P. C. Roberts: Oficiální příběh o pádu budovy č. 7 WTC leží v troskách

Vědecký vyšetřovací tým katedry civilního inženýství na Univerzitě Aljašky vedený Dr. Hulseymem, Dr. Quailem a profesorem Xigoem spolu s vědci nankingské Univerzity technologie a vědy vydali 3. září tohoto roku konečný nález svého čtyřletého studia pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku. Toto je tedy první vědecký výklad pádu této budovy, jehož závěr zní takto: „Hlavním závěrem naší práce a výzkumu je na rozdíl od závěrů NIST (National Institute of Standards and Technology), a soukromých firem ten, že pád budovy č. 7 byl globálním selháním, zahrnujícím selhání všech sloupů v budově a to všech téměř ve stejném okamžiku. Čili že šlo o selhání simultánní“.

Všimněme si nyní tří věcí:

Za prvé: Trvalo téměř 18 let než došlo ke skutečně vědeckému vyšetření destrukce budovy, z niž byli a jsou až dosud obviněni muslimští teroristé.

Za druhé: Jediným vysvětlením pro „selhání všech sloupů v budově a to všech téměř ve stejném okamžiku“ je řízená demolice.

Za třetí: Tento závěr se nikdy neobjevil v našich prostitujících se médiích.

Řečeno jinak: Tato studie je už dnes určena spíš pro jámu pamětnici než pro cokoli praktického. Ale ukazuje, jakým způsobem nás Matrix ovládá, a dokazuje, že smyslem tisku a televize není dnes nic jiného, než naprogramovat nás tak, abychom lhostejně přijímali to, co se nám předkládá. A my všichni, kteří sedíme před televizory a sledujeme program televize NPR, či čteme noviny podobné úrovně, jsme těmito médií programováni tak, abychom se stali nepřemýšlejícími automaty.

Všimněme si však též čehosi pozitivního. Jde o rezoluci hasičského sboru obvodu Hunson a Franklinova náměstí, to je obvodu, kde se budovy WTC nacházely. Praví se v ní: „Zatím všechny důkazy v této naší rezoluci uvedené demonstrují tu skutečnost, že už předem do budov WTC uložená zápalná zařízení a výbušniny – a nikoli tedy jen letadla – způsobily destrukci tří budov WTC a ukončily životy lidí, kteří se v těchto budovách nacházeli. Oběti 11. září jakož i jejich rodiny stejně tak jako všichni obyvatelé New Yorku i všichni občané USA si zaslouží, aby zločiny spojené s útokem 11. září byly do nejmenších podrobností vyšetřeny. A viníci potrestáni.“

Zdroj: Global Research

Vybral a přeložil  Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 9. 2019 17:09

TRUMP PRÁVĚ PROPUSTIL JESTŘÁBA BOLTONA – JU-HÚÚÚÚ

racek
racek
10. 9. 2019 21:29

No, jsem ochoten věřit, že to bylo určité selhání tajných služeb, ne poprvé a ne naposled…. nicméně, víte, dojem z těch budov, když jsem je navštívil, bylo že jsou dosti subtilní a pohupování ve větru bylo patrné. Nicméně, v této budově předtím v podzemním parkovišti vybuchla údajně 2 tunová nálož a budova to vydržela. Takže těm náložím nevěřím. On náraz více jak 100 tunového letadla plného paliva v rychlosti cca 400 km za hodinu byla devastující. Spíše mě fascinuje obrovský úspěch a koordinovanost celé akce, provedený amatéry v malé skupince. Zvláště, když si vzpomínám na bezpečnostní opatření na amerických letištích… Číst vice »

Dana
Dana
11. 9. 2019 3:02

Blizi se presidentske volby a desinformacni borci bojuji jako lev. Za prve, Budova c. 7 horela po padu Dvojcat cely den, pokud si pamatuji, od 9 rano do 5 vecer. Teprve kdyz vse v budove prohorelo, spadla. Hasici v New Yorku uz se leta soudi o odskodneni za znicene zdravi nebo penze po zahynulych. Tak proste vyuzili protitrumpovske nalady- New York je silne liberalni- a zesilili zneni svych pozadavku. Jde o podprahove zdiskreditovani Republikanu, co meli zodpovednost 11.zari. 2001. At hasici predlozi dukazy u soudu, ze do vezi nekdo namontoval vybusniny ci horlaviny. Sami hasici nevi, o jake vybusniny, nebo… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
11. 9. 2019 15:33

celodenní požár spíše hovoří proti názoru, že by v jeho důsledku mohly zkolabovat všechny vzpěry najednou…
John Bolton skončil ve své funkci poradce amerického prezidenta
https://cz.sputniknews.com/svet/2019091010658197-trump-propustil-johna-boltona/

