Pan Schwarzenberg se stydí

Pan Schwarzenberg plamenně prohlásil v parlamentu, že se stydí za svého premiéra, který odmítl podporovat jakékoliv sankce proti Rusku, aniž by je předem znal, a že se stydí za svého presidenta, který požadoval důkazy o vojenské invazi Ruska na Ukrajinu. President přitom logicky srovnal invazi v roce 1968 do Československa, které se při počtu obyvatel tuším 15 miliónů zúčastnilo 150 000 vojáků, s několika tisícovkami snad ruských vojáků v 45 milionové Ukrajině.

A já, pane Schwarzenbergu, já se stydím za Vás. Stydím se za to, že jste s panem Kocábem jeli podporovat vznik fašistické vlády v Kyjevě, té vlády, která poslala svou armádu vraždit vlastní lid.

Já se za Vás nejen stydím, pane Schwarzenbergu, já Vás za to obviňuji, soudím a odsuzuji. I když vím, že Vás u nás žádný soud neodsoudí.

Kdybyste měl v sobě trochu cti, vzdal byste se všech svých majetků a postavil těm ubohým lidem na východě Ukrajiny, kterým jste napomohl rozbombardovat jejich obydlí, alespoň skromné domky. Prožité utrpení jim už nenahradíte, nevinné zabité nevzkřísíte. Máte na rukou krev, pane Schwarzenbergu.

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
lomikel
lomikel
12. 9. 2014 16:39

apelovat na ciziho obcana Schwarzenberka nema zadny smysl, on se nestydi, to co dela dela zamerne a vi proc to dale. jeho zajmy nejsou zajmy lidu tohoto statu, cokoli dela jde proti nim. jedine co ma smysl ho odstavit od moci.

Béda
12. 9. 2014 16:50

Od Bilderberga lze očekávat pouze proszování agendy NWO – společných zájmů kosmopolitní oligarchie a korporátního kapitálu a agendu „stoleté říše“ USA. Toto zadání mají všichni Bilderberci (včetně Pehecího) společné.

Béda
12. 9. 2014 17:09

http://www.nekorektni-tv.cz/?p=15138
Podívejte se proč musel fotoreportér Andrej Stěnin být zabit: Ukazoval světu pravdu

nikdo
nikdo
12. 9. 2014 19:07

„Kdybyste měl v sobě trochu cti, vzdal byste se všech svých majetků a postavil těm ubohým lidem na východě Ukrajiny, kterým jste napomohl rozbombardovat jejich obydlí, alespoň skromné domky. Prožité utrpení jim už nenahradíte, nevinné zabité nevzkřísíte. Máte na rukou krev, pane Schwarzenbergu.“

Hezká idea, ale to by Scheissen-berkové nebyli knížeta, a už vůbec ne bohatý rod. Oni jsou na to za ty generace vyšlechtění. Když se někdo vyvraždí, někdo jiný si přivlastňuje majetek. A oni jsou už dlouho na té správné straně. Proto je taky pravicová lůza tak miluje – jako příklad.

idiotronic
idiotronic
12. 9. 2014 23:18

lomikel napsal jeho zajmy nejsou zajmy lidu tohoto statu, cokoli dela jde proti nim. jedine co ma smysl ho odstavit od moci. Výstižné. Ale on nás reprezentuje vně státu. Vzpomínám si , jak jsem se smíšenými pocity hleděl na obrázek Václava Havla,kterým přizdobily srbsko-kosovští Srbové místo , kde jim Češi předávali nevelkou pomoc v nouzi. Mysleli to ti Srbové dobře, ten problém, kdo že nás to reprezentuje, ten problém je náš a nikdo jej za nás nevyřeší. Jako českého Aussenministera Schlafenberga znají po celém světě,pokud někoho odtud vůbec znají. Zatím jen čekáme,ale až umře, už proti němu nepůjde říct vůbec… Číst vice »

bublin
bublin
13. 9. 2014 18:17

Naprosto neuvěřitelný výron pseudopolitické idiocie. Je obecně známo, co je Švarcemberg za kreaturu. Tolik patosu,
neuvěřitelného nevkusu projevu a především nejapného ztotožnění se samou (zřejmě boží) spravedlností nutká k vrhnutí. Hrůza a hnus.