P. C. Roberts: Obama a Hillary milovali muslimy až k smrti

Pokrytectví těch, kteří dnes tak horlivě protestují proti zakazu imigrace muslimů do USA, neilustruje nic lépe, než jejich zaryté mlčení, když je Obamův režim zabíjel v milionech. Pohleďte na fotografie větších muslimských měst před a po amerických leteckých náletech. To je tedy to, o čem předtrumpovský Washington mluvil jako o „přinášení svobody a demokracie zemím Středního východu.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
6. 2. 2017 6:37

http://www.zvedavec.org/vezkratce/14002/

Položme si několik otázek:
1/ co způsobilo, že populace s relativně vysokou porodností (nejedná se pouze o bývalé Československo) najednou s porodností padla hluboce pod úroveň přirozené reprodukce
2/ proč politické (j)elity přijaly politické rozhodnutí o tom, že se bude Západ islamizovat (anebo „izraelizovat“?), (proč nevyzvaly ke kolonizaci třeba lidi z asijských zemí, kteří nemají problémy s integrací do jiných kultur, miliony PRACOVITÝCH LIDÍ, ochotných přispět k budování a zvelebování hostitelských zemí, vděčných za výrazné zlepšení svých životních podmínek, z kultur, které nemají problém s evropským pojetím demokracie, s realtivně nízkou kriminalitou etc.?

Béda
6. 2. 2017 7:13

Protiřečení, které zmiňuje autor (- PCR -) zde bylo zmíněno již mnohokrát.

Béda
6. 2. 2017 7:34

Největší problém kovaných demokratů je problém s demokracií. Mají problém přiznat si porážku v demokratických volbách , neustále usilují o změnu výsledku voleb nevolebními prostředky (na hradě v ČR, na prezidentském úřadě v Kyjevě – Majdan, anebo ve Washingtonu DC).

Krom toho cítí trvalou potřebu vyvážet tzv. demokracii tam, kde o ni nebyl většinový zájem a potřeba. A tomu se vážení lidově hovoří DIKTÁT (shůry). (demokracie je projev vůle většiny zezdola)

Béda
6. 2. 2017 7:38

Na téma demokracie už jenom otázku: oč lepší je stav demokracie po „demokratické revoluci“, která vynesla do čela ukrajinského státu Porošenka a jaceňuka s Parubijem v Kyjevě než byl za vlády demokraticky zvoleného „diktátora“ Janukovyče?

Béda
6. 2. 2017 7:48

Obohacení podle nejnovějšího slovníku = větší sociální, zdravotní výdaje, větší problémy ve školství, zvýšená kriminalita, větší výdaje na „obranu“ (aby mohla přivážet víc obohacení) více lidí bez práce (k těm původním přibyli ještě další nezaměstnaní), koelm a kolem zvýšené výdaje státu. HDP roste, protože víc lidí víc sní (hypermarkety mají větší obrat a zisk) – jinak by umřeli hlady, více školáků potřebuje víc učitelů, víc nemocných potřebuje víc lékařů a zdravotnického personálu, víc „bezdomovců“ potřebuje víc uklizeček (skuteční bezdomovci nepotřebují uklizečky žádné), větší pestrost vyžaduje víc dovezených duchovních vůdců a víc cizích kostelů a to vyžaduje zvýšené výdaje, znamená to… Číst vice »

Béda
6. 2. 2017 7:54

… a původní uváděné mateřské země se k nim nehlásí. (pak je zde zvláštní paradox – nejeden utečenec před válkou jezdí na dovču do země ze které utekl před válkou).

Béda
6. 2. 2017 10:57
Béda
6. 2. 2017 18:58

Radostná zpráva pro neZISKOVÉ obohacovače: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/428596-islamsky-stat-najima-uprchliky-mirici-do-evropy-za-vernost-zaplati-padesat-tisic.html

Zpravodajci, kteří jsou jinak na dvě věci (řvát jak na lesy měli již před spuštěním migrační invaze) , konečně budou mít důvod pro alarmizmus a politické (j)elity pro zavedení „demokratické“ totality.

Béda
6. 2. 2017 19:05

Další výborná zpráva ze země kde mezi lidmi bují nemoc šílených krav: http://www.hlavnespravy.sk/merkelova-vylucila-zavedenie-stropu-pre-pocty-utecencov/894759

Zde soupeří o politickou moc dva „obohacovači“ – Andělka a osvědčený charismatický Bruselan (skoro jako Van Rampouch) Schultz. (Hlavně aby se 4.říše obohacovala sama a nevnucovala své hosty nasílu svým koloniím).