P. C. Roberts: Washington překročil ruskou červenou čáru

Washingtonský vojenský útok na Sýrii je nesporným válečným zločinem. Byl spáchán bez schválení OSN a dokonce i bez souhlasu tzv. „koalice ochotných“. A předcházel jakémukoli šetření události, kterou Washington jako ospravedlnění svého útoku využil.

Washingtonský příběh syrského použití chemické zbraně – což má právě být ona událost – je absolutně nepřijatelný. Všechny chemické zbraně byly Ruskem ze Sýrie vyvezeny a předány USA a jejím evropským spojencům. Sýrie proto žádné chemické zbraně nevlastní a nemá též žádné důvody – i kdyby je měla – k jejich použití. A navíc: není přece v pravomoci Washingtonu rozhodovat o tom, jaké zbraně jakákoli země použije proti teroristickým silám, usilujícím svrhnout její vládu.

Vlády Kanady, Austrálie, Japonska, stejně jako vlády v Evropě válečný čin USA neodsoudily. Naopak, ministerstvo zahraničí Velké Británie jej podpořilo. A tak ještě jednou a znovu prokázal Západ své pokrytectví.

Jak už Rusko ozřejmilo, nese uváděný útok chemickou zbraní všechny znaky washingtonské předem připravené události, která má ospravedlnit americký vojenský útok na Sýrii. Jak vysvětlilo ruské ministerstvo obrany, musel být americký raketový útok naplánován už před uváděným chemickým útokem. Takovýto raketový útok nelze totiž provést okamžitě, jeho naplánování zabere jistý čas, ale v Sýrii odpálili Američané své rakety na syrské letiště okamžitě po uváděném chemickém útoku. To mluví samo za sebe.

Řečeno jinak: šlo o připravenou a zharmonizovanou akci, ke které Gilbert Doctorow říká: Idiotští Američané, topící se ve své aroganci, překročili dnes ruskou červenou čáru – a to se všemi důsledky, které to přinese.

Šílený Washington žene Svět do termonukleární války. A kde jsou protesty?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
49 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
8. 4. 2017 15:23

Kdyby byly vojenské základny USA zbombardovány vždycky když USA použily ZHN anebo když provedly nějaký mezinárodní zločin, tak by dnes místo USA byla pouze vypálená krajina.

Dana
Dana
8. 4. 2017 16:22

Jo, dedulo Robertsi, to je tak, kdyz ma nekdo nerealisticke sny, to pak prijde bolestive zklamani . Protesty v Emerice nejsou, pac president Trump, (mimo jine strategie), hodil kosticku-tomahawky socanskym liberalum a ti se navnadili a natesili do takove miry, ze nechali jmenovat-volili konzervativniho nejvyssiho soudce do Ustavniho soudu USA, coz slibuje nam obcanum konzervativni hodnoty po mnoho let. Zakony a dodrzovani ustavy je nosna pater existence americkych republik. Doufejme, ze pribydou dalsi takovi soudci. Svetove mineni , rada OSN utok na zakladnu Sajrat neodsuzuje, Assad (potazmo jihadisti) dostali varovani o nepouzivani ZHN, valka proti islamistum tedy pokracuje. To poskozene… Číst vice »

Béda
8. 4. 2017 16:37

Dana napsal Jo, dedulo Robertsi, to je tak, kdyz ma nekdo nerealisticke sny, to pak prijdebolestivezklamani . Protesty v Emerice nejsou, pac president Trump, (mimo jine strategie),hodil kosticku-tomahawky socanskym liberalum a ti senavnadili a natesili do takove miry,ze nechali jmenovat-volilikonzervativniho nejvyssiho soudce do Ustavniho soudu USA, coz slibujenam obcanum konzervativni hodnoty po mnoho let.Zakony a dodrzovani ustavy je nosna paterexistence americkych republik.Doufejme, ze pribydou dalsi takovi soudci. Svetove mineni , rada OSN utok na zakladnu Sajrat neodsuzuje, Assad (potazmo jihadisti) dostali varovani o nepouzivani ZHN,valka proti islamistum tedy pokracuje. Toposkozene letiste opet funguje a z nej letaji bombardery a utoci… Číst vice »

Béda
8. 4. 2017 16:39

A taky co míníte tím svým „valka proti islamistum tedy pokracuje“. Kdo a kde s islamisty v Sýrii válčí? Kde s nimi válčí v Sýrii třeba mezinárodní teroristé z USA?

