Pel-mel o Covid-19 (díl 16.)

Co se neříká o vakcíně Pfizeru proti koronaviru

F. William Engdahl

13. 11.

Albert Bourla, generální ředitel společnosti Pfizer, nevěří tomu, co říká. V den, kdy jeho společnost vydala tiskovou zprávu o prováděných testech s vakcínou (údajně 90 % účinnosti), prodal 62% svých akcií ve společnosti Pfizer, čímž dosáhl milionového zisku z dohody. V srpnu učinil objednávku prodeje speciální volbou, aby nevypadala jako „zasvěcený prodej“. A načasoval to těsně po volbách v USA, kdy mainstreamová média nelegitimně vyhlásila nově zvoleného prezidenta Joe Bidena.

Celý článek najdete na webu NEO

***

Korocenzura

D-FENS
15. 11.

Také jste si toho všimli? Der Tag ist gekommen a nenápadně jsme se probrali v nesvobodném světě, kde už není záhodno svobodně prezentovat svůj názor, a to zvláště v případě, že se neshoduje s názory nikdy nezvolené, ale čím dál vlivnější skupiny označkované „odborníci z řad epidemiologů, vědců i lékařů“.

Celý článek najdete na webu D-FENS

***

Novodobá studená válka: USA má účinnější vakcínu než Rusko

Barbora Nováková

16. 11.

Americká firma Moderna v pondělí oznámila, že její vakcína proti covidu-19 má účinnost 94,5 procenta. Jen před týdnem informovala o 90procentní účinnosti další vyvíjené látky společnost Pfizer. Ve třetí fázi testů je už 12 látek.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

***

Gates a Big Pharma v akci

Boris Johnson se setkal s Billem Gatesem kvůli zavedení „globálního“ vakcínového programu

Steve Watson

16. 11.

Boris Johnson hodlá využít britského předsednictví G7 v roce 2021 k realizaci „globálního přístupu“ Gatesovy nadace k „zabezpečení zdraví“. Britský premiér Boris Johnson, který je v současné době kritizován za vyhlášení dalšího lockdownu na základě sporných údajů, se setkal s Billem Gatesem, aby s ním prodiskutoval zavedení globálního programu „zabezpečení zdraví“, k čemuž by mohl využít britského předsednictví G7 a tím celý proces urychlit.

Celý článek najdete na webu Zvědavec

***

S koronavirem je nutné bojovat jako kdysi s komunisty, řekl Matovič

ivi

16. 11.

Podle slovenského premiéra Igora Matoviče plošné testování obyvatel na covid-19 antigenními testy pomohlo ke zlomení stoupající křivky počtu nakažených v zemi. „Predikce byly v průměru 6000 nakažených denně a nyní je to 1500,“ upozornil Matovič po pondělním zasedání ústředního krizového štábu. Dodal, že s koronavirem je nutné bojovat jako kdysi s komunisty.

Celý článek najdete na webu Novinky.cz

***

Rakousko jde cestou Slovenska, bude celoplošně testovat

Barbora Nováková, ČTK

Rakousko se inspirovalo sousedním Slovenskem a hodlá plošně otestovat celou populaci. Stane se teprve druhou zemí, která podobný experiment uskuteční. Česko plánuje raději testovat cíleně, řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček. Rakousko se stane teprve druhou zemí na světě, kde proběhne celoplošné testování pomocí antigenních testů. Na rozdíl od Slovenska ale bude dobrovolné.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

***

Glosa Ivo Valenty: Jde o život! Koronavirová panika nesmí být příčinou úmrtí na jiné diagnózy!

Ivo Valenta

16. 11.

Lékaři hovoří jasně. V důsledku paniky a hysterie, související s koronavirem, umírají v naší zemi lidé i na další, a především daleko závažnější diagnózy. Ano, k pandemii COVID-19 mám respekt.

Celý článek najdete na webu Parlamentní listy

***

Dostane se jen na polovinu zákazníků, vzroste agresivita lidí, děsí se obchodníci

Echo24, ČTK

16. 11.

Potravinářské řetězce se chystají na omezení plochy na zákazníka, stěžují si na minimum času na přípravu. Někde se obávají zásobovacích nákupů i toho, že až 50 procent zákazníků nebudou schopni obsloužit. Mohla by tím i vzrůst agresivita mezi lidmi. Vyplývá to z ankety ČTK mezi zástupci obchodních sítí. V obchodech a nákupních centrech bude od středy platit limit 15 metrů čtvrečních na jednoho zákazníka.

Celý článek najdete na webu Echo24

***

George Soros a covid. Robert Fico udeřil, dnes bude veselo

AZy

17. 11.

Osolil to! Jeden z nejvýraznějších slovenských politiků, Robert Fico, svolal tiskovku. Schytala to neziskovka, premiér Matovič i George Soros. Jde o zakázky za miliony eur. Vláda premiéra Matoviče je prý napojena na dodavatele covidových testů. Podle Fica celý podvod zakrývá nezisková organizace a platí to miliardář Soros. Jak je to možné?

Celý článek najdete na webu Parlamentní listy

***

5 4 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
17. 11. 2020 18:41

Hmm, Rakousko mě docela zklamalo. Snad chápu důvody, také je na krátkém provazu, ale jít na chiméru s bataLIONEM houfnic je docela kách. Leda by mělo v úmyslu akci kulový blesk gegen islam přikrýt lajntuchem zdravotnické prevence.

orinoko
orinoko
17. 11. 2020 18:52

Odjinud: http://geoclub.info/wp-content/uploads/2020/05/755896892345147-720×400.jpg Regulátor zejména upozorňuje na rizika pro nemovitosti v případě nepředvídatelného vývoje pandemie. Fed předpovídá zranitelnost pro společnosti s půjčkami, pro něž je stále obtížnější plnit závazky kvůli obecnému poklesu příjmů Ceny na globálních finančních trzích by se mohly znovu zhroutit, pokud by se situace s koronavirem vyvinula v nepředvídatelném scénáři, uvádí zpráva amerického Federálního rezervního systému (FRS). „Hodnoty aktiv zůstanou zranitelné vůči významným poklesům, pokud se pandemie bude vyvíjet nepředvídatelnými směry, bude se zhoršovat ekonomický dopad nebo bude obtížnější finanční systém,“ uvedl Fed ve zprávě. Regulátor konstatuje, že v důsledku pandemie mohou být nemovitosti, včetně komerčního sektoru a zemědělských… Číst vice »

fajt
fajt
17. 11. 2020 19:41

kupčení s vlastní smrt, ti nevyvolení ale už teď mají smolíka – aneb začiná se žít v časech, kde živí mohou ve společenské nervozitě a pod palbou psychopatických medií leda tak závidět mrtvým … smysl života začíná mít další ponížující variaci na existenci. ..)

orinoko
orinoko
17. 11. 2020 20:21