P. C. Roberts: Pandemii způsobila kovidová vakcína

Korupčnický americký zdravotnický establishment vedený masovým vrahem Tony Faucim (ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci), byl přinucen přiznat, že kovidová „vakcína“ svou účinnost proti viru rychle ztrácí. Ale současně jak on, tak lidé kolem něj tvrdili, že je i tak dost dobrá na to, aby vás uchránila od převozu do nemocnice či od úmrtí.

Nyní byl však Fauci přinucen od tohoto falešného prohlášení ustoupit. K čemuž Vasko Kohlmayer sděluje:

Minulý týden učinil Dr.Anthony Fauci pravděpodobně nejpřekvapivější prohlášení, které v kovidové sáze dosud padlo. A důsledky tohoto prohlášení, proneseného v interview pro list New York Times, jsou tak významné, že se uvedené prohlášení může stát bodem obratu v současném boji proti velkému vakcínovému podvodu šířenému z USA do celého světa.

V tomto interview, uskutečněném 12. listopadu, byl totiž Fauci nucen přiznat, že vakcína spolehlivým způsobem nechrání očkované od vážných následků onemocnění či od smrti. Když byl totiž dotázán na data, přicházející z Izraele – země s jednou s největší proočkovaností na světě – Fauci řekl: „Pozorují tam úbytek imunity lidí nejen proti infekci, ale též proti nutnosti hospitalizace a do jisté míry i proti smrti, což začíná platit pro všechny věkové skupiny. Nejde už jen o lidi postarší“.

Řečeno jinak. Ochranná účinnost vakcíny vyprchává nejen vzhledem k hrozbě infekce, ale též vzhledem k vážnému kovidovému onemocnění a ke smrti.

Když pak Fauci hovořil o účinnosti vakcín v zemích s vysokou proočkovaností, přiznal: „Tato účinnost mizí až natolik, že vidíte stále více lidí onemocnělých průlomovými infekcemi a končících v nemocnicích.“  (ZDE)

Řečeno zkrátka: Všechna dosavadní prohlášení o kovidové vakcíně byla a jsou falešná. Obrovská spousta lidí byla ošálena korupčnickým zdravotnickým establishmentem a korupčnickými médií a přivedena tak buď k sebevraždě či k poškození zdraví. Donucovací vakcinační kampaň nicméně pokračuje, a lidé, kteří jsou za ni zodpovědní, jsou vrahy. Včetně politických vůdců západního světa.

Proč však všichni z nich společně s mediální žumpou nám nepřestávají nestydatě lhát?

Tito totálně zkorumpovaní lidé nafukují dnes nemodernější výraz „pandemie neočkovaných“. Takováto pandemie ovšem neexistuje. A informace ze všech zemí naopak dokazují, že infekce a smrt rostou společně s tím, jak roste vakcinace. (ZDE)

Ve Velké Britanii 74 % domnělých kovidových úmrtí mezi srpnem a zářím postihlo lidi očkované. (ZDE) A data shromážděná Veřejnou zdravotní službou Skotska, dokazují, že onemocnělých na Covid je víc mezi očkovanými než mezi neočkovanými. (ZDE) „Neočkovaní zde představují 19,7 % ze všech kovidových úmrtí od 14. srpna 2021, zatímco očkovaní se na těchto úmrtích podílejí 8o,3 %, a plně očkovaní pak 76 %.“ (ZDE)

Důvod, proč jsou očkovaní vůči Covidu rizikovější, je dvojí. Vakcína má vážné vedlejší efekty, které se falešně připisují Covidu, z nichž nejvážnější je ten, že vakcína oslabuje a v konečné fázi ničí vrozený lidský imunitní systém, čímž činí očkované osoby náchylnější k přijetí jakéhokoli viru a k jejich následnému onemocnění.

Uznávaní vedci a zdravotničtí badatelé, kteří nejsou závislí na grantech Big Pharmy, shora uvedená fakta shromáždili, ale mediální prestituti je odmítají zveřejnit. Takže vše, co se k sluchu a zraku lidí od CNN, MSNBC, NPR, BBC, New York Timesů, NIH, CDC a politiků dostane, je indokrinace, která lidi přiměje k tomu, aby přijetím „vakcíny“ ničili a zabíjeli sami sebe.

Fakta jsou jasná: Kampaň za očkování proti Covidu je největším masovým vražedným hnutím historie.

Reakce veřejnosti na právě vydanou knihu Roberta Kennedyho ml. nazvanou Skutečný Anthony Fauci dokazuje, že lidé začínají skrze mlhu vymyšlených oficiálních narativů skutečnou pravdu vidět. Pro média samozřejmě kniha jako by neexistovala, ale přesto se ocitla na prvním místě seznamu bestsellerů vydaných nakladatelstvím Amazon, stejně tak jako nakladatelstvím Kindle. Kupte si a přečtěte si tuto knížku. Dovíte se z ní, že veřejné zdraví se ocitlo v rukou gangsterů.

