Pel-mel o Covid-19 (díl 33.)

Nejstrašidelnější covidový graf – rozvaha americké centrální banky

Eric Best

29. 12.

Zdroj: https://twitter.com/ErikBest/status/1343806903336513537

***

Obří studie vyvrací mýtus o asymptomatickém šíření COVID

Frank Salvato

29. 12.

Neexistují žádná vědecká data, která by potvrzovala asymptomatické šíření COVID-19. Tento mýtus vytvořili a propagovali technokratičtí vědci za účelem kontroly populace a podpory výsledků sociálního inženýrství, včetně Velkého resetu (pojem od WEF). Nová studie zabývající se asymptomatickým přenosem COVID -19 nejenže dokazuje, že k tomu nedochází, ale také dokazuje, že panika propagovaná politickou třídou měla za cíl zvýšit kontrolu nad obyvatelstvem. Nová studie provedená na 10 milionech lidí v čínském Wuchanu v naprostém rozporu se všeobecně rozšířeným narativem, který používají demokratičtí politici a guvernéři po celých Spojených státech, ukázala, že nedochází k asymptomatickému šíření COVID-19 (Pozn. edit.: There were no positive tests amongst 1,174 close contacts of asymptomatic cases – citace ze studie), což anuluje veškeré důvody pro uzavírání domácností a firem. Studie publikovaná v listopadovém čísle recenzovaného vědeckého časopisu Nature Communications studovala 9 899 828 obyvatel Wuchanu a prověřovala je mezi 14. květnem 2020 a 1. červnem 2020. Výsledky poskytly jasné důkazy o nemožnosti jakéhokoli asymptomatického přenosu viru.

Celý článek najdete na webu Technocracy.news

***

Buňky lidského plodu ve vakcíně? Vědec vysvětluje poplašné zprávy

Jan Konvalinka

29. 12.

Čili: vakcíny žádné buňky potracených lidských plodů neobsahují. Není vyloučeno, že u některých z nich byla v průběhu výroby použita buněčné linie, jejíž primáti před tisíci generacemi byla lidská embryonální nebo nádorová buňka. Nebo buňka šimpanze. Jestli s tím máte problém, budete se muset vzdát nejméně poloviny moderní medicíny, včetně nejúčinnějších protinádorových léků. Já bych to nedoporučoval.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

***

Statistici hlásí nebývale vysoké počty úmrtí

Jaroslav Soukup, Dominika Jeřábková

29. 12.

V druhé polovině listopadu, konkrétně ve 47. týdnu, zemřelo v České republice 3239 osob. Je to už několikátý týden v řadě, kdy počty výrazně převyšují čísla z předchozích let. Čísla korespondují s nárůstem počtu nakažených koronavirem na přelomu října a listopadu, na podrobnější analýzu je však podle statistiků zatím brzy.

Celý článek najdete na webu Novinky.cz

***

Španělský ministr zdravotniství: Španělsko zavádí seznam lidí, kteří odmítají vakcinaci proti Covid-19 a sdílí data s „evropskými partnery

29. 12.

Španělský ministr zdravotnictví řekl, že úřady sestaví seznam lidí, kteří odmítli být očkováni a poskytne je ostatním evropským zemím. Tato data budou chráněna a nebudou veřejně dostupná, řekl.

Celý článek najdete na webu RT.com

***

Do hospod jen s očkováním? Na svět se dere vakcinační pas, výhody mohou mít různou podobu

Kateřina Surmanová, Magdaléna Langová

29. 12.

V republice je teď téměř deset tisíc vakcín proti covidu, ve čtvrtek by mělo dorazit dalších 19,5 tisíce dávek. Očkování začíná u zdravotníků a seniorů, je víc zájemců než ampulí, ale na jaře by se situace měla změnit – a pak bude třeba motivovat vlažné. Vlády proto zvažují, jak k dobrovolné vakcinaci přivést ty, kterým se nechce. Může jít o bonusy, například že by do hospod či kin mohli jen ti, kdo už jsou před covidem chráněni, někteří sociologové a experti to doporučují. Nejzřetelněji se rýsuje projekt evropského vakcinačního pasu.