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
11. 9. 2019 15:40

Pro okamžitý kolaps všech vzpěr a opěr hovoří mnohem spíše jednorázový okamžitý silný impuls (např. výbuch). Tzn. i celodenní požár NENÍ ŽÁDNÝM VYSVĚTLENÍM, PROČ TATO BUDOVA spadla tak jak spadla…
Na řadě je nyní Pompeózní válečný štváč,
bez strýčka Boltona se asi dlouho neudrží…
No a pak to možná začne být zase zajímavé, co ten Kačer dále nejen na svém rybníku bude vyvádět. Tito váleční štváči fakticky dostávali USA do větší a větší izolace a neviděl už to jen blázen že přímo poškozovali svého vlastního prezidenta.
:-)

Bety
Bety
12. 9. 2019 8:28

Jeden z předvolebních Trumpových slibů byl, že se zasadí o řádné vyšetření
událostí z 11. září. Nějak na to zapomněl a paní Dana taky.

PPK
PPK
12. 9. 2019 13:03

Co s budovami plnými tepelně izolačního asbestu ve fasádách, postavených v době, kdy se ještě nevědělo o rakovinotvorných důsledcích asbestu? No a tak nejprve chlapci budovy výhodně nechali pojistit proti poškození a později „se“ demoličně odstranily a na již nepotřebného BinLádíka „se“ k tomu vymyslila legenda ála nové Gliwice. Jak jednoduché. A že by Donald tohle všechno už celé roky nevěděl?

racek
racek
12. 9. 2019 14:50

No, milá Dano, požár jsme viděli v přímém přenosu. Počáteční impuls byl dán výbuchem a hořením desítek tun kerosenu a ve výškových budovách je efekt komínu velice účinný. Při dostatečně vysokých teplotách pak hoří vše a dokonce i papír, který je jinak docela obtížné ve formě knih či časopisů přinutit k hoření (plná budova papíru ve složkách ..), což každý známe z chalupy, že. Pak dojde k zahřívání nosných částé konstrukce, snížení její pevnosti. Nic co by se nevědělo. Jinak jsme si všimli na vyhlídkovém patře, že kovové části byla obložena jakousi pěnou právě pro tyto případy. Nicméně, ochrana je… Číst vice »

Admirál
Admirál
12. 9. 2019 15:22

Pád jedné budovy poškozené nárazem letadla a následným požárem na půdorys je pravděpodobný tak 1:miliardě.

Pád dvou budov poškozených různě nárazem letadla a následným požárem na půdorys je pravděpodobný pouze v akčních filmech.

Pád dvou budov poškozených různě nárazem letadla a následným požárem a jedné nepoškozené budovy vedle na půdorys je pravděpodobný pouze jako pohádka pro absolventy genderových studií a politické geografie.

Soudný člověk mírně vzdělaný v přírodních vědách, naukách o materiálech a statistice takovým pohádkám nevěří.

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 13:08

Můžeme se ptát : Jsou opravdu tak blbi, anebo nám něco vzkazují mezi radky?
Jak si všiml Umlauf, o WTC7 /budova/ už se vůbec nepise.A proc? Protože její pád nelze vysvětlit Oficialni terrorii. Znovu jsem si přečetl knížku , kterou mám na toto tema, a zasl jsem , kolik dalších nesrovnaLOSTi už jsem zase zapomnel.

https://www.armyweb.cz/clanek/teroristicke-utoky-z-11-zari-2001

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 13:38

Teprve teď čtu diskusi. Njn, vejr jako vždy nejdříve pitva lůžko , aby se vůbec mohl dostat k mrdVOLE. Jen zcela okrajove. WTC7 nebyla zasazena nicim jiným, než jen troskami padající Severní veze. … S ní má hodně spolecneho: Pád Severní věže započal poklesem středu veze – nedá se to okecat. Nejdříve se proboril stožár vysílače /vůbec nic se z něj nenaslo/ , a to svisle dolu. To znamená jediné: centrálně byla narušena stavba dole. Jinak by se vysílač vychylil ze svislé osy. Stejným způsobem padala WTC7. Zase se to nedá okecat. Centrální zlom , aby nenastalo vychyleni kterýmkoli jiným… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 13:49

