P. C. Roberts: Přežije lidstvo šílenství Washingtonu?

Stephen Lendman souhlasí s mým názorem, že vražední kriminálníci ve Washingtonu ženou lidstvo do záhuby. A v důsledku tzv. řízených vysvětlení, která jediná se ke sluchu lidí v západních zemích dostávají, si jejich většina stále zvyšující se nebezpečí neuvědomuje.

Na adresu Ruska a Sýrie padlo v posledních málo dnech tolik extrémních a vážných hrozeb, že se už zdá, že Rusové toho mají tak akorát dost. Ruský ministr zahraničí informoval britskou premiérku, že „vedoucí nukleární mocnosti se nepodává 24 hodinové ultimatum“. A pokračoval pak s tím, že tzv. „otrávení Skripala“ je „kolosální mezinárodní provokací“ a „dalším pochybným pokusem britských úřadů diskreditovat Rusko“.

Mocné Rusko upozornilo impotentní Britanii na toto: „Jakákoli hrozba použít trestná opatření proti Rusku se setká s odpovědí. Toto by si Britanie měla uvědomit.“

Pokud jde o washingtonskou hrozbu napadnout syrské armádní síly, řekl ministr Lavrov toto: „Jestliže se tento úder uskuteční, budou důsledky velmi vážné.“

Zdá se, že věc stojí nyní tak, že Washington, znepokojen svou nižší vojenskou kapacitou – je li srovnána s ruskou – se rozhodl zaútočit dřív, než budou nové ruské zbraně rozmístěny do všech postavení. Takže skutečným smyslem jeho hrozeb, založených na falešných obviněních, je připravit lidi na Západě na válku.

V průběhu 25 let, které jsem strávil ve Washingtonu, zde ještě přežívala inteligence a mravnost. Ale dnes zde už není ani to, ani ono – a tak s důvěrou můžeme očekávat to nejhorší.

Více ZDE.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
15. 3. 2018 14:43

Něbenza v Radě bezpečnosti OSN

https://www.youtube.com/watch?v=soGeg7McWUM

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 3. 2018 21:57

„Путин“ Фильм Андрея Кондрашова │Часть 1│
https://www.youtube.com/watch?v=8J4eG9QieMo

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 3. 2018 7:31

„Путин“ Фильм Андрея Кондрашова │Часть 2│
https://www.youtube.com/watch?v=TyEPCQHMLM8

Irena
16. 3. 2018 14:33

Ještě k tomu rozhovoru s Kellyovou http://voicesevas.ru/news/37319-prishla-nasha-ochered-nashi-otcy-na-nas-nadeyalis.html Vlastně ten smysl hodinového rozhovoru vypadal asi takto: – Naposledy se vás ptáme: Sklapne Rusko podpatky a začne poslouchat jako všichni ostatní? Nebo… – Jděte se bodnout… Jen to zkuste, idiotovi ani svěcená voda nepomůže. A potom jako poslední argument následovala přímá a otevřená hrozba. Kellyová vyjádřila následující myšlenku: „My jsme tu došli k názoru, že Putin se u moci potřebuje udržet, protože jakmile o ni přijde, bude odsouzen a popraven, prostě zabit. A potom půjde do prčic všechno, co udělal. Pochopili jsme to dobře?“ Chovají se jako šmejdi. V podobě návrhu tato… Číst vice »

Irena
16. 3. 2018 14:34

A zpráva? Ta zněla: „Partneři“, jsem nucen vás rozčarovat, převezli jsme vás. Vaše ubohá lopota při vytváření kompradorské elity, celé ty roky, všechny ty prostředky, neziskovky stojí za starou belu stejně jako ta vaše protiraketová obrana. Celou tu dobu v Rusku existovalo dvojité dno, a vy jste o tom neměli ani ponětí. Teď už je pozdě. Moje přítomnost/nepřítomnost, život/smrt na tom už nic nezmění. Takže tentokrát jste těmi křeny vy.

orinoko
orinoko
16. 3. 2018 15:11

Sakra, tady to boucha. Hodně emocí … ale není se co divit. Nevím, jestli u me započala stařecká demence, ale jsem v relativním klidu. Putin si přál par let oddychu pro Rusko … a je to doma.
Rusko nemá co ztratit. Syrska „investice“ ho mnohému dalšímu naučila. Kromě jiného i nesnadné spolupráci s Íránem a Katarem.
Vojensky je Rusko dneska schopno čelit několika frontám. A proč? Protože nehodlá dobývat.
Který západní kreten se nepoucil u NapoLEONA nebo uchylaka Ady , tak ma prostě Smolíka.
Hodně se mi líbí nápad udělat z území USA novy průplav mezi Atlantikem a Pacifikem.

orinoko
orinoko
16. 3. 2018 15:23

Jako vždy běží o čas.
Rusko ten svůj dohnalo a zjišťuje se zklamáním, ze VZDYCKY běželo o jediné. Západ chtěl mít Rusko jako mužika i bez cara. ZidoVINU záměrně vynechávám.
Kombinaci Ivana Hrozného, Petra Velikého, Sergeje Bondarcuka, Prokofjeva, Vesjolych rebjat, Moskevské vodky, devocek, Matrjosek, Sovetskogo igristoje i Putina si Rusko nesmí nechat vzít.
Musí zůstat svoje.

orinoko
orinoko
16. 3. 2018 15:32

Ireno, nenech se vyvést z míry.
Moje staronova ob!oba. Když na pitomce zacnu řvát, ze my Cesi jsme debilove , kteří vytáhli palici ze sovětské řitě a hned jsme ji nastrelili do emerickeho homoprdelniho projektu, tak se rozhosti ticho.
Jen tak na okraj.
Hromady smrdliku z nekonecnych exekuci jdou na konta dvou partaji:Te kaloskovy stávky a modrých mrdacu.

Aleš
Aleš
16. 3. 2018 17:19

Partneři se stalo pěkným synonem pro stavitele mexickokanadského průlivu. A nejprogresivnějším z nich se ukázal slabomyslný královský ratlík se skrípalícími zoubky. Už ani ta feudální demence není co bejvala. Po brexitu si řekli ještě o exit. A k tomu jim dopomáhej Nadnárodní Americká Teroristická Organizace a jejich věrnost k ní až za hrob!

Aleš
Aleš
16. 3. 2018 17:28

Boris Jelcin, Boris Johnsson,
jak se to rýmuje.
Toť trajektorie amerického šílenství a jejich RAFajících ratlíků.