podané Nejvyššímu soudu USA generálním prokurátorem Kenem Paxtonem, se tak stane konečným a nezvratným rozhodnutím v právě projednávaném soudním tažení prezidenta Trumpa proti tomu, jak volby v USA proběhly“, prohlásil v televizi Newsmax TV Trumpův právník Jordan Sekulow.“Nejvyšší soud neposuzuje jen to, co se během voleb událo v Texasu, ale chystá se učinit další krok, v němž bude řečeno: „Chceme slyšet odpověď i od těchto jmenovaných států,“ dodal Sekulow s odkazem na další státy se sporným výsledkem voleb, kterými jsou Pensylvánie, Georgia, Michigan a Wisconsin.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

Stanův komentář: Zdá se, že Nejvyšší soud USA rozhodl v tom smyslu, že Texas nemá právo mluvit do toho, jak si zorganizují volby ostatní státy. Podobně dopadly i další žaloby… A pokud se nestane něco neočekávaného, 14. prosince zvolí Bidena americkým presidentem.

3.2 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
12. 12. 2020 11:48

čím déle se odkládá exploze, tím větší destrukce nastane – je čas opětovně vyrazit na ostrov, budoucí tlaková vlna se začíná jevit mega obludně. ..)

fajt
fajt
12. 12. 2020 13:40

comment image – s takovou si veřejnost s vakcinací rozhodně nenakloní ( asi ten americký šmejd bude horší prahovému sarinu). ..

Dana
Dana
12. 12. 2020 18:35

…..Texas nemá právo mluvit do toho, jak si zorganizují volby ostatní státy…..To ne, ale jak tomu rozumim, stat Texas nema pravo rozhodovat o volbach v jinytch statech, ale podat zalobu na jiny stat z ruznych duvodu u Nejvyssiho soudu muze.. Staty se k Nejvyssimu soudu odvolavaji pomerne casto, soudi se , treba o pravu pouzivani vodnich zdroju. Tuhle zalobu o neregulernich-neustavnich volbach nepodal jen stat Texas, ale spolu se pridalo i sedmnact dalsich statu, ktere zalovaly specificke ctyri staty. Zaloba se zabyvala rozporem statniho prava k celkove americke Ustave. Predlozene dukazy Nejvyssi soud nepresvedcily a tak se zaloba odmita. Uz… Číst vice »