Béda
8. 4. 2017 16:42

Londýnský Daily Mail v roce 2013 potvrdily existenci anglo-amerického projektu schváleného Bílým domem (za pomoci Kataru) k vedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii s následným obviněním Bašára Asada.

Následující článek byl publikován na Mail Online a následně smazán. Všimněte si toho rozporuplného diskurzu: „Obama vyslal varování syrskému prezidentovi Bašáru Asadadovi,“ a „Bílý dům dal zelenou pro útok chemickými zbraněmi.“
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10154-co-je-dobre-vedet-syrske-rebely-k-pouzivani-chemickych-zbrani-cvicil-pentagon

Béda
8. 4. 2017 17:01

Trump poblahopřál vojákům USA k útoku na Sýrii
https://cz.sputniknews.com/svet/201704085076326-trump-vojaci-USA-utok-Syrie/

Dana
Dana
8. 4. 2017 17:22

Jiste Bedo,
voni ti imperialisti jsou tak blbi a budou dodavat ZHN jihadistum, aby, az se to provali, Rus mel munici pro jeho propagandu a Amici ziskavali body v geopolitice, ze.
Utok na SajraJt byl vzkaz, ktery, dle meho mineni, je volne prpojen s boji v Mosulu, kde prave kvuli ztratam civilistu-rukojmich to nepostupuje tak, jak je potreba. Tam prave dzihadiste pouzivaji chemicke zbrane, takze je mozne, ze iracka vlada s Americany se pripravuje na drsnejsi podminky pro boj s islamisty, agresivnejsi pristup, ve kterych mimo jihadistu take zahynou nevinni lide, bohuzel….

Béda
8. 4. 2017 17:35

Soudruhu Dano, ale to víte, že svým Al Káidistickým spolubojovníkům za demokracii rádi dodají chemické zbraně a cokoliv co poslouží předem vytčenému záměru. Klidně je i vycvičí v jejich výrobě, používání, naučí je vést prtizánský způsob boje, vyrábět výbušné systémy, nástražné systémy, vycvičí v barevných „revolučních“ praktikách. Tak jako je vycvičili v AFGHÁNISTÁNU, V LATINSKÉ aMERICE A JINDE. A že se to nakonec obrátí proti nim? Nikdo přece není dokonalý a drobná chybka se občas do výpočtu vloudí, že? Zajímavé je, že Vaši Trvale osvobozující demokratizátoři nikdy nezkoumají důkazy a hned mají ve věci jasno a že stejná pravidla jaká… Číst vice »

jogín
jogín
8. 4. 2017 19:45

Jediná potěšující skutečnost jsou žalostné výsledky amerického útoku na syrskou vojenskou základnu. Nejen že na ni nedolétla ani polovina vypálených raket, ale základna zůstala funkční. Pokud se podíváte na video se zobrazením míst dopadů, uvidíte několik míst s explozemi pěkně v řádce a rovnoběžně se startovací drahou, ale vedle. Zamíření je jasné, výsledek také. Na dráhu se netrefili ani jednou. Mám už delší dobu podezření, že skvělá US technologie je jen marketingový tah.

orinoko
8. 4. 2017 20:01

Během dne jsem schrastil na webu par informaci, ze melo jít o pokrokové veskrny s plochou dráhou letu. Vznesl jsem dotaz v diskusi, a bylo řečeno, ze Ami bombometčík dneska sestavuje svůj tovar ze všeho možného. Global holt potrefil i chudaka Emeriku.
A o tom , co se našlo v našich Pandurech nemůže hlesnout ani cikán Gabalo.
Právě sleduji v kraksne krádeže historickeho dědictví v Sýrii a Iráku.
To je něco, k čemu ma prasečí golova Kačer velmi ambivalentní vztah.

Béda
8. 4. 2017 20:25

http://eurasia24.cz/aktualne/item/2394-syrane-pred-nekolika-tydny-jsme-poskytli-informace-ze-teroriste-dopravuji-toxicke-latky-do-syrie

Náměstek syrského ministra zahraničí Faisal Mekdad prohlásil, že Sýrie před několika týdny poskytla Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW) a Radě bezpečnosti OSN dokumenty s informacemi, že teroristé z Džabhat al-Nusra dopravují toxické chemické látky do Sýrie…

Dana
Dana
8. 4. 2017 20:34

Tak ted jsem zmatena.
Jeden mudrc tu tvrdi, ze Amerika vyrabi a pouziva zbrane v obrovskem mnozstvi ke krouceni rukou mirumilovnych statu a druhy zas, ze Americane maji technologii podradnou, takovou, ktera nemuze vubec zpusobovat skody..Tak jak to je ?
Z obou nazoru nicmene usuzuji, ze USA potrebuji pridelit vice financi ze statniho ropzoctu na zbrojni vydaje. :-)

