Paul Craig Roberts: 11. září jako americký skandál

Tragédie 11. září 2001 nekončí smrtí těch, koho v budově WTC zastihla,  ani hasičů a všech ostatních, koho tam ochromily toxické látky, píše Paul Craig Roberts, Reaganův náměstek ministra financí a šéfprojektant reaganomiky.

„Nová generace Američanů se už třináct let rodí do mýtu kolem 11. září, s jehož přičiněním Amerika zmutovala ve válečnicko-policejní stát.“ Jako „generace, narozená do podezíravého opovržení muslimy“, „policejního státu, rušícího soukromí a ústavní garance“, „permanentní války, zatímco na potřeby občanů není“. Do „společnosti, vytlačující pravdu donekonečna omílanou lží“.

Celý článek najdete zde

Stanův komentář: Jak jste si jistě všimli, už téměř nepoužívám metodu, že cituji část článku a odkážu na původní zdroj. Tentokrát jsem to prostě musel udělat, Paul to totiž napsal naprosto přesně.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
12. 9. 2014 15:41

PCR to shrnul skutečně komplexně. Dával jsem sem odkaz na ten článek již ráno. Ukazuje se, že PCR je velice odvážný muž.

orinoko
orinoko
12. 9. 2014 15:42

Paul by si mel predevsim nasypat popel na hlavu. Za Reagana to vsechno zacalo. Na to uz nikdo nepotrebuje jen filmy O.Stonea.

Béda
12. 9. 2014 15:47

orinoko,

Reagan začal s privatizacemi, přeléváním práce a kapitálu vně USA, dá se říct, že začal se zadlužováním a „uzbrojováním“ USA. V každém případě ale to nebyl horký válečník, jako Clinton, Bushové a Obama.

Na PCR je vidět určitý významný názorový posun – v dobrém slova smyslu. Je obdařen, podobně jako Ron Paul kritickým myšlením. Byť to nejsou žádní levičáci, v mnohém se s nimi názorově shodnu – zejména pokud jde o příčiny krize, roli bankovnictví v ní a americkou zahraniční politiku.

Béda
12. 9. 2014 15:53

Washingtonští podvodníci. Uvalují sankce na Rusko za situaci, kterou sami na Ukrajině vyvolali a kterou standardně praktikují v mnoha zemích. Kdyby mělo být měřeno všem stejným metrem, USA by byly permanentně bojkotovány všemi státy světa.

Béda
12. 9. 2014 16:43

Vtění psem: http://www.blisty.cz/art/74688.html
Hlavní holandský prokurátor: Letadlo MH17 bylo nejpravděpodobněji „sestřeleno ze země“

Podle článku se zdá, že holandský prokurátor má zřejmě předem jasno a že vyšetřovatelé nezkoumají nezaujatě všechny verze a indicie ale z nějakého důvodu upřednostňují jednu verzi. Mně by zajímalo, jestli zkoumají taky otázku odklonu letové trasy, jestli prozkoumali veškerou letovou komunikaci a její původnost a úplnost, jestli vyslechli všechny letové dispečery, jestli zjišťovali přítomnost ukrajinských vojenských letadel poblíž malajského dopravního letadla, jestli podrobili zkoumání taky analýzu německého specialisty…

leho
leho
12. 9. 2014 18:00

Z článku:
„…Tým elitních SEALs, co ho prý sprovodil ze světa, „zahynul za záhadných okolností v Afghánistánu pár týdnů nato. …“

Když v článku najdu pouze jednu lež jako věž pak článek vůbec nepovažuji za relevantní. Tým a jeho členové totiž nezahynuli, pouze vojáci z té samé jednotky NAVY SEALs a za žádných záhadných okolností. Události 11. září 2001 jsou velmi přesně zmapovány včetně konkrétních selhání špionážních služeb. Ale pokud někdo chce žít ve vybájeném paralelním vesmíru, tak budiž, chce-li tam, pomozme mu tam, že ano…

Béda
12. 9. 2014 18:07

leho,

tak si žijte ve vém paralelním vybájeném vesmíru oficiální konspirační verze vlády USA odporující elementární logice. Jedno se ale nedá popřít. Že 11/9 hezky posloužil k zavedení v praxi PNAC a NWO a rozpoutání série předem připravených válek v zájmových oblastech a k okleštění ústavních práv a posílení totalitních praktik v USA?

peter.
13. 9. 2014 13:29

Béda napsal

leho,

tak si žijte ve vém paralelním vybájeném vesmíru oficiální konspirační verze vlády USA odporující elementární logice. Jedno se ale nedá popřít. Že 11/9 hezky posloužil k zavedení v praxi PNAC a NWO a rozpoutání série předem připravených válek v zájmových oblastech a k okleštění ústavních práv a posílení totalitních praktik v USA?

http://www.zemavek.sk/articles/view/911-loz-ma-velmi-dlhe-nohy

Béda
15. 9. 2014 9:09

Oficiální konspirační teorie o 11. září vysvětlena za 5 minut https://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54