Petice: Odmítáme vznik Chovancova „ministerstva pravdy“

Motto: Zřídka se stává, že by se svoboda jakéhokoli druhu ztratila celá naráz. (David Hume)

My, níže podepsaní, protestujeme proti zrodu tzv. „ministerstva pravdy“ při Chovancově vládním úřadu a tento krok směrem k orwellovskému totalitnímu státu důrazně odmítáme.

Vznik útvaru pro boj proti dezinformacím, jak zní oficiální název tohoto orgánu, je bezprecedentním opatřením, jaké nemá v naší moderní historii obdoby. Jde o náhubek k umlčení hlasatelů rozličných názorů, které jsou současnému establishmentu nepohodlné a nebezpečné. Ty bývají již dnes zhusta nálepkovány zpravidla jako tzv. „(pro)ruská propaganda“ a jejich nositelé obvykle cejchováni jako „kremelští agenti“. Vytvoření útvaru, jenž má s domnělými dezinformacemi údajné ruské propagandy bojovat, znamená otevřený nástup omezování svobody slova, cenzurování a fízlovského udávání v duchu nejbytostnějších totalitních tradic. S produkcí všudypřítomné dezinformační propagandy nejhrubšího zrna to přitom ani nehne, neboť ta poběží v mainstreamových médiích na plné obrátky dál.

 Vznik „ministerstva pravdy“ směřuje k nastolení obludné totality 21. století, v níž bude povolena opět jen jediná oficiální pravda, zatímco stoupenci „závadných“ názorů budou umlčováni a proskribováni. Proto zrod „ministerstva pravdy“ důrazně odmítáme a ostře odsuzujeme.

Petici můžete podepsat zde
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments