P. C. Roberts: Russiagate vybouchla přímo do tváří jejích původců – FBI, Ministerstva spravedlnosti a Hillary

Takže je to tak, jak jsem vám vždy říkal. Russiagate (obvinění Ruska z ovlivnění amerických prezidentských voleb) se prokázalo být spiknutím FBI, ministerstva spravedlnosti (DOJ) a volebního týmu Hillary Clintonové, který byl veden s cílem zrušit Trumpovo zvolení prezidentem.

Takže zde máme zradu, spáchanou nejvyššími místy FBI, DOJ a DNC (vedení Demokratické strany).

Jestliže jste věřili jedinému slovu Russiagate, musíte se nyní rozesmát či zaplakat nad svou neuvěřitelnou důvěřivostí.

Tento skandál by měl zasáhnou a svrhnout též prostitující se americká média, která v zájmu spiknutí proti Trumpovi tak ochotně vykonávala svou špinavou práci.

O skandálu informuje toto video stanice FOX:

Více k tématu najdete na Zero HedgeDaily Wire.

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
g.hrosik
g.hrosik
21. 1. 2018 13:27

Četl jsem o tom na jinejch zdrojích – je to pecka. Nicméně mám obavu, že to dýmokrati budou chtít zamést pod koberec, anebo překrýt průserem jiným – tábora protivníků. Například finančním kolapsem Trumpovy administrativy – což je mina, nikoli z blbosti, založená politicko a genderově korektním nositelem Nobelovy ceny za mír…

peter.
21. 1. 2018 15:22

O tom,že „Russiagate“je vymyslená kauza,vedeli od samotného začiatku všetci.Vedel to Trump a spol.,vedeli to Rusi a iniciátori kauzy vedeli,že Trumpovci a Rusi to vedia.Teraz kauza skončila,no všetci (minimálne Trumpovci a iniciátori)sa tým vôbec nevzrušujú.Nevzrušujú sa preto,lebo vedia,že „Russiagate“splnila svoj účel.Ako keď kozmickej rakete vyhorí prvý stupeň.Oddelí sa,zhorí v atmosfére a už nikoho nezaujíma.Hlavne,že už horí druhý stupeň rakety…nazvime ho „vojna proti ruskej propagande“.Musím uznať,že funguje z hľadiska Trumpovcov aj iniciátorov „Russiagate“výborne.Hystéria z „ruskej propagandy“zachvátila celú Európu a stala sa dôvodom na zavedenie cenzúry a priškrtenie tzv.“demokracie“tak,že sa začína vytrácať pojem o tom,čo je ešte demokracia a donedávna proklamovaná „sloboda“ a… Číst vice »

senil
senil
22. 1. 2018 6:43

Je to tak, Trump je úspšný kandidát a nepodarí sa ho zvrhníť a demokrati sa s tým nedokážu zmieriť. Trum dereguloval ekonomiku a znížil dane.

http://www.epshark.cz/clanek/308/opomijeny-uspech-trumpa-za-kazdou-1-novou-regulaci-16-zrusil