Béda
8. 4. 2017 20:42

Dana napsal Tak ted jsem zmatena. Jeden mudrc tu tvrdi, ze Amerika vyrabi a pouziva zbrane v obrovskem mnozstvi ke krouceni rukou mirumilovnychstatua druhy zas, ze Americanemajitechnologii podradnou, takovou, ktera nemuze vubec zpusobovat skody..Tak jak to je ? Z obou nazoru nicmeneusuzuji, ze USApotrebujipridelitvice financize statnihoropzoctu na zbrojnivydaje. No tak, že vaši soudruzi vykrádají svět a utrácejí zdaleka nejvíc na vojenství a na takové předražené srágory od soukromých firem jako je Zumwalt a F35 raptor to tady ví každý. Asi nikdo zde netvrdí, že ty americké předražené hračky nedokáží způsobovat žádné škody – to jste soudruhu z v pruhovanejch slipech… Číst vice »

jogín
jogín
8. 4. 2017 22:30

Pokud jde o potřebu financování vojenské techniky, může mít Dana pravdu. Trumpovy požadavky na modernizaci jaderných zbraní budou mít souvislost se vznikem vodíku ve skladovaném plutoniu, díky čemuž dochází ke zvětšování jeho objemu. Protože ke štěpení plutonia kvůli obsahu Pu 240 dochází velice rychle, může dolít k rozptýlení hlavice před plánovaným maximem výbuchu a k podstatnému snížení síly exploze nebo i k selhání. Značná část skladovaných jaderných zbraní může stát za bačkoru.

Dana
Dana
9. 4. 2017 0:07

Beda:
Co říkáte na nápad generálmajora Konašenkova vyslat do Chám Šajchůnu i na syrskou leteckou základnu chemické experty, kteří na místě zjistí kde byly skladovány chemické látky (prý stopy po skladování nelze utajit ani po letech)?

Proc ne ? Copak ja jsem proti vysetreni chemickych utoku ?
Zvlast ten Cham Sajchun by byl zajimavy, jestli tam ovsem dzihadiste Rusy pusti..

Béda
9. 4. 2017 5:02

Soudruhu Dano,

to víte, že USA a jejich spolubojovníci za demokracii ze syrského ISILu a Al Káidy udělají cokoliv aby se to nedalo nezávisle vyšetřit. USA už přece mají podrobnou zprávu z Youtubu, kterou pod dohledem instruktorů z CIA naaranžovaly Al Káidistické Bílé přílby dávno na stole.

Starý doktor
9. 4. 2017 6:38

Výborné shrnutí událostí mluvčí MZV RF Marií Zacharovou.
https://www.youtube.com/watch?v=dCpcI6tbiWU

Starý doktor
9. 4. 2017 6:46

Širší pohled na teroristický útok v Petrohradu .
Военная тайна с Игорем Прокопенко (08.04.2017)
https://www.youtube.com/watch?v=XLjNMqNoyJg

Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 4. 2017 9:44

Temná strana Ameriky odráží čisté Zlo, je největší hrozbou lidstvu všech dob, kdy jeho přežití visí doslova na vlásku. Zločinná agenda Washingtonu nemá obdoby kdekoliv ve světě nebo kdykoliv v historii. Šílená touha US-neokonů po světovládě nás může zabít všechny.

Starý doktor
9. 4. 2017 10:43

elmi pěkný a shrnující článek
Proč vzletěly Tomahawky?
http://leva-net.webnode.cz/products/proc-vzletely-tomahawky/
Doporučuji se podívat se i na názory v diskuzi.

orinoko
9. 4. 2017 11:04

To je opravdu vyzivne . Cele.
Žádná oběť není nemožná, aby se kospirator Kačer mohl dostat ze svých okovu .
Co takhle třetí světová, aby si emericke gangy konečně vyřešily svoje nekocne capo di tuti.
Kačer nic neřeší, s tím se už konečně jdete vycpat. Jak by také tupec, negramot, slouha a šašek mohl, když vše řídí globální prediktor, ze.

orinoko
9. 4. 2017 11:19

Kačer Donald poslal vzkaz světu, jak bude ochraňovat emericke zájmy. Aby za pul roku by!o co komu ukazovat.
Třeba českému nejvyššímu skinovi jeho místo v cele intervenční armády, az zase McMaster bude mít záchvat protiKacerovske padoucnice. Anebo proKacerovske?

