P. C. Roberts: Z Fox News už pravda nepípne

Jak jsem mnohokrát opakoval, jsou u nás hlasatelé pravdy umlčováni. Nyní jde o nejoblíbenějšího televizního moderátora s největší sledovaností, který byl svým zaměstnavatelem zavržen. Je neobvyklé, ba zcela výjimečné, aby mediální společnost náhle propustila svého nejpopulárnějšího moderátora, zvlášť když se tak stane v době, kdy jeho pořad zažívá vrchol sledovanosti, zatímco zpravodajství jiných televizních společností ztrácejí důvěryhodnost i diváky. Zde je zpráva, kterou zveřejnil web Epoch Times:

Fox News v pondělí potvrdila, že se rozešla se svým populárním moderátorem Tuckerem Carlsonem, aniž by uvedla proč.

„Fox News Media a Tucker Carlson se dohodli na rozchodu, Děkujeme mu za jeho službu pro společnost ve funkci moderátora“, stojí v tiskové zprávě zpravodajského kanálu Fox News, a dále se zde uvádí, že jeho odchod ze společnosti je platný okamžitě, což znamená, že Carlson už nebude mít možnost moderovat závěrečnou show Fox News a rozloučit se se svými diváky.

Možná se ještě objeví nějaké vysvětlení, proč se Fox News takto střelila do své vlastní nohy a je též možné, že bude vykonstruován skandál s nějakou pornohvězdou, která potvrdí, že ji Tucker znásilnil. Ovšem vsadím se, že pravdivým příběhem je ten, že se spolumajitelé Fox News Rupert či Lachlan Murdoch, stali oběťmi vyhrožování. V USA a v Britanii se zákon proměnil ve zbraň mocných, což tamním vládnoucím elitám umožňuje získat „spolupráci“, kam jen pohlédnou. Přičemž tamní média už přestala vést vlády k zodpovědnosti.

Otázka: Zůstanou fanoušci Tuckera Carlsona u Fox News i po jeho propuštění?

Pravděpodobně ano, protože jen málo Američanů se zastane těch, kteří se jich zastávají. A to je důvod, proč je Amerika odsouzena k záhubě.

Zdroj: PCR

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
29. 4. 2023 12:31

Situace se jaksi komplikuje. Ale nečekám, že pravdu obnaží místní fanatická rudá galerka, která ví VŠECHNO… kromě jádra pudla. Tzv. pátý kolohnat Medvěděv v Rusku vyzval veřejně k úderům na protagonisty agresivního banderismu. Že by vytekla kremROLE? Zdá se, že se konečně usazují role jednotlivých složek a jedinců v rámci ruského establishmentu. … Je na čase už proto, že Ehud Barabizna v Izraeli se nechal slyšet, že Rus připomíná leklou rybu. Bidetova emerika je zralá na presdrzku jako nikdy nebyla a už nikdy nebude. Ta naprcana belice s obnaženým temenem už obdržela svoje i ze Severní Koreje, kdy ségra!!!! Kima… Číst vice »

Last edited 1 rok před by orinoko
Bety
Bety
Reply to  orinoko
30. 4. 2023 10:04

Zdá se, že vy víte VŠECHNO…
Ovšem jestli si mám vybrat mezi rudou a bílou galerkou, vyberu si to prvé, protože
se nechci dostat pod vládu galerky HNĚDÉ !

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
30. 4. 2023 15:17

A chtě nechtě máte fialovou :-)

Bety
Bety
Reply to  Gatta
2. 5. 2023 7:57

Ona ta hnědá už přes tu fialovou dost prosvítá.

Gatta
Gatta
30. 4. 2023 10:16

Není kam s tím a nemělo by to zapadnout !!!

CHOV A CENA CVRČKŮ DOOPRAVDY.
Překonává to i moje paranoidní představy.

Tak to dám k Bety a orinokovi ….

https://svobodny-svet.cz/cvrckozni-apokalypsa/

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
30. 4. 2023 15:15

PS – když už nemají nikoho v Bruselu, tak se třeba najde u nás nějaký, za svoji práci třeba i placený, entomolog, který ví o cvrčcích víc, než jen to, že to je hmyz a že cvrkají.

Aby EU nezbloudila ve svých představách o záchraně planety pomocí pojídání cvrčků.

Bety
Bety
Reply to  Gatta
30. 4. 2023 16:15

No jo. Informační kampaň běží na plný pecky. A tak tu máme další, OVĚŘENOU PRAVDU a ti co vznáší námitky nejsou bráni na vědomí.

Tomas Vochozka
Tomas Vochozka
30. 4. 2023 15:31

Udělal rozhovor s Muskem ohledně Twiteru, kde se ptal na takové věci jako jestli vládní úředníci mohli číst soukromé zprávy uživatelů a manipulovat s obsahem a týden nato byl odvolán.

To se totiž nehodí do krámu ani republikánům. Za nich totiž tato praxe kvetla asi nejvíce.

Odvážný chlap!