Prusaky informací od samého rána jsou zvláštní kapitolou. Někde někdo cosi zaslechl, ještě se nic nestalo, ale jeden člověk z armády volal svému bratrovi zamestnanemu v jedné z vezi: Okamžitě vypadni z kancelare, z celého baraku, nalehal na nej. Bratr uposlechl a pak narazilo letadlo. Zachoval se jako NY hasic. Šel pomahat, což se mu stalo osudnym. Soudruh busista tou dobou dlel na floride, informací o deji dostal přímo ve třídě , ve které dal zůstal . O něco později prohlásil , že v TV viděl zabery, jak první letadlo narazilo do Severní veze. Známý záběr se do vysílání dostal… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 14:13

Těsně před kolapsy Boba a Bri se do prostoru na úrovni země vyvalil světlý kouř , jehož původ nelze normálně vysvetlit. To byl moment … Vlastní countdown. Jako když se na Saturnu 5 rozhorely raketove motory , ale teprve jejich tah zvedl celou váhu vzhuru. Tady to bylo opacne. Navíc seismografy zaznamenaly otřesy menšího rázu v obou případech , než došlo ke konečnému zuctovani s budovami. Bob and Bri byly zasaženi letadly v různých vyskach , v různých patrech. Podle místního vejra byly teploty přímo slunecni. Ano? Fakt? Batmane? Jak tedy vysvetlit, že ze Severní věže mává patrně Edna Cintron… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 15:05

Jj, začaly problemy.
Ale já nejsem na vine. Úroveň prorezimnich idiotu holt klesa.
PPK má představu o slusnosti, což chapu. Ale pokud se tady na OM potuluji diskusní mimoni a primitivove , tak já osobně si nepomuzu.
Blb zůstane blbem , a vysokoškolský statut dotyčného jen trapnym priznanim, že vzdělání nic nezarucuje.
Osobní integritu už vůbec ne.
Zase to zmizi?

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 16:43

Abych věc doresil ze svého úhlu pohledu….
Rusko v Syrii zvýšilo několikanásobně letecké údery v Syrii.
Já osobně to čtu nasledovne: Blb Izrazid a blb erdragon došli konce svoji pouti. Před Ruskem zaparkovaly úplně nové vyzvy. Pákistán chce Rusko ve svých vlastních osidlech. Popravdě receno… Jejich vládní chasnik mě osobně hodně ocaroval. Je to velmi svojsky muslim.
Do půli podzimu očekávám těžce zvýšenou aktivitu Cinanu.
Asi takto: Pipo Spano narazil na vozovou hradbu husitu, a jeho středověké tanky se začaly tristit. Tentokrát jsou husity Rusove.

Gatta
Gatta
13. 9. 2019 18:04

Re Admirál … :-)

Re orinoko … trochu se nám to zamotala s těmi Kurdy Kurdy(turecko – US zóna) a ve Venezuele se ta taky pěkně zahušťuje – lze zde očekávat čínskou ochranu svých investic.
Doporučuji zdejší článek Židé II.

A na odlehčení – tuhle znáš ??
https://m.youtube.com/watch?v=48PJGVf4xqk

orinoko
orinoko
13. 9. 2019 18:16

Mam Syrii rad, a vlastně nevím proc.
Dneska , atd, Syrska letadla prováděla údery na teroristický dobytek vsudemozne.
Česká výroba se udajne v syrskych podminkach neuvěřitelně nachazi. Český bitevnik je opravdu bitevnik.
Když míří na syrské nebe , tak ho hlídají ruské Suchoje.
Asi jsem blbec. Když vidim, jak syrske stihacky míří na hloubkove cile, pricemz jsou signálem pro Izrazida , tak co z toho plyne.?

Gatta
Gatta
13. 9. 2019 19:29

A co má Trump k Apollu nebo k 11/9 asi tak říkat ??
V podstatě je rád že dýchá. Doma zatím nemá sílu ani na žádnou konfrontaci nebo protiofenzivu za štvavé kampaně proti sobě, natož aby byl schopen nějak politicky využít tato sporná témata ve svůj prospěch.
Navíc mu určitě dělají starosti zájmy jeho sponzorů… a Izrael vůbec …

Rozhodně to ale zatím nevzdal – svoje poradce a ministry mění velmi statečně.

orinoko
orinoko
14. 9. 2019 10:44

Je otazka, jestli si mění vlastni boxerky. Z pádu retardovaneho forta nijak neplyne, že se v teamu prezidentisty neobjeví další uchyl, který si zase bude chtít hrát na vojaci.