Béda
9. 4. 2017 11:51

Starý doktor napsal elmi pěkný a shrnující článek Proč vzletěly Tomahawky? http://leva-net.webnode.cz/products/proc-vzletely-tomahawky/ Doporučuji se podívat se i na názory v diskuzi. Pane Doktore, já Leva net téměř nečtu – nejsem esoterik a nezabývám se politickým okultismem. Podle mé selské logiky Trump byl domestikován americkými jestřáby. Všechno co byť jenom naznačovalo nádech změny již bylo změněno. Všichni lidé, kteří jenom pomysleli na změnu z jeho administrativy byli eliminováni. Podle mého skromného mínění Trump nikdy nemyslel nějakou významnou změnu vážně a pokud měl jakékoliv pomyšlení na změnu zahraniční politiky USA, již na něj nadobro zapomněl. Odteď jakmile McCain a Pentagon dupnou Kačer… Číst vice »

peter.
9. 4. 2017 12:00
peter.
9. 4. 2017 12:25

peter. napsal
barový vyhadzovač z Kišineva

Čo bolo,bolo.Terazky je minister!

hudryper
hudryper
9. 4. 2017 12:41

Béda napsal
Podle mého skromného mínění Trump nikdy nemyslel nějakou významnou změnu vážně a pokud měl jakékoliv pomyšlení na změnu zahraniční politiky USA, již na něj nadobro zapomněl.

Jste tak zaujat svým už dávno dopředu vytvořeným názorem,že nejste schopen vyhodnotit
objektivní informace o událostech ve vzájemném kontextu. Leva-net tentokrát napsal článek,
který nikomu nic nevnucuje,zato klade vedle sebe argumenty,které nemůžete pominout. Jsem
podobného názoru a již jsem jej tady zveřejnil. Vaše skepse nemůže nikomu a ničemu pomoct.

orinoko
9. 4. 2017 13:43

Skepse je přístup, který brání bytost vybavenou logickým myslenim, aby se opajela falešnými nadějemi.
Tche bajbl pak varuje před falešnými proroky, což je zjevně případ Kačera, jehož 100 dni je lemováno takovou horou konspiraci, ze za 4 roky z toho vznikne cele pohoří.
Kolik Kacerovych bomb svet ještě postihne, aby se mohl pochlubit aspoň úspěšnou personalistikou?

hudryper
hudryper
9. 4. 2017 15:20

orinoko napsal Kolik Kacerovych bomb svet ještě postihne, aby se mohl pochlubit aspoň úspěšnou personalistikou? Vidím,že Tvůj jednoznačný a konečný závěr stran Trumpova tancování mezi vejci utrpěl přecejen jakousi,byť možná jen malou, Tvou vlastní nedůvěru. A tak je to správné a tak to má byť ! Nikdo jiný,než developer Trump by si netroufl nechat se zvolit prezidentem proti nepřátelům z deep state. Spolupráce s Putinem a s e skupinou stojící za Trumpem i Putinem (prý si nechá říkat GP) je jasná. Přinejmenším neoconům,z nichž a z jejichž poskoků si dnes vystřelilo samotné ministerstvo zahraničí RF. Prostuduj si zejména význam ruským… Číst vice »

orinoko
9. 4. 2017 16:56

Včera jsem v předsálí mluvil s Pohlreichem. Mimo jinými. Zajímavý rozhovor. Čeho myslís, ze se týkal? Také se Schneiderem , který se vyjádřil, ze Trump byl natažen na prokrustovo lože. Dost nepohodlná pozice pro nějaká zásadní rozhodnuti. Dokonce i pro ta minimální. Lenka Procházková Trumpovi fandí, protože už je taková. Ale ve věcech konspirace me odkázala na své mužské kolegy. Ted k Severní Koreji míří emericky plovoucí šrot. Az začnou létat bomby, která křesla se v emericke mafii budou resit? Skeptiky můžete o dalších rosadach informovat s předstihem. A propos … poprvé syrská armáda zaútočila na emericka letadla, která se… Číst vice »

orinoko
9. 4. 2017 17:33

První Kacerovy výrazne uspechy :
Rusko a Írán stanovily červenou linii pro syrsky problém. A linie se týká kohokoli, kdo bude vůči Sýrii postupovat z pozice státního terorismu.
Osobně bych povazoval za vhodné, aby se v Sýrii zaletavalo íránské vojenské letectvo, anebo aspoň íránští piloti.
Turka právě chytil amok , což značí, ze věci se jaksi nedaří.
Aspoň ze personální rošády za dvacatymi kulisami NWO se daří realizovat ku viditelnému prospěchu.

