P. C. Roberts: Všichni chtějí žít – i Harvard

Knihovna Harvardské univerzity vydala obsáhlý seznam „falešných“, „matoucích“ a „satirických“ zpravodajských zdrojů, na kterém je uvedena i moje webová stránka.

Knihovna neuvádí, odkud seznam pochází či proč by měl být brán jako důvěryhodný. Já jsem na seznamu uveden pro „zaujatost“ a „spiklenectví“. „Zaujatost“ asi znamená, že nepřijímám sebeobhajující argumenty vládnoucího establishmentu. A „spiklenectví“ se zřejmě váže na skutečnost, že jsem zveřejnil zjištění 3 000 vysoce respektovaných architektů a stavebních inženýrů, kteří vyjádřili svůj názor o 11. září ve své Pravdě o 11. září, stejně jako jej vyjádřili hasiči taktéž ve své Pravdě o 11. září, piloti ve své Pravdě o 11. září a vědci ve své Pravdě o 11. září. Tedy pravdě, o které všichni tihle lidé vědí neporovnatelně víc, než knihovník Harvardské univerzity.

Američané – a zvláště pak harvardská knihovna – nevědí zřejmě nic o tom, že kdokoli z expertů, kteří se kdy uvolili promluvit o 11. září, nevěří z jeho oficiálně vyprávěného příběhu ani slovo. Harvardští knihovníci nevědí nic ani o tom, že předseda a místopředseda komise, která oficiální zprávu o 11. září vypracovala, napsali později knihu, ve které přiznali, že jejich komise „byla ustavena proto, aby nic nezjistila“.

Harvardští knihovníci zřejmě netuší nic o svědectví expertů na demoliční práce, kteří potvrdili, že všechny tři budovy Světového obchodního centra padly k zemi následkem řízené demolice. Nevědí nic ani o tom, že panel vědců vedený nanochemikem z kodaňské univerzity potvrdil výskyt jak vypáleného, tak nevypáleného nanotermitu v suti zřícených dvojčat, a nabídl nalezené vzorky této látky, tavící i ocel, i jiným vědcům.

Harvardská univerzita o pravdu však nejeví zájem. Jejím zájmem jediným je totiž udržet si své místečko ve vládnoucím establishmentu. Což vyžaduje vyprávět lži – a Harvard je tedy vypravuje. Lži mu přinášejí peníze a činí jej tak prachatým, že – jak říká Ron Unz – nepotřebuje už od studentů vybírat školné. A pokud je tedy stále ještě vybírá, činí tak z čiré chamtivosti.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
16. 3. 2017 8:29

posunuli jsme se na hezký level, kdy si kdejaký vyvrhel může s hrdostí říci – žijeme jako prasata ( sorry, štětináči) – a na to si i stejně hrdě odpovědět – no a co. ..)

Béda
16. 3. 2017 11:36

Je jaro. Přišel čas převliknut kabaty. http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=593057