Celý článek najdete na webu Lidovky.cz

***

Británie schválila vakcínu AstraZeneca a Oxfordské univerzity

ČTK

30. 12.

Británie jako první země na světě schválila použití vakcíny proti koronaviru, kterou vyvinula Oxfordská univerzita s farmaceutickou společností AstraZeneca. Informovala o tom agentura Reuters. Vláda dnes přijala doporučení britské lékové agentury MHRA, uvedlo ministerstvo zdravotnictví.

Celý článek najdete na webu České noviny

***

S koronavirovými vakcínami se na černém trhu roztrhnul pytel

Lenka Zoulová

30. 12.

Jako houby po dešti se začaly na internetovém černém trhu množit nabídky koronavirových vakcín. Jednu vakcínu si prodejci cení zhruba na pět tisíc korun. Upozornili na to výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point, kteří však varují, že může jít také o podvod.

Celý článek najdete na webu Novinky.cz

***

Svět čeká na hlavní zbraň proti covidu. Vakcínu od AstraZenecy dostane nejvíc lidí

Jan Menšík, Luděk Fiala

30. 12.

Jako nevýhoda proti konkurenci se uvádí nižší efektivita vakcíny od AstraZenecy. Zatímco jiné přípravky vykazovaly účinnost přes 90 procent, britská vakcína při podání plných dvou dávek dosáhla jen na 62 procent. Výsledky se ovšem zkomplikovaly tím, že u malé části testovaných, kteří dostali poloviční dávku, měla vakcína účinnost až 90 procent. Tato skupina však byla velmi malá a byli v ní především mladší lidé. Firma tak účinnost vakcíny stanovila na 70 procent. Server britského deníku The Telegraph v úterý uvedl, že vakcína od AstraZenecy bude ve Velké Británii uvedena do oběhu 4. ledna. Počítá se s masovými očkovacími akcemi na sportovních stadionech či v kongresových halách. Přípravek byl schválen ve středu ráno.

Celý článek najdete na webu Novinky.cz

***

Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá

Emily Manglaracinová

30. 12.

„Pokud by se mi něco stalo,“ napsala Brandy Vaughanová na konci roku 2019, „bude to násilný čin a vy budete přesně vědět, kdo a proč ho spáchal.“ Brandy Vaughanovou, bývalou obchodní ředitelku farmaceutické společnosti Merck a zakladatelku webové stránky Learntherisk.org, zaměřené na vzdělávání lidí o rizicích, spojených s vakcínami, nalezl její devítiletý syn 8. prosince mrtvou.

Celý článek najdete na webu Zvědavec

 

3.7 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
1. 1. 2021 0:33

PF

přátelům OM v roce 2021 přeji zdraví bohů Atlantidy, štěstí válečných štváčů a pytel zlata ( to poslední je jediná pravá alternativa za kvalitní civilizaci, která nikdy nebyla, není a nikdy nebude). ..)

PPK
PPK
3. 1. 2021 6:36

Dr. Anthony Fauci, ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci, v pátečním rozhovoru uvedl , že je „docela možné“, že vakcína Covid-19 může být vyžadována pro mezinárodní cestování a v budoucnu i pro navštěvu školy.
Na začátku prosince vládní úředníci uvedli, že plánují mít do konce roku 2020 k dispozici 40 milionů dávek , což by stačilo k úplnému očkování 20 milionů Američanů. Nicméně, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, méně než 3 miliony Američanů dostali první dávku vakcíny, přičemž 14 milionů dávek bylo rozdáno.
https://www.forbes.com/sites/tommybeer/2021/01/02/large-numbers-of-health-care-and-frontline-workers-are-refusing-covid-19-vaccine/?sh=29b90dc83c96