orinoko
9. 4. 2017 19:41

Njn … tak s personálními úspěchy ve Wigvamu belosti to nebude az tak horké.
Dokonce prý právě naopak. Goldmani dobyli oválnou trucovnu. Pise o tom Aeronet, který určité nelze vinit z nějakých eskamoterskych fabulaci bez reálné podstaty.
Znamenalo by to , ze veškrnove s plochou drahou letu netrefili ani jeden cíl.

Martin (už bez taky m)
9. 4. 2017 19:43

fajt napsal https://www.discred.ru/2017/04/09/s-400-ne-mog-sbit-tomagavki-vypushhennye-po-sirii/ Fajte, to je jen kouřová clona – pro ty naivy co čtou jen titulky. Stejně jako „bombastické zprávy o kráse US zbraní“ a efektní záběry odpalů… Věřte, že RF by nedalo do Sýrie S-400, kdyby měly být akceschopné jen po vzdálenost danou radiolokační horizontem (byť na vyvýšenině). Nevěřte tomu, že všechny lodičky USN ve Středozemním moři s výzbrojí typu křídlatých střel nejsou 24 hodin pod dohledem… Stejně tak ty lodičky Izraelské- zejména ony Němci dodané ponorky… Soudruzi z Tel Avivu je už totiž nepochybně vybavili „plochodrážkami“. Ty uhlídat – to je větší kumšt. Ale ty necky USN… Číst vice »

Jan Kristek
Jan Kristek
9. 4. 2017 20:08

Poznámka:
Uvádí se, že cena amerického raketového útoku byla 100 mil. dolarů, způsobené škody 3 mil. dolarů. Ale rakety, kterými se sestřelují jiné rakety také něco stojí.
…A zcela jistě víc než práce buldozeru, který zahrne krátery v poušti.

fajt
9. 4. 2017 20:11

Martin (už bez taky m) napsal
Martin (už bez taky m)

Martine, nebojte, mi ta velká politika obíhá obloukem, řeším hlavně své kauzality a pokud se ti šašci rozhodnou škádlit atomem, tak prostě půjdeme všichni – to je myslím fér ( lepší spravedlnost v těchto pokrákaných časech už nikdo nevymyslí ) . ..)

peter.
9. 4. 2017 21:27

Jan Kristek napsal

http://aeronet.cz/news/video-sok-vime-co-se-stalo-s-donaldem-trumpem-v-bilem-dome-probehl-palacovy-prevrat-misto-trumpa-ted-vsechno-ridi-jared-kushner-a-sioniste-gary-cohn-lloyd-blankfein-a-andy-quinn-z-goldman-sachs/

To by vysvetľovalo veľa.
Ten somár starý nielenže naletel Kušnerovi,ale ešte sa musí zmieriť aj s tým,že mu trtká dcéru.Že sa ten starý hríb dal na to dal.Mohol si váľať gule na Floride aj s tou chutnou Slovinkou ktorá sa za neho vydala určite z čistej lásky.

hudryper
hudryper
9. 4. 2017 21:56

peter. napsal Ten somár starý nielenže naletel Kušnerovi,ale ešte sa musí zmieriť aj s tým,že mu trtká dcéru.Že sa ten starý hríb dal na to dal.Mohol si váľať gule na Floride aj s tou chutnou Slovinkou ktorá sa za neho vydala určite z čistej lásky. Ten somár starý si pustil nejprve do rodiny zvláště vyvoleného,nechal judaistikovat milovanou dceru a ještě si ty mladé darebáky pozval do bílé chýše ! To už byla taková chyba,že mu vyštípali pod vedením stvůr z Goldmann&Sachs všechny oddané spolupracovníky,kteří s ním vyhráli tak neuvěřitelnopu kampaň a volbu. Je mi to líto,Peter,ale není všem dnům konec.… Číst vice »