Kovidová pandémie nás poučila o jednom: Totiž o tom, že vůči zdravotnickému establishmentu, vůči politikům a vůči médiím můžeme mít důvěru jedině nulovou. Agendy těchto korupčníků jsou totiž vším, jen ne zájmem o zdraví lidu.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

4.3 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alva
Alva
24. 11. 2021 21:38

Říkejte, pište, oponujte si jak a čím chcete. JÁ mám moc a bílý plášť – JÁ diktuji, vám přísluší jen poslechnout.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rozhovory-vyzva-sef-doktoru-zazivame-peklo-ktere-bude-trvat-tydny-zavidim-rakousku-181502#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=wYgjIxxQcBr-202111242128&dop_id=181502&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.czi:

MUDr. Kubek:
Z čistě medicínského hlediska samozřejmě ideální řešení epidemie je, aby se všichni lidé naočkovali, při dostatku očkovacích látek bychom rychle dostali epidemii pod kontrolu. Já jsem pro to, aby se všichni naočkovali a když se nenaočkují dobrovolně, tak je třeba je přesvědčit, aby se naočkovali. :-((((((((

Dnes už ale přece musí vědět že LŽE !!!!!

peter.
Reply to  Alva
24. 11. 2021 22:29

Myslím,že to nemusí vedieť ani dnes.Kubek je predovšetkým odborár,funkcionár,organizátor a lekárom je až v druhom rade.Videl som ho v diskusii s Dr.Hnízdilom ktorý ho doslova „utrel“.
Je to skrátka rodený funkcionár a tak sa aj ku problému s očkovaním stavia.

g.hrosik
g.hrosik
Reply to  Alva
25. 11. 2021 6:52

On není lékař, on je už léta politikář…!

Irena
25. 11. 2021 6:30

Proto nyní bojujeme o přežití lidské rasy a boj je veden v mysli každého zvlášť. Nyní probíhá fáze – snaha o segregaci uvnitř společnosti a postavení lidí navzájem proti sobě a eliminaci možnosti sjednocení v potenciálním odporu (je to fáze zhmotnění nepřítele – rozděl a panuj). Pokud tomuto nebezpeční utahování šroubů máme čelit a udržet si svou svobodu a právo na život, je nutno povstat zákonnou formou proti všem projevům fašismu. Nestavět se proti skupinám lidí – nýbrž postavit se proti konkrétním lidem jednajícím v rozporu s platnými zákony. Zapomenout na svůj strach, postavit se mu a vyzbrojeni znalostí platných… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  Irena
26. 11. 2021 7:51

Dobrý komentář i článek.

g.hrosik
g.hrosik
25. 11. 2021 7:17

Díky za článek. To, co se poslední dobou děje, je jedna velká prasárna (omlouvám se vepříkům). Světu vládne jeden velký kolektivní Mengele, který má své zištné i nezištné služebníčky v každé zemi, v každém městě. Štěpí se rodiny, někdejší přátelé a parťáci, atomizuje se společnost. Mnozí lidé jsou jako ovce – stále více si nechávají odstřihovat ze svých práv, až budou holí… před „zimou“ a následně jim kdosi vypne topení. Protestujících proti mocenské zvůli je v ulicích stále málo – a já se obávám, že čas pracuje pro „vakcinátory“. Tady už vůbec nejde o vakcínu a nějaký virus, a my… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  g.hrosik
25. 11. 2021 17:17

Ano. Elitám se podařilo lidi rozdělit na očkované a neočkované. Zdá se, že k tomu postačilo, jen těm očkovaným alespoň dočasně mocensky přidělit nové neoficiální právo, které dosud neměli. Např. právo sledovat odmítače roušek a upozorňovat na ně dozorčí orgány. Politické elity psychologicky vystihly, že v situacích, kdy např. pokladní supermarketu má právo vyžadovat něco víc, než měla dosud, tak si tím dozorem nad druhými sama sobě zvyšuje sebevědomí. A proto ta aktivita některých.

peter.
25. 11. 2021 7:33

Dnes je častým javom poukazovať na stúpajúcu krivku nakazenosti a úmrtí na Covid-19 v štátoch s vysokou preočkovanosťou.No netreba ísť tak ďaleko! Stačí si porovnať situáciu v dobe „veľkého vymierania starcov“ (4.Q r.2020 a I.Q r.2021) s dnešným stavom.Dnes je obsadenie nemocníc aj úmrtnosť na približne rovnakej úrovni ako povedzme vo februári – marci 2021.Rozdiel medzi „vtedy a dnes“ spočíva v tom,že kým vo februári 2021 sme mali zaočkovaných 4 – 5 % populácie,tak dnes je zaočkovaných 63% ľudí v ČR a 45% v SR.Treba zohľadniľ aj skutočnosť,že počas „veľkého vymierania starcov)sa ich úmrtia zdôvodňovali oslabenou imunitou v dôsledku komorbidít… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
25. 11. 2021 7:42

Já jsem si jistý, ze CORONU přenáší ČT! 
Po 15ti minutách zpráv nemůžu dýchat, bolí mě hlava, stoupá mi teplota a je mi na blití…! :-)

Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
25. 11. 2021 9:23

:-))))))

Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
25. 11. 2021 11:09
Dolmen
Dolmen
25. 11. 2021 8:19

Covidu se dokonale podařilo rozdělit společnost, ačkoliv tohle určitě nemělv úmyslu. Rozhodně poskytl přebohatý studijní materiál psychologům a psychiatrům. Všiml jsem si takového zajímavého rysu v téhle „válce“ očkovaných s neočkovanými – zatímco neočkovaní se snaží racionálně a věcně argumentovat a vysvětlovat svoje postoje, ze spousty opíchanců stříká proudem nenávist k neočkovaným…, jako by jim místo pochybné vakcíny vsříkly do žil roztok vztekliny. Být zdravý a zůstat zdravý se dnes již téměř oficiálně považuje za zločin proti společnosti a státu. Zajímavé je, že největší gejzíry nenávisti k neopíchaným zaznamenávám od opíchanců, které jsem kdysi považoval za velmi inteligentní a rozumné.… Číst vice »