Béda
9. 4. 2017 23:41

hudryper , já to vidím trochu jinak. Trump je obklopen jestříbi (Mattys namísto Flynna), finance řídí Goldmann stejně jako za Obamy, zahraničí řídí rithschildův EXXON(ák). Personálně neexistuje v Trumpově administrativě NIKDO kdo by byl příslibem změny. Od nástupu do funkce Trump oproti předvolebním slibům zcela změnil rétoriku zahraniční politiky a podle změněné rétoriky koná, zastrašuje, vyhrožuje (Írán, původně taky Čína) a podle toho taky koná. Vůči Sýrii, vůči KLDR. Proti Rusku nezměnil na Obamově zahraniční politice ani čárku. Mnoho keců a skutek utek. Krom toho mu Kongres neschválil nahrazení Obamacare. To že Hitleri už neusiluje o výměnu Trumpa může mít… Číst vice »

Béda
10. 4. 2017 0:01

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10161-trump-poradce-syrie-valka

TRUMPŮV NÁRODNĚ BEZPEČNOSTNÍ PORADCE V SÝRII PLÁNUJE „PLNOCENNOU VÁLKU“ SE 150 TISÍCI VOJÁKY

Béda
10. 4. 2017 0:02

…Současný národně bezpečnostní poradce Herbert Raymond „H.R.“ McMaster manipuluje zpravodajské zprávy předávané prezidentu Donaldovi Trumpovi, jak teď Cernovich Media už mohou ohlásit. McMaster kuje pikle, aby mu prezident Trump zbaštil ohromnou pozemní válku v Sýrii, s čímž mu pomáhá ten bezectný bývalý ředitel CIA a usvědčený zločinec David Petraesus, který zneužil tajné informace, když se o ně dělil se svou milenkou. Stejně jako u NSA je McMasterovým jobem provádět syntézu zpravodajských zpráv ode všech ostatních agentur. Trumpovi dávají o situaci v Sýrii zkreslený obraz, jelikož McMaster se pokouší USA v Sýrii zatáhnout do plnocenné války. Plán McMastera a Petraeua volá… Číst vice »

Béda
10. 4. 2017 0:16

Žeby někteří zasažení sarinem zázračně obživli? https://ok.ru/video/280005446351

peter.
10. 4. 2017 6:05

hudryper napsal
Je mi to líto,Peter,ale není všem dnům konec. Sionisté neprojdou!

hudryper:
Nie je čo ľutovať kým žije nádej.A že neprejdú?A čo ak už prešli? V USA ako vidno to už pod kontrolou majú a momentálne tam niet sily,ktorá by im mohla vzdorovať.Takže Rusko?Možno!Ale keď 90% ľudí ktorí obklopujú Putina má vo vrecku okrem ruského pasu aj izraelský a keď taký istý pas vlastní aj väčšina tzv.5.kolóny a väčšina oligarchov v Rusku,tak to vzbudzuje skôr skepsu ako nejakú nádej,že neprejdú.

zedd
zedd
10. 4. 2017 13:15

Orinoko rules! Jinak řečeno: Trump je jen další šášula, kterému bylo dovoleno squatovat WH.

A Dana jako vždy perlí. Pro ní jsou desítky tisíc tun 2,4-D s nezanedbatelnou příměsí dioxinů prostě cena za svobodu US populace. Dodnes se tam rodí znetvořené děti, což je zcela OK, jinak by to tam zabrali zlí komanči … Lepší mrtvý, než komouš.

zedd
zedd
10. 4. 2017 13:36

Mmch Daničko … US bombometčíci kupovali to svinstvo i z nepřátelské Spolany. Byly tam dva baráky, které prostě nešlo sanovat. Nakonec to „vyřešila“ povodeň, která to svinstvo spláchla po Labi dolů … Asi 40 let po ukončení výroby. Jinak řečeno, pokud se bavíme o užití chemických zbraní ve válečném konfliktu po skončení druhé světové války, pak USA jsou jednoznačně na prvním místě. Pak je tu věc jménem ochuzený uran. To je svinstvo, které bude mučit lidi ještě tisíce let po tom, co se protitanková střela rozprskne na mikrometrové částice v místě dopadu. Ty částice se dostanou do organismu a pokud… Číst vice »

zedd
zedd
10. 4. 2017 13:49

Vůbec a naprosto a ne jinak milá Dano, uvědomujete si vůbec ekologický dopad nadvlády USA? Dokážete si vůbec představit, z čeho je „moderní“ bomba složena a co to způsobí tam, kde bouchne? Nebo věříte tomu „chirurgickému“ narativu, kdy bomby padají jen na ty špatné (tedy pokud jsou made in USA) a pak se nic neděje?

Nebo jinak. Přijdu k vám na zahradu s pár litry sejrovky navíc, rozpustím olovo z maly autobaterky a vyleju vám to na záhony. Budete tim pak krmit svoje děti?